WordPress בונות אתרים בוורדפרס שמח לעזרתכן דחוף בקבלת החלטה!

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יש לי אתר חנות ותדמית בוויקס של הדיוקנאות שלי(זה הכתובת שלו למי שרוצה להבין במה מדובר http://www.hodayabushari.co.il/ )
אני רוצה לבנות אתר חדש.
קיבלתי 2 הצעות לבניית אתר חדש בוורדפרס.
אחת היא מתחילה:
(אמרה לי שאני צריכה לקחת בחשבון שדברים בבניה ובהגדרות אולי יקחו יותר זמן. אבל היא נותנת את הנשמה ועיצוב ברמה גבוהה.) יש לה עם 10 שנות גרפיקה ועיצוב, ובנתה חנות אחת,(דווקא יפה דברים ככה נגללים וזזים.) ונותנת לי גם כתיבת תוכן וקופי.
השניה:
בין הבונות אתרים המוכרות הגדולות. בנתה עשרות אתרים, (מבינה מאד גדולה בתחום)
היא בונה לי על תבנית מוכנה מאד תבניתית ללא תוכן וקופי. וטוענת שמספיק הפוסטים שלי.
המחיר כרגע לא רלוונטי להחלטה.
אנא עזרתכן!!!
אני מבולבלת מכמות המלל שקיבלתי והמילים בסינית. צריכה החלטה היום.
מה כדאי לבחור ואשמח גם להסבר למה?
(אין צורך להציע את עצמכן זה רק יקשה עלי להחליט. אם אראה לנכון אפנה באישי)
ההצעה מהמתחילה:
הצעה מתחילה.jpg
הצעה מהבונת אתרים הגדולה:
הצעה מתקדמת.jpg
הצעה מתקדת..jpg

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לכאורה הייתי הולך על המתחילה מכמה סיבות:
1. עיצוב ייחודי אישי ומותאם, שזה דבר מאוד חשוב לבידול ולתשומת הלב של הגולש, ולא:
היא בונה לי על תבנית מוכנה מאד תבניתית
2. ככל הנראה היא תשקיע את הנשמה וחשוב לה לא פחות ממך שהאתר יצא טוב, בשונה מבונת האתרים הגדולה שיש הרבה אתרים מאחוריה ולא מחפשת עוד אתר לתיק העבודות שלה...
3. כתיבת תוכן וקופי, זה לא פחות חשוב.
4. היא לא ציינה לגבי חיבור למערכת סליקה, תבדקו האם זה כלול.
5. על פניו לא מדובר באתר מורכב ולכן לא צריך מישהו מאוד מנוסה ומקצועי, דבר שחשוב בפרויקטים מורכבים.

כן הייתי רוצה לראות את אתר החנות שבנתה המתחילה בכדי לראות את איכותו, אם זה אפשרי. אבל בהנחה שאיכות הבניה סבירה, נראה לי שהייתי מעדיף אותה.

P100PLUS

עיצוב גרפי ובניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לכאורה הייתי הולך על המתחילה מכמה סיבות:
1. עיצוב ייחודי אישי ומותאם, שזה דבר מאוד חשוב לבידול ולתשומת הלב של הגולש, ולא:

2. ככל הנראה היא תשקיע את הנשמה וחשוב לה לא פחות ממך שהאתר יצא טוב, בשונה מבונת האתרים הגדולה שיש הרבה אתרים מאחוריה ולא מחפשת עוד אתר לתיק העבודות שלה...
3. כתיבת תוכן וקופי, זה לא פחות חשוב.
4. היא לא ציינה לגבי חיבור למערכת סליקה, תבדקו האם זה כלול.
5. על פניו לא מדובר באתר מורכב ולכן לא צריך מישהו מאוד מנוסה ומקצועי, דבר שחשוב בפרויקטים מורכבים.

כן הייתי רוצה לראות את אתר החנות שבנתה המתחילה בכדי לראות את איכותו, אם זה אפשרי. אבל בהנחה שאיכות הבניה סבירה, נראה לי שהייתי מעדיף אותה.
כל מילה!

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קודם כל את לא צריכה להחליט היום. את עושה צעד חשוב ומשלמת עליו לא מעט. קחי את הזמן ותחליטי.

מה שאני לא מבין זה מה את רוצה ולאן את רוצה להגיע. איזו תוצאה את רוצה לראות. מה חשוב לך. לא במילים טכנולוגיות ולא בסינית.

כיון שמדובר פה גם על מותג פרסונלי (השם שלך) וגם על מכירת מוצרים פיזיים הייתי מציע לעשות איתן שיחת אפיון ואפילו להכנס קצת לאסטרטגיה ורק אז לקבל החלטה מושכלת לגבי העיצוב והפיתוח.

בכ"א לפי מה שכתבת ושתי האפשרויות שהצגת - לכי על המנוסה יותר. היא יותר תכליתית. כך התרשמתי.

בהצלחה.

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בניית אתר זה לא זבנג וגמרנו
זה תהליך שצריך מישהו שילווה ויבין ויבנה בסיס טוב
וטוב - הכוונה לתכנון משהו שטוב לך. לא טוב כללי.
תמיד עדיף חליפה בתפירה אישית מאשר עוד אחת על הקולב בהחנות,
לא כולם יכולים להרשות את זה לעצמם, אבל מי שכן - לא חושב אפילו.

ועצוב לראות שיש בעלי מקצוע גדולים ומוכרים
שנופלים למקום הזה בו הם לא שואבים הנאה וסיפוק מעבודה שמגיעה אליהם.
כשאני מחפשת מישהי שתעבוד איתי, אני רוצה אחת שיהי לה אש בעיניים ודרייב להתעסק בפרוייקט.
שיהי לה רצון שזה יצליח ולא רק יהיה טוב אלא מושלם, ותשקיע.
נראה לי שהרצון של כל לקוח זה להרגיש שמשקיעים בו. וזה סופר לגיטימי.

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה על תשובותיכם,
הענין הוא, שהמתחילה בכנות משדרת לי שהיא רוצה את הפרוייקט אבל מתלבטת אם להיכנס אליו.
והמקצועית הגיע לי לתקרת הסכום אותו הקצבתי.
ואני לחוצה בזמן כי ביום ראשון אני אמורה להחליט סופית מסיבה אישית מסויימת.
ואני חוששת לכתוב מודעת דרושים ולקבל 100 הודעות, ולעבור על 1000 אתרים, בטווח זמן קצר שנותר לי.
ממש בפלונטר.

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סלחי לי על הישירות, כן..
אבל הבעיה היא אצלך.
את יותר מדי חושבת על האנשי מקצוע שלך מאשר על עצמך. תהיי קצת "אגואיסטית" ו"אינטרסנטית" ותתחילי לחשוב על העסק שלך ואיך את עושה מכירות בדיגיטל.

איני יודע מה היא הסיבה האישית, אם כי אני מאד מכבד סיבות אישיות ויש לי גם הרבה כאלה, אבל אם יקרה מקרה של בדיעבד של להשאיר (לפחות) אלפי שח על הרצפה בגלל לחץ של זמן את תעשי עוול לעצמך. כמו שכתבו לפני, אתר, ובפרט חנות, זה לא זבנג וגמרנו. יש פה תהליך והתהליך לוקח זמן.

וכאן נראה שהכדור עדיין בידיים שלך. ולא מספיק רק למסור אותו אלא צריך גם לדעת מה לעשות איתו.

בהצלחה.0

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לא ברור לי למה את לא פונה למקצועיות שייתנו לך הצעת מחיר שכוללת התאמה אישית מהתחלה עד הסוף? אתר חנות מתחיל בערך ב 15K צפונה [תלוי באפיון] והמחיר זו השקעה משתלמת כשעושים זאת אצל אנשים מקצוענים עם מגע אישי ולא תבניתי.

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לא ברור לי למה את לא פונה למקצועיות שייתנו לך הצעת מחיר שכוללת התאמה אישית מהתחלה עד הסוף? אתר חנות מתחיל בערך ב 15K צפונה [תלוי באפיון] והמחיר זו השקעה משתלמת כשעושים זאת אצל אנשים מקצוענים עם מגע אישי ולא תבניתי.
כל מילה.

במיוחד שאתר חנות נועד בשביל למכור!
ואם האפיון, העיצוב והבנייה מעולים - המכירות נוסקות בהתאם בעז"ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה