ביטוח למעלית

bekki

משתמש מקצוען
נמאס לי !!!

שהמעלית נתקעת כל שני וחמישי.
יש לנו מעלית של חברת כפיר וגם ביטוח אצלם
שעות שירות שלהם מ 7:00 -17:00 אם המעלית נתקעת בשעה 17:01 יש שני אפשרויות לשלם 350 ש"ח ותורן מגיע או לחכות למחר שמי יודע באיזה שעה הוא יבוא [בד"כ בשעה 14:00 !!!!!]

האם זה נראה לכם נורמלי ????
איך זה בשאר חברות ????
האם כדאי לקחת חברת ביטוח חיצונית ????

מחכה לעצות שלכם [עדיף מנסיון].....:)

תודה.

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לנו חברת rools ומרוצים
לוקחים 500 ש"ח, מעלית ענקית ו-6 קומות.

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גם אצלינו השירות הוא של יוסי מעליות.
השירות בסגר גמור. יש מספר פלאפון לשעות חירום שהמשרד סגור.
והם משתדלים תמיד לשלוח טכנאי כמה יותר מהר שהם יכולים. (בד"כ, זה על הבוקר)
הם עושים גם ביקורות לעיתים קרובות לבדיקת המעלית.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
יוסי מעליות 03-6160186

מי שינסה אותם לא יעבור לאף חברה אחרת, בדוק!!

אבי 24

משתמש רשום
כבר בשלב המיקוח הבנתי שלא כדי לקחת את כפיר (למרות שהיה להם הסכם שכונתי אצלינו),
ולעומת זאת יוסי מעליות נתן מחיר מצוין- ושירות עוד יותר מצוין.
בדיוק היום חשבתי לעצמי: היכן הימים בהם היינו מזמינים את איש המעליות כל שבוע? המעלית עובדת נהדר!!!

איצה מאייר

משתמש צעיר
נכתב ע"י יהודה מילר;797153:
יוסי מעליות 03-6160186

מי שינסה אותם לא יעבור לאף חברה אחרת, בדוק!!

טוב אתה מושך אותי שנתיים אחורה,
כשיוסי ניסה לעשוק אותנו ב-30 אלף שקל!!!!

כיום אנו מקבלים שרות מעל-רד מרוצים עד הגג

ושוב שלא תבין לא נכון ניסה 'לעשוק'

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י איצה מאייר;797954:

אפשר פרטים על "על-רד"???:):)

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י איצה מאייר;797954:

מה משמע???

אבי 24

משתמש רשום
אני חושב שלכל ויכוח ממוני ישנם שני צדדים, לא נראה לי שיצא לך תועלת מלשמוע צד אחד.

מההיכרות שלי עם יוסי והחברה שלו- נשמע לי קצת הזוי לומר שהוא ניסה לעשוק.

איצה מאייר

משתמש צעיר
נכתב ע"י אבי 24;798005:
אני חושב שלכל ויכוח ממוני ישנם שני צדדים, לא נראה לי שיצא לך תועלת מלשמוע צד אחד.

מההיכרות שלי עם יוסי והחברה שלו- נשמע לי קצת הזוי לומר שהוא ניסה לעשוק.

אז כנראה שההיכרות שלי עם יוסי והחברה שלו קצת יותר עמוקה ורבת שנים....

רוצים לשמוע את הסיפור המלא?
בבקשה.
שנים שהמעלית אצלינו בבניין הייתה מבוטחת תחת חברתו של יוסי מעליות.
השירות היה מצויין
אפי' ערב שבת דקות ספורות לפני שבת הוא בא לחלץ דייר.(כן,זה עדיין זכור לו לטוב.)

עד שיום אחד המעלית התחילה לעשות בעיות.
כמובן שהזמינו את יוסי שיבוא ויסדר את המעלית
לאחר כמה וכמה בדיקות קבע יוסי שצריך להחליף את הלוח פיקוד ואת כל הדלתות בכל הקומות
וכשיגיעו הדלתות הוא ייצתרך לצבוע אותם בהתזה שזה בכלל עוד בעיה בפני עצמה

והמחיר 32000 ש"ח

אחרי שהוא הודיע זאת לוועד הבית הוחלט לקיים איתו פגישה עם כל השכנים,
בפגישה הוא שוב הסביר את התקלה וגם לא הסכים לפרוס את המחיר לתשלומים
(ואז הוא גם הזכיר בגאווה שהוא עכשיו קנה אוטו וגם שילם מזומן ולא בתשלומים.)
בגלל כמה דברים קטנים שהיו אמורים לברר ב"ה העסקה לא נסגרה,
אחד השכנים אמר שבכאלה סכומים מומלץ לברר אצל עוד חברות...
ופה פתאום השקר התגלה!!!
הטכנאי של החברה הראשונה הגיע בדק ואמר תשמעו יש לכם בעיה בלוח צריך להחליף לוח זה עניין של 10000 ש"ח וזהו
השכנים שהיו בהלם שאלו אותו ותגיד מה הדלתות בסדר?
אז הטכנאי השיב שכרגע כשהמעלית לא מתפקדת הוא לא יכול לבדוק
וכשסיפרנו לו מה אמר יוסי על הדלתות וכו'
הוא ענה אני לא יודע מה הוא רוצה אבל מה קשור הדלתות החיצוניות זה בכלל לא אמור לעשות כל בעיה וכו' וכו'
עכשיו כמובן שהטכנאי עלה לבדוק בחדר מעליות עלה איתו שכן כדי לראות שהוא לא עושה דבר מיותר
יומיים אחרי זה הגיע טכנאי של על-רד גם הוא עלה לבדוק בליווי שכן את החדר מעליות וקבע שהלוח הלך וצריך להחליף והמחיר ללוח חדש הינו 10200 ש"ח
הוא נשאל את אותם שאלות וקיבלנו ממנו את אותם תשובות שאין כל קשר לדלתות
ובמאמר המוסגר הוא אמר שהלוח נראה כמו שעבר התעללות...
אחרי דין ודברים חברת על-רד קיבלה את שרות הביטוח החליפה את הלוח תמורת 92000 ש"ח ומאז ועד הלום המעלית עובדת בלי עין הרע,

אם זה ניסיון עושק או לא תשפטו אתם!

bekki

משתמש מקצוען
איצה מאיר,

לא הבנתי שילמתם 92000 ש"ח???????????????????????????????????????????????????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה