קורונה ביטוח לאומי - מענק לילדים - יכול להיות שנכנס ???

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עכשיו (אחרי השעה 00:00) התעדכן לי בחשבון בנק
גם לי נכנס עכשיו.
אבל יש לי בעיה, נולדה לי בת בשעטו"מ בתחילת חודש ניסן, ולא קיבלתי עליה :( :mad::mad:
היא כמובן עוד לא מעודכנת בשמה במשרד הפנים.
מישהו יודע אם יש מה לעשות??

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
גם לי נכנס עכשיו.
אבל יש לי בעיה, נולדה לי בת בשעטו"מ בתחילת חודש ניסן, ולא קיבלתי עליה :( :mad::mad:
מזל"ט
אמרו שכל מי שיוולד עד 15.4 יקבל גם על הילד החדש את המענק
כמו קצבת ילדים
אנסה לחפש את המקור

אביודה

משתמש מקצוען
גם לי נכנס עכשיו.
תעדכני במשרד הפנים. ואז כשתקבלי קצבת ילדים על הבת החדשה תקבלי גם את התוספת

הולי הובי

משתמש פעיל
יש מצב שהכניסו לי מקדמה גבוהה מדי על החל"ת ויבקשו בחזרה?

היה לי תלוש גדול לאחרונה ונראה שהכניסו ביחס אליו למרות שלפניו היו נמוכים משמעותית

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
יש מצב שהכניסו לי מקדמה גבוהה מדי על החל"ת ויבקשו בחזרה?

היה לי תלוש גדול לאחרונה ונראה שהכניסו ביחס אליו למרות שלפניו היו נמוכים משמעותית
אף פעם הם לא משלמים יותר

ואם הם מסתפקים על דבר לפני שהם משלמים הם דורשים הוכחות.

הולי הובי

משתמש פעיל
אף פעם הם לא משלמים יותר

ואם הם מסתפקים על דבר לפני שהם משלמים הם דורשים הוכחות.

אז ראיתי כאן עכשיו שבאתר ביטוח לאומי פורסם כי כל מי שלא הספיקו לטפל בבקשתו קיבל מקדמה של 2000 שח
אך ייתכן והסכום יקוזז במידה ויתברר שמגיע פחות:(

RRch1221

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
ישש איזה כייף גם לי נכנס...
ברוך השם!!

א.ש.א.

משתמש פעיל
מישהו יכול להסביר לי על מה החגיגה הגדולה כאילו שביבי הוציא מהכיס שלו מליארד וחצי שקל וחילק קמחא דפסחא בסופו של דבר זה כסף שלנו האזרחים ואנחנו נצטרך לשלם אותו או בהעלאת מסים או בקיצוץ בכל מיני תוכניות (לדוגמא אם בגלל המענק הזה יבטלו את הקיטנות בחנוכה בגנים ואז נצטרך לקחת שלושה ימי חופש שבהם נפסיד יותר מ500 ש"ח או הדרגה במעונות תעלה ב100 ש"ח לחודש וכדו' ) בקיצור ברור שכיף לקבל כסף ככה סתם אבל צריך לזכור שזה בסופו של דבר הכסף שלנו שרק נתניהו מחליט איך לחלק אותו ולא בטוח שבתבונה רבה.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו יכול להסביר לי על מה החגיגה הגדולה כאילו שביבי הוציא מהכיס שלו מליארד וחצי שקל וחילק קמחא דפסחא בסופו של דבר זה כסף שלנו האזרחים ואנחנו נצטרך לשלם אותו או בהעלאת מסים או בקיצוץ בכל מיני תוכניות (לדוגמא אם בגלל המענק הזה יבטלו את הקיטנות בחנוכה בגנים ואז נצטרך לקחת שלושה ימי חופש שבהם נפסיד יותר מ500 ש"ח או הדרגה במעונות תעלה ב100 ש"ח לחודש וכדו' ) בקיצור ברור שכיף לקבל כסף ככה סתם אבל צריך לזכור שזה בסופו של דבר הכסף שלנו שרק נתניהו מחליט איך לחלק אותו ולא בטוח שבתבונה רבה.
אתה צודק
רק עד היום שלמנו ולא קבלנו כלום,
עכשיו גם אנחנו בחגיגה.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
לידיעתך,
80% מכספי המיסים מגיע מהמשכורות של העשירונים העליונים
ביבי ממש לא צריך את ה500 ש"ח שלך כדי להעשיר את קופת האוצר
תהיה רגוע

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
גם לי נכנס עכשיו.

עמליה דואק: הבהרה מהביטוח הלאומי לגבי מענק 500 השקלים: הילדים שיוולדו עד ה-15 באפריל - יהיו זכאים למענק; כל מי שימלאו לו 18 עד סוף חודש אפריל - יהיה זכאי גם הוא לקבל את הסכום.

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למה המענק הוא רק עד גיל 18 ?
ילדים מעל גיל 18 שנמצאים בכל התקופה של הקורונה בבית עולים הרבה יותר מאשר ילדים קטנים
לא די שאנו לא מקבלים עליהם קיצבת ילדים ?
לא די שאנו משלמים לימודים בסמינר בסכום של 1,800 ש"ח לחודש לכל אחד
למה לא מגיע את הקצבה הזו ????
אולי יש כאן מישהו שיכול לעזור ולסדר את הענין ?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
ילדים מעל גיל 18 שנמצאים בכל התקופה של הקורונה בבית עולים הרבה יותר מאשר ילדים קטנים
מה הקשר
מבחינת המדינה ילד מגיל 18 כבר אחראי לעצמו
גם קצבת ילדים מקבלים עד גיל 18

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
כי מגיל 18 הוא כבר אזרח בוגר, לכל דבר ועניין.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה