דרוש מידע בחורת סמינר - נסיעה בתח"צ

שירושבח

משתמש פעיל
האם יש כרטיס סטודנט משתלם היא פחות מגיל 18
או נוער
מה הכי משתלם?

jump

משתמש פעיל
נוער משלם 50% מהמחיר המלא-מבוגר.
וסטודנט 33%.
אז כמובן שנוער עדיף.

ניק 8030

משתמש רשום
נוער הכי זול
שימו לב שגם כשמגיעים לגיל 18 אם זה באמצע כיתה י"ב בתיכון ניתן ע"י אישור לימודים מהמוסד בו לומדים להאריך את הפרופיל נוער שהוא כאמור הפרופיל הכי זול עד לסוף שנת הלימודים= עד ה-31/8

sh.t.down

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני הארכתי ונגמר לי פרופיל נוער ב-31/6 לא כולל החופש הגדול ובאמת לרוב החברות שלי זה נגמר רק היום.
מעניין למה.
אחרי שנגמר הפרופיל צריך לעשות משהו או שזה משתנה לבד?
ואם מטעינים ויש כסף ואז נגמר הפרופיל אז זה חוזר לפרופיל רגיל ונהיה סכום קטן ותר?

Sara Rivka

משתמש מקצוען
אחרי שנגמר הפרופיל צריך לעשות משהו או שזה משתנה לבד?
ואם מטעינים ויש כסף ואז נגמר הפרופיל אז זה חוזר לפרופיל רגיל ונהיה סכום קטן ותר?
זה משתנה לבד.
א"א להשתמש בכסף שיש, צריך לשחרר אותו ע"י המרה לפרופיל הנוכחי. אפשר לעשות את זה באתר של רב-קו אונליין, או בעמדת הטענה.

Sara Rivka

משתמש מקצוען
משתנה לבד מנוער למבוגר אבל אם את צריכה להאריך עד סוף י"ב או סטודנט -זה לא אוטומטי.
דווקא לי הפרופיל נוער הוארך עד סוף י"ב באופן אוטומטי.
הגשתי בקשה, אך נכתב לי שאין אפשרות לעשות את זה פעמיים, בקיצור זה הוארך לי לבד...

נחמה למה

משתמש פעיל
דווקא לי הפרופיל נוער הוארך עד סוף י"ב באופן אוטומטי.
הגשתי בקשה, אך נכתב לי שאין אפשרות לעשות את זה פעמיים, בקיצור זה הוארך לי לבד...
מוזר.
אבל זה לא אוטומטי בדרך כלל.
נכון! הסמינרים בד"כ מטפלים בזה במרוכז, אולי זאת הסיבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה