בוריס לא אוהב חורף / Борис не любит зиму

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
למרות שהגשם לא חודר שני מטר של בטון, לחיי רטובות.

זה לא שלקחו לי את המקום הקבוע, וגם אחמד מהמאפייה עדיין מביא לי לחמנייה ושוקו,

למרות זאת האקורדיון שלי נאנח בצלילים נוגים, מהדהדים בחלל המנהרה בתחנה המרכזית.

הקור הירושלמי מנצל כל פינה חשוכה להתבצר בה, מחבק בקרירות עוברים ושבים.

ידיים לרוב היו עוברות לצידי בימי הקיץ, מנפנפות בחברות או בחמלה, יורקות מטבע אל תוך הכוס הכחולה.

היכן הן הידיים עכשיו? הדמויות הכהות שעוברות לידי כעת נראות כמומיות עטופות, חנוטות במעילים.

אפילו האוזניים שהיו עומדות ומתרגשות מריקוד אצבעותיי על הקלידים, סגורות במקלטי צמר.

היכן הוא הלב החם שיפשיר את הקרח שסביבי? היכן הילד הקטן שיבקש שאנגן לו שיר שלמד בגן?

אני לא רואה את החיוך שלכם מבעד לצעיף. עצוב לי.

שלא ישאלו אחר כך למה בוריס לא אוהב חורף.

9562.jpg_wh860.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה