דרוש מידע ביבי - סיפור חיי

מצב
הנושא נעול.

לורנס

משתמש מקצוען
האם הספר מתאים לציבור שלנו?
האם הוא אכן כ"כ מעניין? והאם הוא יהיה מעניין למישהו שלא מאד אוהב לקרוא פוליטיקה?

noam1

משתמש מקצוען
קראתי את רוב הספר...
החלק הראשון מאוד מאוד מעניין - לקרוא על החיים שלו והתהליך שהוא עבר
הרי גם השונאים הכי גדולים שלו מודים שהוא אדם גאון ושעשה המון דברים בחיים

החלק העיקרי - שזה הימים בפוליטיקה הישראלית פחות מעניין כי הוא מציג את הדברים לפי איך שהוא רוצה... הוא הקים ממשלות שמאל רק בגלל שלא הייתה לו ברירה.. הוא הציל את ישראל כלכלית... הוא המושיע... הוא לא נכנע ללחץ ...

האם זה מתאים לציבור החרדי ? השאלה למי ... אין שם משהו בעייתי אבל לילדים לא הייתי נותן את הספר
לא מתאים לי שהישיבע בוחר ישאל אותי מה זה ***** או שיקרא על ישו ... ובכלל כל הערצה לביבי בקרב הנוער החרדי עברה כל גבול... לצערינו בציבור שלנו מותר להעביר ביקורת על רבנים אבל חלילה לא על ביבי ..

tbh

משתמש מקצוען
מצטרפת גם לשאלה.
קראתי את הספר של עמית סגל והיה מענין למרות שכלל לא מענין אותי פוליטיקה. הוא ניתח את הארץ בצורה מקסימה.
מענין אותי אם הספר של ביבי גם יכול להיות מענין ככה.

מנחם 2

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כנ"ל
ההתחלה מעניינת מאוד, לא על הפוליטיקה אלא על חייו האישיים קודם לכן, לקראת האמצע כשמגיע החלק הפוליטי בחייו, מתחיל לטרחן את האידיאולוגיה שלו, שאינה לרוח ישראל סבא אלא השקפה ציונית ימנית שנשענת על ההיסטוריה התנכית בלי מחוייבות לקיום התורה רח"ל, ושוב, זה גם קצת טרחני.
לסיכום: ההתחלה מעניינת מהאמצע רק מי שמאוד מתעניין בפוליטיקה ובאידיאולוגיה חילונית. (אגב, יש בזה משהו מעניין, כי מימי השתוממתי איך זה לחיות עם הסתירה הזו של לקבל את התנ"ך בלי לקיים מצוות ואולי מישהו ימצא את התשובה בספר.

noam1

משתמש מקצוען
אגב הספר עושה הסברה ממש מעולה לישראל בכל הנושא של הסכסוך ישראלי פלסטיני
לכן חשוב מאוד שיופץ בעולם

רק לפי הספר יש היסטוריית מנהיגים בעם שהובילו מהפכות והצילו בעת צרה
משה הוציא ממצרים - יהושע הכניס לארץ - בר כוכבא - הרצל חוזה הציונות והשיבה לא"י וכמובן ביבי בסוף השולשלת
וכך הוא באמת מאמין בעצמו... ומה שהכי עצוב שככה גם רבים בציבור החרדי מרגישים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה