משקאות בוקר טוב - שייק

אלי7:)

משתמש מקצוען
איזה כיף להתחיל יום עם משהו בריא
ואם תשטפו את הכוס של הבלנדר מיד בסיום השתיה זה לא יקח יותר מכמה דקות
מתכון?
הפרות שבתמונה, אפשר להוסיף נענע, להשמיט תפוז/קיווי (אפשר גם לשים דברים אחרים לגמרי שאתם אוהבים) ולהוסיף כוס- כוס וחצי מים
אין צורך להמתיק אבל אם זה חסר לכם, טיפת דבש תעשה את העבודה (גם תמר אבל הוא ילכלך את הצבע)
1704868142379.png

1704868177576.png

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אבל אז הסיבים הולכים לפח במקום לקיבה, וחבל
מי שרוצה לאכול סיבי פירות וירקות אדרבה, אבל מי שרוצה לשתות משקה בריא וקליל על הבוקר לא הייתי הולך על בלנדר

זמני23

משתמש צעיר
איך ניתן לשמור על הטריות של שייק?
(אחרי כמה דקות כבר מאבד לי מטעמו....)
יש לי אתת השואב הזה של הנינגה שאמור לשמור על זה בלי חמצן אבל לא ממש ראיתי תוצאות...

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יאמי איזה מגרה!!
באיזה מצב צבירה ואיפה קונים את האלוורה?
קפוא כמובן. (על בסיס חלב)
נראה לי קניתי בשערי רווחה בירושלים.
איך ניתן לשמור על הטריות של שייק?
(אחרי כמה דקות כבר מאבד לי מטעמו....)
יש לי אתת השואב הזה של הנינגה שאמור לשמור על זה בלי חמצן אבל לא ממש ראיתי תוצאות...
לדעתי אי אפשר.
להכין ולשתות מיד.
כשעשיתי דיאטה חזקה הייתי מקפיאה בארטיקים לשבת.
(זה היה בקיץ)

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

בגלל

משתמש מקצוען
איזה כיף להתחיל יום עם משהו בריא
ואם תשטפו את הכוס של הבלנדר מיד בסיום השתיה זה לא יקח יותר מכמה דקות
מתכון?
הפרות שבתמונה, אפשר להוסיף נענע, להשמיט תפוז/קיווי (אפשר גם לשים דברים אחרים לגמרי שאתם אוהבים) ולהוסיף כוס- כוס וחצי מים
אין צורך להמתיק אבל אם זה חסר לכם, טיפת דבש תעשה את העבודה (גם תמר אבל הוא ילכלך את הצבע)
צפה בקובץ המצורף 1547069
צפה בקובץ המצורף 1547070
את מקלפת את התפוח והמלפפון?

Batyamoyal

משתמש רשום
שייק חם לחורף:
2-3 תמרים מג'הול
2 כפות שקדייה / טחינה גולמית
כוס מים רותחים
טוחנים הכל בבלנדר מוט, ומתפנקים על משקה חם, מתוק, ומלא אנרגיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה