תח"צ ביטול ההנחה ברב קו

אייזי

משתמש מקצוען
בד"כ אתה צודק אבל, שים לב:
כשאתה מטעין כתוב לך שאתה מטעין ב100 ש"ח רק שבסוף הערך צבור עולה בעוד 25 ש"ח (בעוד 25%)
זה הנחה של 20 אחוז החשבון הוא פשוט 125 ש"ח ברב קו עולה 100 וא"כ ברור שזה הנחה של 20 ולא 25 אחוז
ההנחה כי מהסכום הכולל
כמו שברור לכולם שאם היו מטעינים מאה ומקבלים 150 זה לא היה הנחה של 50%
אלא של 33%
סליחה על השיעור חשבון זה פשוט עיצבן אותי הטעות פה

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
זה הנחה של 20 אחוז החשבון הוא פשוט 125 ש"ח ברב קו עולה 100 וא"כ ברור שזה הנחה של 20 ולא 25 אחוז
ההנחה כי מהסכום הכולל
כמו שברור לכולם שאם היו מטעינים מאה ומקבלים 150 זה לא היה הנחה של 50%
אלא של 33%
בגמרא זה נקרא ”מלגיו” (=מבפנים) ו”מלבר” (=מבחוץ) דהיינו אפשר קודם לצרף את הסכומים ובמקרה שלנו לצרף 25 ל100 ואחרי זה לחשב את האחוזים שאז יצא לנו 20% ומלבר היינו לחשב את האחוזים בלי לצרף את הסכומים ואם כן בדוגמא שלנו 25 ביחס ל100 זה 25%.
כנראה משרד התחבורה קים ליה..

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בלה בלה בלה.
כל הדיונים כאן הוא על דבר שעתיד לסחוט את כספם של האזרחים סחיטה אחר סחיטה, וכל המגיבים מתיישבים לדון האם זו הנחת 20% או 25%???!!!
הרי כולם יודעים למעשה כמה ההנחה ולא משנה איך זה מתחשב.
תתעשתו, את זה תדונו לאחר שנדע מה המצב האמיתי בעניין, עכשיו צריכים לבדוק ולברר בכל דרך שהיא האם ההתיקרות עומדת לחול, האם הולכים לבטל את הערך הצבור או שלא!!!
מה שהפחד שלי הוא שיתכן שלא הוציאו את הדברים לציבור כי לא מעונינים שהציבור יטעין עכשיו את הרב-קוים בסכומים של ממש וכך ימשיכו להשתמש בהנחת הערך הצבור.
כי ההשערה שלי שלא ניתן לשנות את הדבר באם כבר הטענו את הרב-קו, נאמר ב-200 שח, והרב-קו הציג שהטענו ב-250 שח, (20% או 25%...) אז לא יכול להיות שפתאום הרב-קו יוריד אוטומטי את הסכום בחזרה ל-200 שח. כך היא השערתי. מעניין לדעת אם זה נכון?!
והאם יתכן שזה חוקי ואפשרי לא לגלות על דבר הרפורמה בשביל שלא נחשוב להטעין את הרב-קו מראש??
ואם חששי והשערתי מוצדקת, יתכן שכדאי להטעין את הרב-קו עכשיו בסכומי כסף גדולים, ובאם נראה ביום שישי בבוקר שלא השתנה כלום, נוכל לבטל את ההטענה (באם לא עשינו בו שימוש).

112123

משתמש מקצוען
אין פה מקום לשיעורי חשבון ומותר להתעצבן
אבל כבר הוסבר למעלה פה זה שונה כי מקבלים תוספת של 25%
אכן בסופו של ענין אם נשאל כמה הנחה יש זה 20%
וכמו שכתב למעלה
אולי ננסח כך: ההנחה היא בשווי 20%, ההטבה היא בשווי 25%...

פיר

משתמש סופר מקצוען
מה בקשר למבוגרים אפ מטען ב100 שח כמה יהיה בפועל בכרטיס?

גלינג

משתמש סופר מקצוען
ההתנהלות של משרד התחבורה בכל הנוגע לסובסידיות מנוגד לחוק ולפסיקות בג"ץ קודמות.
אך היושבים בתפקיד מוגנים בפני החוק והצדק.
ועדיין אין סיכוי בעולם שהרפורמה לא התפרסמה ותחול מחר.
ע"ע הסבסוד למעונות.

מאירלה

משתמש מקצוען
טכנית הם יכולים לבטל את ההנחה וכמו שקורה לנוער שנשאר לו כסף צבור כשמגיע ל18 או מי שיש לו סטודנט 50% ונגמר השנתי אלא שיכול להיות שעל זה אפשר לערער בבית משפט כי שינו את הקריטוריון ולכן הם מעוניינים שלא יטעינ ו אבל כמו שאתה כותב אפשר תמיד לבטל מי שעדיין לא עשה שימוש בכסף.
בלה בלה בלה.
כל הדיונים כאן הוא על דבר שעתיד לסחוט את כספם של האזרחים סחיטה אחר סחיטה, וכל המגיבים מתיישבים לדון האם זו הנחת 20% או 25%???!!!
הרי כולם יודעים למעשה כמה ההנחה ולא משנה איך זה מתחשב.
תתעשתו, את זה תדונו לאחר שנדע מה המצב האמיתי בעניין, עכשיו צריכים לבדוק ולברר בכל דרך שהיא האם ההתיקרות עומדת לחול, האם הולכים לבטל את הערך הצבור או שלא!!!
מה שהפחד שלי הוא שיתכן שלא הוציאו את הדברים לציבור כי לא מעונינים שהציבור יטעין עכשיו את הרב-קוים בסכומים של ממש וכך ימשיכו להשתמש בהנחת הערך הצבור.
כי ההשערה שלי שלא ניתן לשנות את הדבר באם כבר הטענו את הרב-קו, נאמר ב-200 שח, והרב-קו הציג שהטענו ב-250 שח, (20% או 25%...) אז לא יכול להיות שפתאום הרב-קו יוריד אוטומטי את הסכום בחזרה ל-200 שח. כך היא השערתי. מעניין לדעת אם זה נכון?!
והאם יתכן שזה חוקי ואפשרי לא לגלות על דבר הרפורמה בשביל שלא נחשוב להטעין את הרב-קו מראש??
ואם חששי והשערתי מוצדקת, יתכן שכדאי להטעין את הרב-קו עכשיו בסכומי כסף גדולים, ובאם נראה ביום שישי בבוקר שלא השתנה כלום, נוכל לבטל את ההטענה (באם לא עשינו בו שימוש).

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
כמדומני שההטענה מוגבלת ל300 שקל בכרטיס!

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לעומת הכרטיסיות שהיו הופכות במקרה הטוב לגוש בלתי מזוהה ובמקרה הפחות טוב לפירורים.
בלי להתחשב ב50-60 ש''ח ששלמת קודם לכן. וגם זה במקרה הטוב...
אחח איזה היסטוריה...
היינו מצפים את הכרטסיות בדבק סלוטייפ, והנהגים היו מתרגזים שקשה להם לנקב...
היינו מראים לנהג היכן נשאר מקום לנקב בו...

צחית

משתמש מקצוען
סלחו לי אבל כמו שבכל דבר עלו את המחירים בחד"פ או בשתיה מתוקה
(סתם כי עובדה שלא עלו בסוכר והעלו גם בשתיה דיאט)
בלי לעדכן הרבה זמן מראש אז יש מצב שגם עכשיו יעשו את זה
ולכן מי שיכול כעת מבחינה כספית להטעין שיטעין
וכבר כדאי לחשבן את העליה הבאה

(ההמלצה לשרים: העלאה במחירי החלב המפוקח)​

שנשמע רק בשורות טובות

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני פשוט לא יודע אם להטעין עכשיו בסכום גבוה או לא ......
אם יש את הכסף אין מה להפסיד מההטענה
אפילו אם הרב קו נגנב- אם הוא אישי (ולא אנונימי) אפשר לשחזר את הערך הצבור.

כמדומני שההטענה מוגבלת ל300 שקל בכרטיס!
אפשר להטעין 300 ואז עוד 300 וכו' עד 1000 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה