drosenberg

משתמש חדש
אל תמנע טוב מבעליו - המלצה חמה
כר''מ בישיבה קטנה במרכז, אני רוצה ליידע את ציבור הר''מים והר''י המשגיחים ובייחוד ההורים
שהתוודעתי לאחרונה למסגרת לנערים מצויינים ושמורים שמתמודדים עם קשב וריכוז או חוסר יכולת לישב שעות ארוכות. המסגרת באיזור ירוק במרכז, צוות מקצועי ומפרגן מאוד, מכיל ומנוסה.
שלחתי לשם בחור שקשה היה לנו להתמודד איתו ושם הוא פורח, זה סיפוק אדיר גם לנו כאנשי צוות
שיש לאן לשלוח, כידוע כל הישיבות הטיפוליות הרמה הרוחנית של הבחורים נמוכה יותר. כאן זה להיפך...
הם שמים דגש על
א. שיעורים קצרים
ב. כיתות קטנות
ג. סגל מפרגן מבין ובעל נסיון
ד. שיטת לימוד משמחת יותר
ה. פעילויות חברתיות ומשחררות
ו. תמרוצים ודרבונים ועוד...
ז. בחורים שמורים
ממה שידוע לי אין כרגע פנימיה אבל זה בתכנון במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
נא לפנות לרב וייס או לרב וולנסקי. 055-6784395

GBSA

משתמש סופר מקצוען
אל תמנע טוב מבעליו - המלצה חמה
כר''מ בישיבה קטנה במרכז, אני רוצה ליידע את ציבור הר''מים והר''י המשגיחים ובייחוד ההורים
שהתוודעתי לאחרונה למסגרת לנערים מצויינים ושמורים שמתמודדים עם קשב וריכוז או חוסר יכולת לישב שעות ארוכות. המסגרת באיזור ירוק במרכז, צוות מקצועי ומפרגן מאוד, מכיל ומנוסה.
שלחתי לשם בחור שקשה היה לנו להתמודד איתו ושם הוא פורח, זה סיפוק אדיר גם לנו כאנשי צוות
שיש לאן לשלוח, כידוע כל הישיבות הטיפוליות הרמה הרוחנית של הבחורים נמוכה יותר. כאן זה להיפך...
הם שמים דגש על
א. שיעורים קצרים
ב. כיתות קטנות
ג. סגל מפרגן מבין ובעל נסיון
ד. שיטת לימוד משמחת יותר
ה. פעילויות חברתיות ומשחררות
ו. תמרוצים ודרבונים ועוד...
ז. בחורים שמורים
ממה שידוע לי אין כרגע פנימיה אבל זה בתכנון במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
נא לפנות לרב וייס או לרב וולנסקי. 055-6784395
היכן הישיבה?

drosenberg

משתמש חדש
תיקון לטל' של הרב וולנסקי והרב וייס מישיבת גאון יעקב הקטנה
052-7136946 לבקש אותם או את הרב רוזנברג
בהצלחה לכולם עם עמלינו, אלו הבנים....

drosenberg

משתמש חדש
מי זה?
כבדהו וחשדהו
אני תמיד תוהה מדוע יש כאלה שנוקטים תמיד בגישה שלילית
אפשר היה לשאול מי עומד מאחורי הישיבה ויתכן שהיית מקבל תשובה הוגנת
מי שהקים את הישיבה ובעידודו היה הגאון שלמה אדלשטיין זצוק''ל, אחי הגרי''ג והגר''י אדלשטיין זצוק''ל
נשיא הישיבה דהיום הוא הגרמ''ש.
בהצלחה.

חוחית

משתמש סופר מקצוען
מי שהקים את הישיבה ובעידודו היה הגאון שלמה אדלשטיין זצוק''ל, אחי הגרי''ג והגר''י אדלשטיין זצוק''ל
בהצלחה.
היא לא הגיבה על ההודעה הפותחת.
אלא למישהו שהכניס שם וטלפון של אדם, סתם.
מומלץ מאד לחשוד כשמדובר באינטרנט.
לא יוצרים קשר סתם! נקודה.

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
הייתי מציע לכל אחד לפני שבוחר ישיבה שיבדוק ויתייעץ עם 2 אנשים
ולא לרוץ ברגע ראשון ללא ייעוץ ממידע כזה או אחר
נ.ב התגובה לא קשור דווקא בישיבה המדוברת אלא באופן כללי וכן בשאר דברים המשפיעים על האדם

drosenberg

משתמש חדש
ההצעה הטובה ביותר היא להתייעץ עם הת''ח שמלווים את הישיבה או עם הרב ישראל ליוש מאחינו שהוא מבין בכל הישיבות מכל הסוגים.

GBSA

משתמש סופר מקצוען
בהצלחה.
היא לא הגיבה על ההודעה הפותחת.
אלא למישהו שהכניס שם וטלפון של אדם, סתם.
מומלץ מאד לחשוד כשמדובר באינטרנט.
לא יוצרים קשר סתם! נקודה.
אכן,
ותודה ל@חוחית על ההבהרה.
(הוא לא הגיב ..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה