עזרה בחור נושר שהולך ומתרחק

מצב
הנושא נעול.

English Tech

משתמש פעיל
לגבי לשמור על "הקשר חם" זה דילמה לא פשוטה
מצד אחד זה מאוד נצרך,אך מנגד זה נותן לגיטימציה
לשאר הילדים שכאילו לא קרה כלום אם עוזבים ח"ו את הדרך.
לא ראיתי שנשאלה פה השאלה האם לשמור איתו על קשר וטוב שכך
תן לי להניח שזו לא עצה מהניסיון העשיר שלך עם שלושה מילדיך שנשרו והצלחת להחזירם למוטב? ב"ה, ח"ו לא מאחלת לאף אחד דבר כזה

בי. נ

משתמש צעיר
הר' ברוך הרשקוביץ מאשדוד, מנוסה במקרים כאלו.
מהיכרות לא מעמיקה.

גימפעל

משתמש מקצוען

יודי יהודה

משתמש פעיל
אני חושבת שלב שומע מטפל בדברים האלו אם אני לא טועה!!!
לב שומע זה לבחורי ישיבות שרק קנו אייפון לא למצב הזה שנקרא נוער בסיכון ואכמל
בכל אופן יש אנשי מקצוע לנוער בסיכון זה מסגרות שפועלות בשילוב הרווחה
לגיל הזה צריך לבדוק .

ש. ירושלמי

משתמש רשום
שתתיעץ עם הרב אהרון לוי
מניסיון.
הוא לא בהכרח יתמסר לנושא...
אני ממליץ על הרב צביאלי בן צור... יש לו לב חם לכל אדם כזה שעובר משברי דת וכו' .. יודע לזרוק מילים מעודדות באגב.. חוש הומור מפותח שממיס כל לב אבן שעומד מולו... מהכרות..

תמר צלמת

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הוא לא בהכרח יתמסר לנושא...
אני ממליץ על הרב צביאלי בן צור... יש לו לב חם לכל אדם כזה שעובר משברי דת וכו' .. יודע לזרוק מילים מעודדות באגב.. חוש הומור מפותח שממיס כל לב אבן שעומד מולו... מהכרות..
מצטרפת!
מומלץ ליצור קשר עם הרב צביאלי בן צור, יש לו גישה מדהימה לנושא הזה

דוּבי

משתמש מקצוען
הצילו! S.O.S
בחור מתוק, חכם, מלא אנרגיות, עם הפרעת קשב וריכוז- כבר מזמן נמצא ללא מסגרת, (בן 20), עובד, גר בדירה עם חבר, והולך ומתרחק מן היהדות... אמא שלו שומרת איתו על קשר כמעט יומיומי, הם בקשר מאד חם וקרוב, אבל היא כבר לא מסוגלת לראות את ההידרדרות שלו, הוריד את הכיפה, וכבר כופר בהכל... (עדייו לא מחלל שבת בפרהסיה)
אני רוצה מאד לעזור לה למצוא מישהו שיוכל לדבר איתו באמונה, כדי שלא יאבד את הכל... - דמות שמבינה את סוג האוכלוסיה הזו, אחד שיודע איך לדבר איתו, ויעשה את זה בחכמה שלא תרחיק עוד יותר...
היא מוכנה לשלם הרבה כסף לאחד כזה, אבל חייב להיות מישהו לעניין, שיש לו נסיון... ושמוכן להתמסר לכך !
בתודה מראש!
השנקל שלי הוא מלבד העזרה הראשונה עם מומחה שיאיר את עיניו ויתן לו עוד צד (בד"כ זה חד פעמי והדרכת הורים)
חובה בנוסף לקחת גם אברך עם גישה לנוער אחד שיאמין בו, יכיל, יתן לו עצות שיובילו אותו למקום טוב וחשוב שיהיה איתו בקשר יומיומי ויהיה הגב שלו ברוב המקרים הנער יחטוף את המתנה הזאת והשינוי יבוא בגדול
(אגב עד החתונה להמשיך ולא להפסיק גם אם רואים שינוי) והדבר האחרון האמא הזאת היא בסוף הפתרון רק שההחלטות של הנער במצבו ובמקום שבו הוא נמצא לעולם לא יוכלו להיות הגיוניות ולהוביל למקום יציב יותר ולכן חייב אברך. (מניסיון)
נ.ב. כמעט בכל עירייה באיזורים החרדים יש מענה. תנסו.
אה ויש גם פרויקט של 'ערכים', מומלץ מאוד

נערך לאחרונה ב:

h1000

משתמש רשום
לא ראיתי שנשאלה פה השאלה האם לשמור איתו על קשר וטוב שכך
תן לי להניח שזו לא עצה מהניסיון העשיר שלך עם שלושה מילדיך שנשרו והצלחת להחזירם למוטב? ב"ה, ח"ו לא מאחלת לאף אחד דבר כזה
1.נכון מאוד אני לא התנסתי בזה ב"ה, ואני גם לא איש חינוך!
2.כתבתי זאת בתור "נקודה למחשבה"[,ונכון, יתכן ולא הייתי צריך לכתוב זאת במסגרת שרשור זה]
בתפילה -"ושבו בנים לגבולם"

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
חיבוק ענק להורים! ושילכו גם הם לרב שיחזק אותם. הם צריכים המון כוח.
אולי הרב יחיאל יעקובזון, גם להורים וגם לבן

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
בלי להכיר את המקרה הספציפי
ואני לא איש מקצוע בתחום..
ברוב המקרים זה לא קושי באמונה

אאא פרי העץ

משתמש חדש
הצילו! S.O.S
בחור מתוק, חכם, מלא אנרגיות, עם הפרעת קשב וריכוז- כבר מזמן נמצא ללא מסגרת, (בן 20), עובד, גר בדירה עם חבר, והולך ומתרחק מן היהדות... אמא שלו שומרת איתו על קשר כמעט יומיומי, הם בקשר מאד חם וקרוב, אבל היא כבר לא מסוגלת לראות את ההידרדרות שלו, הוריד את הכיפה, וכבר כופר בהכל... (עדייו לא מחלל שבת בפרהסיה)
אני רוצה מאד לעזור לה למצוא מישהו שיוכל לדבר איתו באמונה, כדי שלא יאבד את הכל... - דמות שמבינה את סוג האוכלוסיה הזו, אחד שיודע איך לדבר איתו, ויעשה את זה בחכמה שלא תרחיק עוד יותר...
היא מוכנה לשלם הרבה כסף לאחד כזה, אבל חייב להיות מישהו לעניין, שיש לו נסיון... ושמוכן להתמסר לכך !
בתודה מראש!
יש את הרב יהודה שטיינהרטר 99% הצחלה מידיעה
וגם ר' חייקל מילצקי מישיבת רש''י נסיון גדול בתחום

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה