מאחורי הקלעים בטיחות בצילומי ניו בורן-חלק ראשון

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני רוצה לדבר רגע על בטיחות..
בצילומי ניובורן בטיחות זה הדבר הכי הכי חשוב!
ולכן בע"ה מהפוסט הזה ואילך למשך כמה פוסטים עם תמונות ניו בורן, אצרף מידע על אחת מהנקודות שקשורות לבטיחות בצילום יילודים

היום-נדבר על תנוחות.
בעצם, כל התנוחות בצילומי ניובורן "מחזירות" את התינוק לתנוחות עובריות ולכן התינוקות זורמים איתן, הן מוכרות להם היטב מתקופת ההריון
הצלמת חייבת להכיר היטב את הגוף של התינוק הרך ואת התנוחות המתאימות, והשלבים שדרכם מגיעים לתנוחות הללו
התנוחה בתמונה שלפניכם נעשית בזהירות מירבית. כמו שאתם רואים התינוקת ישנה כאן, עמוק.
הגוף שלה מונח בצורה נכונה ומתאימה שמאפשרת את ה"פיסול" לתנוחה הזאת. ודרושה מיומנות רבה כדי לבצעה!
אני מודה שכלפי התנוחה שלפניכם , יש לי רגשות מעורבים, כי היא נראית לא נוחה ומבחינתי יש כאן בעיה של "מראית עין"
כאן מקומה של האם בצילום לא לחשוש ולומר בדיוק מה שהיא חושבת על כל תנוחה ולהשגיח שלתינוק שלה נעים ונח.
יום טוב ורגוע לכולם..

אביגיל.jpg

נערך לאחרונה ב:

אסתי וויג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
צודקת יעל בכל מילה!
תנוחה אלופה והתמונה מהממת ורכה
פחות אהבתי את הטשטוש של הרקע

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אגב, מה ששכחתי להדגיש שהדברים מיועדים בעיקר להעלאת מודעות לנושא הזה אצל צלמות מתחילות. אם כי גם ותיקות שלא התנסו הרבה בניובורן יוכלו למצא בו תועלת
נתוני תאורה: תאורה טבעית חלון גדול משמאל, ורפלקטור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה