דרוש מידע ביטלו לנו את הנופש! מה החוק אומר על זה?

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הזמנו לפני כחודש מקום במלון מוכר דרך אחת מחברות הנופש הוותיקות.
היינו אמורים לצאת לנופש עוד יומיים, היום קיבלנו טלפון שהנופש מבוטל מכיוון שהמלון הושכר לתושבי הדרום.
כחלופה הוצע לנו לדחות את הנופש לשבוע הבא או עוד שבועיים. (לא אפשרי מבחינתנו כי יש לנו תוכניות אחרות)
נגרמה לנו עגמת נפש גדולה. מישהו נתקל בעבר בסיטואציה דומה ויודע אם יש מה לעשות? לדרוש פיצויים?

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
חצופים!
הם חייבים לכם פיצוי על עגמת נפש, מעבר להצעה לנופש אחר.
מעניין באמת מה החוק אומר על זה.

ומה יש לחברת הנופש לומר על זה?
הם לא אמורים להיות שם בשבילכם, דווקא ברגעים כאלו?

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הם מתחמקים באלגנטיות בטענה שהצבא החליט.
שטויות במיץ. הם מקבלים על זה הון!

הקטע המכעיס הוא שלא ממש אכפת להם. הם אפילו לא התנצלו. פשוט התקשרו להודיע שמבוטל וזהו.

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הם חיבים לתת פיצוי דיברתם עם המנהל ואם לא עוזר תאימו עלו שאתה מפרסים בבחדרי חדרים את סיפור וגם בכיכר השבת הם ישמחו מאוד מי כזה כתבה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הזמנו לפני כחודש מקום במלון מוכר דרך אחת מחברות הנופש הוותיקות.
היינו אמורים לצאת לנופש עוד יומיים, היום קיבלנו טלפון שהנופש מבוטל מכיוון שהמלון הושכר לתושבי הדרום.
כחלופה הוצע לנו לדחות את הנופש לשבוע הבא או עוד שבועיים. (לא אפשרי מבחינתנו כי יש לנו תוכניות אחרות)
נגרמה לנו עגמת נפש גדולה. מישהו נתקל בעבר בסיטואציה דומה ויודע אם יש מה לעשות? לדרוש פיצויים?
תנשמי עמוק..
יש מצב שהנופש כן יתקיים בסופו של דבר. אולי באיחור קטן..
ב''ה יש הפסקת אש ואיך שזה נראה לא נראה שיש לאי מי מהצדדים אינטרס אמיתי להמשיך.

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הם חיבים לתת פיצוי דיברתם עם המנהל ואם לא עוזר תאימו עלו שאתה מפרסים בבחדרי חדרים את סיפור וגם בכיכר השבת הם ישמחו מאוד מי כזה כתבה
דיברנו, הבעיה שאנחנו ממש לא כאלו שיודעים לאיים ולדרוש. השאלה יש מצב שזה חוקי מה שהם עושים?

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
מה הקשר לתושבי הדרום???
אין הפסקת אש??

יאט

משתמש פעיל
הם מקבלים על זה כסף, וגם כסף לתת לך פיצויים.
אם תדרשו תקבלו.
שיטת מצליח...

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
תנשמי עמוק..
יש מצב שהנופש כן יתקיים בסופו של דבר. אולי באיחור קטן..
ב''ה יש הפסקת אש ואיך שזה נראה לא נראה שיש לאי מי מהצדדים אינטרס אמיתי להמשיך.
מה הקשר לתושבי הדרום???
אין הפסקת אש??
הצבא פינה לשם כל מיני אנשים באוכלוסיות סיכון, ובכל מקרה עד סוף שבוע הם שם למקרה שהבלאגן ימשך....

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא שוה לקחת עוד הם יותר חזקים מימכם רק שיחה חזקה עם מנהל ותאיימו אלו פרסום בתקשורת החרדית אולי יעזור

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
את האמת, כשראיתי את כל ההצעות לתושבים הדרומיים בכל מיני בתי מלון, תהייתי לעצמי מה הנדיבות? הרי המלונות בתפוסה של 150% אז מה הקטע להציע? (מחילה מהם...)
עכשיו אני מבינה.
אמאלה, ליבי איתכם!!
אפילו שאני דרומית ;)
זו התנהגות לא מקובלת בכלל!!!!!!
ולא, לא ניסיתי להזמין לעצמי חופשה באחד מהם....

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
את האמת, כשראיתי את כל ההצעות לתושבים הדרומיים בכל מיני בתי מלון, תהייתי לעצמי מה הנדיבות? הרי המלונות בתפוסה של 150% אז מה הקטע להציע? (מחילה מהם...)
עכשיו אני מבינה.
אמאלה, ליבי איתכם!!
אפילו שאני דרומית ;)
זו התנהגות לא מקובלת בכלל!!!!!!
ולא, לא ניסיתי להזמין לעצמי חופשה באחד מהם....
לגמרי.
האכזבה האמיתית היא מחברת הנופש החרדית שהייתה אמורה לעמוד לצידנו.

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני חושב שתפרסמו את שם של חברה של חופש פה ונדאג לפרסם אלה חוצפה

sari11

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הצבא פינה לשם כל מיני אנשים באוכלוסיות סיכון, ובכל מקרה עד סוף שבוע הם שם למקרה שהבלאגן ימשך....
הצבא הלאים את בית המלון לצורך המדינה? אנחנו במדינה קומוניסטית?

מסתבר, אכן, שהם קיבלו הצעה משתלמת יותר מהנופש שהיה אמור להתקיים שם.

ודי הגיוני לחשוב שהמלון פיצה את חברת הנופש. הרי הם מן הסתם לא עדינים כמוכם, והם עלולים להפסיד הון מכזה סיפור, אם לא מפצים אותם כמו שצריך.

אני הייתי דורשת נופש חינם בהזדמנות אחרת.

נערך לאחרונה ב:

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הצבא הלאים את בית המלון לצורך המדינה? אנחנו במדינה קומוניסטית?

מסתבר, אכן, שהם קיבלו הצעה משתלמת יותר מהנופש שהיה אמור להתקיים שם.

ודי הגיוני לחשוב שהמלון פיצה את חברת הנופש. הרי הם מן הסתם לא עדינים כמוכם, והם עלולים להפסיד הון מכזה סיפור, אם לא מפצים אותם כמו שצריך.

אני הייתי דורשת נופש חינם בהזדמנות אחרת.
ברגע שאתם פוגעים להם בשם הם יעשו הכול לעצור את זה לכן זה מה שיביא את פיצוי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה