בחירת לוגו חדש לעסק שקיים כבר 10 שנים

369369

משתמש צעיר
אשמח אם תוכלו לייעץ בבחירת לוגו

ההתלבטות היא בגלל המסר השונה בשני הלוגואים - העוצמה והביסוס שלוגו הריבועים משדר, לעומת החדשנות והייחודיות שלוגו הקונפטי משדר. מה יותר חשוב? מה יותר מדבר לקהל היעד, שהוא: עורכי אירועים גדולים מכל המגזרים?
(העניין של מוצרי הניקוי פחות חשוב להם במסר שיבוא בלוגו
לא להתייחס לפרטים שבתחתית הלוגו זה יופיע רק על השלט)

צפה בקובץ המצורף 96247

קבצים מצורפים

• 00.JPG
    KB 61.8 · צפיות: 14

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
השני, עם הגביע מניירות צבעוניים.. מוצלח!

ריקי זנגויל

משתמש חדש
הלוגו עם הגביע והניירות מקורי ומיוחד...
הראשון משום מה מזכיר לי את "ששת" ברעיון של הסכום

shoshi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
השני יצירתי.
רק צריך ליישר את השורה התחתונה - כלים ח"פ וכו', לשורה מעליה
כך שיראה בלוק אחד, מיקשה אחת.
החיבור של הי' והל' מיותר לדעתי.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קודם כל, התקדמות יפה ממה שראיתי בעבר.
יש לי רק הערה נקודתית על הלוגו הימני, אם זה יהיה רלוונטי.

לגבי המסר, הלוגואים אכן מעבירים מסרים שונים, אבל זה מאוד תלוי מה הלקוח מעוניין לשדר, או מה נכון ללקוח לשדר, וזו כבר שאלה של אסטרטגיה ולא שאלה של עיצוב. (כלומר, בעיניי זו לא שאלה שאתה כמעצב צריך לדון בה, אלא הלקוח עם עצמו, ורצוי יותר הלקוח עם האסטרטג שלו)

באופן עקרוני, נכון ליצור לוגו על בסיס מסר קיים ומוגדר, ולא לבחור איזה מסר רוצים להעביר על בסיס לוגו שכבר עוצב...

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השמאלי מיוחד, אולי יהיה קצת קשה למקם אותו בבלנק ובמעטפות.

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מאד יפה. הימני נותן תחושה של מסעדה יותר מאשר חנות לכלים ועיצובים
בשני מפריע לי המעבר בשורה של הסלוגן

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שניהם יפים, ונעמה צודקת!

לגבי הקונפטי - הפונט לדעתי ממש לא משתלב
אי אפשר לבנות לוגו שרק הסמל משתנה וכל הטיפוגרפיה לא זזה
צריך שם משהו יותר זורם, אולי אפילו כתב יד
ועוד משהו קטן - תבטל אתהחיבור בין האותיות, זה מכביד

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כיוון טוב.
יש עניין שהי' בצבע שונה? שיהיה מחובר? אם לא, אז לא צריך.
יש חוסר הרמוניה בקומפוזיציה הזו (אני מדבר על השמאלי). תנסה לארגן את העניין מחדש.
בהצלחה.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
השני יותר תואם, בשל חלק הקלילות והחגיגיות שמתבטאים בגביע.
צריך להתאים לכיוון הזה את כל הלוגו, אין כאן עניין לשמרנות ואיפוק. יש מקום לתרום לחגיגיות מכובדת, אם כי לא מופרזת.

יויוכוכו

משתמש רשום
גם לי הראשון נותן תחושה של מסעדה.
ובשני כמו שאמרו לפני, משהו מפריע לי בעין. (ואני לא מתכוון לזה שהתחתית של הגביע לא סימטרית...;))

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
השמאלי נראה טוב,
כמו שאמרו אפשר לשפר אותו עוד קצת.

22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שניהם מדהימים, נראה לי שהשני יותר מיוח,ד לא רואים דברים כמו השני.
אבל הכמעט חיבור בין ה-י' ל-ל' מפריע מאוד לעין.

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
נכתב ע"י דויד א;597074:
ההתלבטות היא בגלל המסר השונה בשני הלוגואים - העוצמה והביסוס שלוגו הריבועים משדר, לעומת החדשנות והייחודיות שלוגו הקונפטי משדר. מה יותר חשוב? מה יותר מדבר לקהל היעד, שהוא: עורכי אירועים גדולים מכל המגזרים?

למה חנות של כלים חד פעמיים צריכה לשדר עצמה וביסוס?
אתם מעניקים אחריות לכל החיים? אתם מוכרים מוצר שעלול לא לעבוד פתאום? יש לכם מוצרים מרמות שונות וצריך לסמוך על האמינות שלכם?

לא מבינה מה שייך פה עצמה וביסוס. בתור אחת שמעולם לא ערכה אירוע גדול - לא נראה לי שיש עניין להדגיש את זה.

חדשנות וייחודיות הם ערכים שהרבה יותר "נדבקים" למוצר. לכו על זה.

(צריך לשפץ את הלוגו עוד טיפה כדי שזה באמת ישדר את הערכים הללו, אבל הכיוון נכון)

ביג לונדון

משתמש פעיל
הסכו"ם של הימני משום מה משדר לי קריאה למלחמה עם סכינים ומזלגות
השמאלי, הסמל מוצלח מאד. הטיפוגרפיה לא יושבת עליו טוב

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
סליחה שאני מתפרץ, אבל האם תואיל לומר לי מה שמו ושם יוצרו של הפונט בו השתמשת?

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נו אתה יודע כבר שהשמאלי :)

תרחיק מעט את הכוס מהטקסט
ותסדר קצת את הטיפוגרפיה הכללית של השם האוביקט והסלוגן

וכן לחיבור של יוד והלמד יש לכמה אנשים לפעמים מחשבה לחבר דברים בלוגו ליצור איזה גיבוש ללוגו גם בטקסט.
הגימיק הזה חלף מן העולם לפני כמה שנים טובות עקב הכבדה מיותרת על הלוגו שהולך לכיוון נקי ומופשט בלי שום אוביקט או תוסף מיותר.

ק

קופירייט

אורח
נכתב ע"י israelm24;597627:
סליחה שאני מתפרץ, אבל האם תואיל לומר לי מה שמו ושם יוצרו של הפונט בו השתמשת?

קוליה, פונטביט.

לגבי הלוגו: השמאלי עם פוטנציאל די טוב. (צורת הגביע מאד מוצלחת)
אני חושב שהרבה יותר טוב אם הייית מחליף את הגרדיאנט האפור בצבע התורכיז שנמצא בגביע, - 2 צבעים בהחלט מספיקים. והטיפוגרפיה גם זקוקה לשיפור.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מיוחד!!! שונה ממה שאנחנו רגילים לראות. ולדעתי תופס את העין ומשדר את מה שביקשת לשדר!
כיף לראות כאלה עבודות!!!

אני מגיבה רק כי כשאחד מגיב פה כולם מגיבים אחריו....;):):p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה