דרוש מידע בחור בן 16 יש לו 12000 ש’’ח רוצה לעשות השקעה של השכרה של משו

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לבחור בן 16 יש 12000 ש’ח , והוא רוצה לעשות משו סוג של השכרה או משו בסגנון
הוא רוצה בלי הרבה עבודה משו שכל חודש יניב כסף
(לא השכרה ציוד של הגברה)
הוא ישמח לרעיונות רלונטים
תודה מראש

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
(לא השכרה ציוד של הגברה)
תודה מראש
בלי לעשות כלום
בs&p הוא עתיד להיות בעלים של 35000 ש"ח בגיל 30
ואם הוא יפקיד כל חודש 200 שקל, הוא יהיה בעלים של 100000 ש"ח
וכל המוסיף מוסיפים לו

ארמון חול

משתמש מקצוען
בלי לעשות כלום
בs&p הוא עתיד להיות בעלים של 35000 ש"ח בגיל 30
ואם הוא יפקיד כל חודש 200 שקל, הוא יהיה בעלים של 100000 ש"ח
וכל המוסיף מוסיפים לו
אתה יודע להסביר לי איך עושים את זה?
זה קשה לעשות את זה לבד?
אם אני אני לקרן פנסיה שלי זה יהיה שווה? (לפתוח עוד חשבון) יהיה שם סוכן וכו'
רוצה לשים ת'כסף ולא להתעסק איתו רק שירוויח

מים אחרונים

משתמש מקצוען
שיזהר לא לאבד אותם בהשקעות מסוכנות! וד"ל.
אני אישית הייתי שם בגמ"ח (כדי לצבור זכויות) או בבנק בתוכנית חיסכון (כדי לצבור כסף)
לא הייתי מסתכן בהשקעה בגיל הזה!
ובמיוחד שבגיל הזה אין לו מושג בענייני העולם! וכמות הנוכלים שיש היא הזויה!
ואפ' להפסיד את הכסף הוא לא ישלים עם זה... ואידך זיל גמור...
לעולם ישליש אדם מעותיו... שליש בפרקמטיא, שליש בקרקע! ושליש תחת ידו!
בהצלחה!
אם תרצו להשקיע את זה אצלי ;) דברו בפרטי... :p סתם...

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
זה קשה לעשות את זה לבד?
בגיל הזה לדעתי מתאים לפתוח קופת גמל להשקעה. אפשר על שם הילד עצמו.
זה כמעט כלום התעסקות - די פשוט לפתוח, ואחר כך לא צריך לעשות כלום חוץ מלהפקיד ולהסתכל על דוחות שנתיים (בעיקר בשביל לעקוב אחרי ההפקדות ודמי הניהול שהכל דופק כמו שצריך).
את בחירת המסלול צריך לעשות בהתאם לשימוש שהוא מייעד לכסף, כלומר טווח הזמן שהוא מתכוון להשאיר את הכסף מושקע.
בקופ"ג יש חסרון של דמי ניהול יחסית גבוהים לעומת חשבון מסחר עצמאי, אבל חשבון מסחר הוא מן הסתם לא יכול לפתוח עצמאית וקופ"ג כן, ולדעתי דמי הניהול שווים את הנוחות של כספים נפרדים על שם הילד שלא מסובך לנהל. יש בזה גם משהו חינוכי לדעתי, שינהל את הכספים של עצמו וילמד להתנהל עם גופים כמו בתי השקעות, אימון טוב למתי שיצטרך לנהל לעצמו את הפנסיה.

טוב מאוד

משתמש מקצוען
אפשר הסבר מזה
Screenshot_20240823_164200_Chrome.png

ארמון חול

משתמש מקצוען
איך נדע שזה 10.5%, זה יכול להיות הרבה פחות, וגם יכול להיות במינוס.... שמפסידים אחוזים טובים...
לטעמי זאת בועה, אנשים חושבים שעוד 30שנה הם יהיו מיליונרים, כנראה מבחינת ערך של מיליון שח עוד 30 שנה זה יהיה כמו 50,000 של היום. ככה שלא מאוד הרווחנו.

בטח בהשם

משתמש פעיל
איך נדע שזה 10.5%, זה יכול להיות הרבה פחות, וגם יכול להיות במינוס.... שמפסידים אחוזים טובים...
לטעמי זאת בועה, אנשים חושבים שעוד 30שנה הם יהיו מיליונרים, כנראה מבחינת ערך של מיליון שח עוד 30 שנה זה יהיה כמו 50,000 של היום. ככה שלא מאוד הרווחנו.
להיכנס למינוס לא ההיתי אומר
אבל 10.5 זה הימור לדעתי
הייתי מחשבן פחות

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חישבתי 8%

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה קשה לעשות את זה לבד?
????

ירושלמים 2

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני מניחה שאם הוא מדבר על השכרה רוצה גם תעסוקה וסיפוק ולא רק השקעה
אולי שווה ללמוד משהו שטוב בו כמו חשמל, התקנת מזגנים וכד' אם מתאים לו ואוהב את זה
בכל מקרה כל השכרה שהיא חשוב לשים לב לביטוח מתאים שלא יפול ויסתבך חלילה בתביעות

ישראל ברג

משתמש רשום
(לא השכרה ציוד של הגברה)
תודה מראש
כלל בחיים אין שום דבר בלי הרבה עבודה, בדר"כ אם זה בלי הרבה עבודה,זה שווה פח.

ברכה וישועה

משתמש פעיל
בגיל הזה לדעתי מתאים לפתוח קופת גמל להשקעה. אפשר על שם הילד עצמו.
זה כמעט כלום התעסקות - די פשוט לפתוח, ואחר כך לא צריך לעשות כלום חוץ מלהפקיד ולהסתכל על דוחות שנתיים (בעיקר בשביל לעקוב אחרי ההפקדות ודמי הניהול שהכל דופק כמו שצריך).
את בחירת המסלול צריך לעשות בהתאם לשימוש שהוא מייעד לכסף, כלומר טווח הזמן שהוא מתכוון להשאיר את הכסף מושקע.
בקופ"ג יש חסרון של דמי ניהול יחסית גבוהים לעומת חשבון מסחר עצמאי, אבל חשבון מסחר הוא מן הסתם לא יכול לפתוח עצמאית וקופ"ג כן, ולדעתי דמי הניהול שווים את הנוחות של כספים נפרדים על שם הילד שלא מסובך לנהל. יש בזה גם משהו חינוכי לדעתי, שינהל את הכספים של עצמו וילמד להתנהל עם גופים כמו בתי השקעות, אימון טוב למתי שיצטרך לנהל לעצמו את הפנסיה.
קופת גמל אפשר לפתוח בחתונה וכדומה או שרק מפקידים לפנסיה וכדומה?

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני רוצה להשקיע סכום כסף ב S&P500 מישהו יכול לכוון אותי איך אני עושה את זה?

החבר הכי טוב שלך

משתמש חדש
המשתמש נחסם
צ'אט GPT
שלום, נשמע כמו שאתה מחפש אחר אפשרות להרוויח כסף בצורה יציבה ונוחה. הנה כמה רעיונות להשקעה שעשויים להיות מתאים עבורך:
  1. מסחר אלקטרוני: אתה יכול לנצל את הכסף שלך כדי לרכוש מוצרים במחיר זול ולמכור אותם במחיר גבוה על פלטפורמות כמו eBay או Amazon.
  2. שיווק באינטרנט: אם יש לך כישורים בתחום יצירת תוכן, פרסום ברשתות חברתיות, או עיצוב גרפי, אתה יכול להציע שירותי שיווק באינטרנט כמו ניהול חשבונות ברשתות החברתיות.
  3. פיתוח אפליקציות: אם יש לך ידע בתחום התכנות, ניתן להתחיל לפתח אפליקציות ניידות ולמכורן בחנויות האפליקציות.
  4. מטבח ביתי: אם אתה יודע לבשל, ניתן להתחיל עסק ביתי בהכנת כיף מרפאים או מאפים ולמכורם לחברים, משפחה ושכנים.
  5. סקייטבורד חשמלי: סקייטבורד חשמלי נהייה פופולרית וניתן להשקיע ברכישה של סקייטבורדים חשמליים ולהשכירם או למכורם באמצעות פלטפורמות מקוונות.
אני מקווה שהרעיונות הללו יעזרו לך למצוא את האפשרות המתאימה לך. אם יש לך שאלות נוספות או צורך בעזרה נוספת, אני כאן לעזור בכל שאלה שתהיה לך. בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה