דרוש מידע בחורה מחפשת לישון אצל אישה מבוגרת בירושלים

פפיטה

משתמש חדש
בחורה עדינה ואיכותית מחפשת לישון עם אישה מבוגרת
בירושלים. או לחילופין מידע על דירה של שותפות.
תודה

אני גם מחפשת משהו בסיגנון הזה (אבל אני יכולה רק מעוד חודש)
כמובן שחוץ מהשינה אצלה אני צריכה גם קצת דמי כיס
אבל אני חושבת שזה בגדר הסביר והסטנדרט ...
אשמח להיות בקשר ruti.vais10 @ gmail.com

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
המייל לא נכתב תקין
תרשמי שוב עם רווח או בלי שטרודל וכד'

ואוו אני לא יודעת איך זה אבל זה מטורף איזה כוח יש לפרוג אני מקבלת המון פניות רק ממה שכתבתי כאן .
ואני כנראה סוגרת עם משפחה מסויימת שפנתה אלי
אבל לפני שאני סוגרת
אשמח לשמוע את דעתכן אני מבררת מה המקובל לשלם דמי כיס על כזאת עבודה/ לישון אצל אשה מבוגרת ?

אשמח אם תוכלנה לרשום מה המקובל , חשוב לי לדעת בהקדם !
מי שיודעת מה המקובל שתרשום בבקשה כאן או שתשלח לי בבקשה ישירות למייל שלי
המייל שלי זה ruti.vais10 @ gmail.com
תודה רבה ובשורות טובות !!!

כינרת

משתמש צעיר
מקפיצה,
מחפשת חדר אצל אישה מבוגרת בירושלים לבחורה שלומדת בירושלים.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה