דרוש מידע ביטול ארנונה לנכס שלא ראוי למגורים בבני ברק

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

לחמניה טריה

משתמש פעיל
משהו יודע אם במקרה שהדירה בתהליך בניה והרחבה,
ויגיע פקח כדי לאשר שהדירה לא ראויה למגורים
אם בגלל זה ידוח שהדירה גדלה ויביאו מודד שיחייב ארנונה גם על ההרחבה
בבני ברק
אשמח למידע
תודה

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני חושבת שבכל מקרה מחייבים ארנונה על ההרחבה, גם כשהבניה בלי רשיון.

לחמניה טריה

משתמש פעיל
אני חושבת שבכל מקרה מחייבים ארנונה על ההרחבה, גם כשהבניה בלי רשיון.
לא קשור לזה אם הבניה עם רישון או לא
תכלס היום מי שמרחיב לא מיד שולחים לו מודד שימדוד את הדירה ויעדכן את הגודל המעודכן בשביל הארנונה,
אני יודעת שפעם בכמה שנים עובר מודד בין הדירות לבדוק אם יש שינויים ומעדכן לפי זה.
תכלס כבר הרבה שנים לא שמעתי שזה קרה.
השאלה היא אם זה שיבוא פקח לאשר שהנכס לא ראוי למגורים יגרום לזה גם שיביאו מודד לעדכן את הגודל של הדירה

מקווה שמובן

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תכלס היום מי שמרחיב לא מיד שולחים לו מודד שימדוד את הדירה ויעדכן את הגודל המעודכן בשביל הארנונה,
אני יודעת שפעם בכמה שנים עובר מודד בין הדירות לבדוק אם יש שינויים ומעדכן לפי זה.
השאלה היא אם זה שיבוא פקח לאשר שהנכס לא ראוי למגורים יגרום לזה גם שיביאו מודד לעדכן את הגודל של הדירה

מקווה שמובן
מנסיון לא מעודכן לשנים האחרונות:
חיוב הארנונה הוגדל כמעט מייד, לפי גודל משוער.

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה

מקווה שמובן
אנחנו הרחבנו עם היתר אבל היה חריגה והזמנו שיבדקו מהעירייה שהנכס לא ראוי למגורים
הגיע אדם שרק צילם את השלד כמה תמונות והלך
ולא בדק את גודל ההרחבה.

לחמניה טריה

משתמש פעיל
אנחנו הרחבנו עם היתר אבל היה חריגה והזמנו שיבדקו מהעירייה שהנכס לא ראוי למגורים
הגיע אדם שרק צילם את השלד כמה תמונות והלך
ולא בדק את גודל ההרחבה.
והגדילו לכם את המשכנתא על השטח שכן יש היתר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה