מידע שימושי בוקר טוב יותר, אופטימי יותר..... ליום מוצלח יותר.

מצב
הנושא נעול.

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רק לי יש תבעיה הזאת?
שהמיטה חמה, מזמינה והמזגן בוללל
ובחוץ- קשה, לחוץ, מתיש ומפחיד.
ואני יוצאת מהבית לעבודה/לימודים ובמקום למצות את היום ולהנות בו בצורה הטובה ביותר אני- מדוכדכת, ישונונית בלי כוח לכלוםםםםם.
אז הפרוגיסטים, בקשה לי אליכם. הבו עצות מעשיות לבעיה זו.
אתחיל:
להתארגן בבוקר עם מוזיקה קצבית ומקפיצה.
לשים כל יום משהו חדש (גם אם זה משהו קטן ממש..)
יש לכם עוד??

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
לגוון במשקה על הבוקר.
קצת יקר אבל שווה.
להבין בשביל מה אתה קם!
בקיצור - לתת משמעות אחרת וקצת גיוון לחיים.
בכל מקרה, אתה בחברה טובה.
לא לחינם נכתב הסעיף הראשון בשו"ע.

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם יודעים שהיום יש משהו שמענין אותי ושחיכיתי לו יש יותר מרץ, אם לא פשוט לקום לשתות נס קפה\קפה במקרה שלי שוקו🙈 ופשוט לקום.
להתחבר עם אנשים בעבודה ולפתח שיחות גם יעזור..(כמובן שאישה עם אישה וגבר עם גבר)

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לגוון במשקה על הבוקר.
קצת יקר אבל שווה.
להבין בשביל מה אתה קם!
בקיצור - לתת משמעות אחרת וקצת גיוון לחיים.
בכל מקרה, אתה בחברה טובה.
לא לחינם נכתב הסעיף הראשון בשו"ע.
לגוון במשקה זה לתת משמעות לחיים?

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
לגוון במשקה זה לתת משמעות לחיים?
לא.
לגוון במשקה זה סתם מרענן, נותן חשק כזה ללכת ולהכין את מה שתכננתי.
לתת משמעות לחיים הכוונה להבין למה אני חי. להבין טוב. נניח אם אני אברך כולל - אני קם למלא את השליחות שלי, ללמוד תורת אלוקים חיים, בורא העולם, להחזיק את העולם. אם אני אישה עובדת - אני קמה לפרנס בית של תורה ושל רוחניות, שהילדים שלי יוכלו ללמוד ולגדול כראוי ואם בעלי לומד אז בכלל להיות כלי מסייע לדבר הענק הזה!

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
אני זה מה שעושה לי את זה, לקום מהמיטה ולצחצח שיניים ולדעת שמיד אח"כ יש לי קפה. זה כמו נעץ אצלי. בצומות זה מסבך..
זה אומר שאתה אדם מאוד מסודר ועקבי
תרשה לי לנחש שלא קשה לך לקום בבוקר...
לא סתם קראת לעצמך הקומפיוטר...

הקומפיוטר

משתמש צעיר
תרשה לי לנחש שלא קשה לך לקום בבוקר...
קשה הו הו.. לא הרבה היו מסכימים להתחלף איתי.. רק שלדעתי הרבה מהקושי הוא הטירלול שעובר בראש איך להתלבש ולסדר את המצעים ו.. ו.. (וכ"ז בלי לדבר על מי שצריך להוציא ילדים למוסדות), וכשיש משהו כיף מוגדר לעשות על הבוקר זה טיפה מדחיק את הבעיות הללו...

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
קשה הו הו.. לא הרבה היו מסכימים להתחלף איתי.. רק שלדעתי הרבה מהקושי הוא הטירלול שעובר בראש איך להתלבש ולסדר את המצעים ו.. ו.. (וכ"ז בלי לדבר על מי שצריך להוציא ילדים למוסדות), וכשיש משהו כיף מוגדר לעשות על הבוקר זה טיפה מדחיק את הבעיות הללו...
ממש מעניין, כי אם הנאה שגרתית מספיקה בשביל לעורר אותך זה יכול להוכיח שאתה אדם שטוב לו מסגרת. לאדם כזה לא אמור להיות קשה לקום.
איך אתה מסביר את הסתירה הזו?

הקומפיוטר

משתמש צעיר
ממש מעניין, כי אם הנאה שגרתית מספיקה בשביל לעורר אותך זה יכול להוכיח שאתה אדם שטוב לו מסגרת. לאדם כזה לא אמור להיות קשה לקום.
איך אתה מסביר את הסתירה הזו?
שוב, אני לא קם בשביל זה, אני קם כי אני חייב.. אבל זה נותן איזה מוטיבציה בסיסית לקום דקה יותר מוקדם ועם יותר חיוך (או לחילופין פחות דיכאון).
יש כלל שאמרו לי כשהייתי ילד (ועד היום אני לא שומע לו), מה שמבדיל בין לרוץ ולהזיע בעשר דקות בדרך לחיידר לבין ללכת בפנאן, הוא דקה אחת פחות במיטה.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
משהו הכי קצר לדוגמא כמה שכיבות שמיכה.
שכיבות שמיכה בבוקר נקרה לי כמו רעיון מצויין!!!
😅😅😅

יש לזה תרגיל מצוין שהיחודיות שלו שאפשר לעשות את זה ברגע שקמים...
זה נקרא מתיחות, עושים את זה ככה:
שוכבים על המיטה, מתמתחים כמו שכתוב ומשתדלים להתפתל ולשלוח את הידיים והרגליים לכל הכיוונים, ואז בזהירות מבצעים היפוך צדי לצד השני וממשיכים לישון תוך כדי שכיבת שמיכה..
בהצלחה!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה