דרוש מידע ביטלו לנו את הנופש! מה החוק אומר על זה?

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הצבא הלאים את בית המלון לצורך המדינה? אנחנו במדינה קומוניסטית?

מסתבר, אכן, שהם קיבלו הצעה משתלמת יותר מהנופש שהיה אמור להתקיים שם.

ודי הגיוני לחשוב שהמלון פיצה את חברת הנופש. הרי הם מן הסתם לא עדינים כמוכם, והם עלולים להפסיד הון מכזה סיפור, אם לא מפצים אותם כמו שצריך.

אני הייתי דורשת נופש חינם בהזדמנות אחרת.
ברור לי שפיצו אותם. הבנו מהדיבורים איתם שיש מלא מקום פנויי,
וגם מהפרסומים הנואשים בעיתונות עד הרגע האחרון....

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מה זה משנה החברה לקחה אחריות על חןפש או מלון עם הם לא נותנים את מענה הם אשמים היחידים בזה או שיתנו פיצוים
הם מפנים את האשמה רק למלון.
מהבוקר אנחנו בטלפונים למלון, כל פעם עונות הפקידות התמימות וטוענות שהמנהלת בפגישות וא"א לדבר איתה.
השארנו לה הודעות אולי 10 פעמים ואין עם מי לדבר. נראה שרק מכתב מעו"ד יעזור.

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אז שיחזירו לכם את הכסף....
אגב,ניסית להתקשר למלון ישירות ולברר אם רשומה הזמנה על שמך? ייתכן שתופתעי...........
מה זאת אומרת?

emma

משתמש מקצוען
מה זאת אומרת?
שלום מדברת איקס
הזמנתי חדר לתאריךXXXX
רציתי רק לוודא שאכן יש הזמנה על שמי
ואם לא
"ידוע לכם על נופשים שביטלתם אותם לאחרונה?"
או יותר טוב
תוכלי לראות אם היתה לי הזמנה והיא בוטלה?
רוב הסיכויים שהתשובה היא לא.....
וכמובן להקליט
כי לי זה נשמע הונאה קלאסית של חברת הנסיעות...היו כמה כאלה לאחרונה

נערך לאחרונה ב:

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
שלום מדברת איקס
הזמנתי חדר לתאריךXXXX
רציתי רק לוודא שאכן יש הזמנה על שמי
ואם לא
"ידוע לכם על נופשים שביטלתם אותם לאחרונה?"
או יותר טוב
תוכלי לראות אם היתה לי הזמנה והיא בוטלה?
רוב הסיכויים שהתשובה היא לא.....
וכמובן להקליט
כי לי זה נשמע הונאה קלאסית של חברת הנסיעות...היו כמה כאלה לאחרונה
התקשרו מהמלון לבטל.
והם אומרים לי שאם אני מתעקשת לבוא בתאריך שנקבע זה אפשרי בלי קשר לקבוצה,
רק שהאוכל ללא השגחה, ואין בריכה ותוכניות...

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
התקשרו מהמלון לבטל.
והם אומרים לי שאם אני מתעקשת לבוא בתאריך שנקבע זה אפשרי בלי קשר לקבוצה,
רק שהאוכל ללא השגחה, ואין בריכה ותוכניות...
איין כזה דבר מה שהם התחיבו זה הם צרכים לתת ואם לא יש דרכים אחרים לטפל בזה

אני וביתי

משתמש מקצוען
שלמתם מקדמה? יש לכם חוזה כתוב? קצת מגוגל בנושא

HP מעצבת

משתמש מקצוען
את האמת, כשראיתי את כל ההצעות לתושבים הדרומיים בכל מיני בתי מלון, תהייתי לעצמי מה הנדיבות? הרי המלונות בתפוסה של 150% אז מה הקטע להציע? (מחילה מהם...)
עכשיו אני מבינה.
אמאלה, ליבי איתכם!!
אפילו שאני דרומית ;)
זו התנהגות לא מקובלת בכלל!!!!!!
ולא, לא ניסיתי להזמין לעצמי חופשה באחד מהם....
כנ"ל.
הכעס של @הדר 310 מופנה למנהלי המלון.
כשהציעו להם לארח את תושבי הדרום הם קפצו על זה, כי בטח זה שווה להם יותר.
גם אני דרומית.
ולא עלה בדעתי לעזוב את הבית שלי.
דווקא בזמן הזה הכי רציתי להישאר בבית.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אין על הזלזול בציבור החרדי
ועוד בטח שילמתם הון...
מניסיון רק איומים עובדים...
וזאת הסיבה שלא ניסע יותר לחופשים מאורגנים בבן הזמנים הספיק לי פעם אחת... לשלם הון תועפות על זלזול בוטה

רחלה 123

משתמש מקצוען
@הדר 310 כל כך עצבנית בשבילך
אבל לצערי לא מפתיע אותי
לפני כמה שנים סגרתי טיול לחול עם חברה ידועה מאד בציבור החרדי
הייתי אז אחרי תאונה וזה היה נצרך מאד , נפשית וגופנית . אממה שבועיים לפני התקשרו להודיע שהנופש נדחה באיזה טענה מטופשת להחריד.
כמובן שלא היה שייך מבחינתי, הייתי אז בתורים צפופים בבית חולים וסדרתי הכל לפי התאריכים הללו
בכיתי , צעקתי , התחננתי , כלום לא עזר!!
לא קבלתי שום פיצוי חוץ מאת הכסף חזרה , וגם זה אחרי איומים.

בית הספר של החיים דורש שכר לימוד יקר , מסקנה שלי א'- יש כאלו שממתגים את עצמם בתור חברה ידועה, וכולם באים אליהים , הכי ותיקים בציבור החרדי , ולמעשה הם על הפנים . אז קודם כל לא להתפתות לפרסומות , רק להמלצות מאנשים שמכירים באופן אישי.

ב' לחפור את השכל על כל דבר שמשלמים עליו יותר מכמה מאות שקלים, אני מתקשרת שוב ושוב ושוב . מבררת אלף פעמים , דורשת חוזים על כל שטות.
אני עובדת על הכסף הרבה , אין סיבה לניצול המחפיר הזה רק כי אני תמימה שמאמינה לכל אנ"ש.

ולפני הכל להתפלל לסיעתא דשמיא.

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תכלס' נגמר המבצע בעזה,בכל זאת הושכר לתושבי הדרום?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה לא המקרה הספציפי כאן, זאת הנקודה שמשלמים מחיר פי 3 ומקבלים תמורה באדמה,
אתה מרגיש זלזול לאורך כל הדרך, החל מההמתנה של שעתים למפתח לחדר...
ממשיך בחדר אוכל לא באמת יכול להכיל את כולם...
בשרות חדרים שפותח לך דלת בלי לדפוק....
בזה שאתה לא מקבל מגבות וצריך לבקש כל פעם..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה