בונה הכינורות...

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

איאן

משתמש רשום
כפי שצולם. אשמח לחוות דעתכם.

קבצים מצורפים

• בונה הכינורות p.jpg
    KB 153.3 · צפיות: 27

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
כמוסיקאית (בדימוס) התמונה מרתקת ביותר!
קצת חבל לי שקשה להבחין בהבעה המרוכזת של המשרטט/מגלף. -בודאי המומחים פה בתאורה, יוכלו להסביר איך בתנאים הללו ניתן להגיע לזה

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מה שמעניין כאן זה הנושא, הצילום עצמו לא משהו.
חבל על המרכוז.
היה אפשר לוותר על המנורה מימין ע"ח האיש משמאל.

איאן

משתמש רשום
נכתב ע"י Srool;470597:
מה שמעניין כאן זה הנושא, הצילום עצמו לא משהו.
חבל על המרכוז.
היה אפשר לוותר על המנורה מימין ע"ח האיש משמאל.

תודה על המחמאה...

איאן

משתמש רשום
ניסיתי לקרופ לאור ההערות. מה דעתכם?

קבצים מצורפים

• בונה הכינורות 2.jpg
    KB 324.9 · צפיות: 12

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

שמע צדיק,

הצילום לא טוב. לא מבחינה טכנית ולא מבחינה יצירתית.

הכינור שרוף חזק מאוד.
הזוית שנבחרה לא מרתקת ולא מכניסה את הצופה לתוך הסצנה. להרגיש את מה שקורה.

וקרופ לא פותר בעיות. במיוחד לא כשחותכים לא לפי היחס הנכון.

בהצלחה.

איאן

משתמש רשום
נכתב ע"י יעקב1;471042:
בס"ד

שמע צדיק,

הצילום לא טוב. לא מבחינה טכנית ולא מבחינה יצירתית.

הכינור שרוף חזק מאוד.
הזוית שנבחרה לא מרתקת ולא מכניסה את הצופה לתוך הסצנה. להרגיש את מה שקורה.

וקרופ לא פותר בעיות. במיוחד לא כשחותכים לא לפי היחס הנכון.

בהצלחה.

תנסה לחתוך אתה לפי היחס הנכון.

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

אני כבר כחודש לא יכול להעלות תמונת לפורום כי יש בעיות טכניות שהמתכנתים לא פותרים.
בכל אופן כל תוכנה לעריכה עושה את זה.
כך שזה לא משנה אם אני יכול אתה לא תוכל לראות אם אני יכול.

אבל חבל שאתה מתרכז בנושא הכי מישני. אל תיסחף לתחושה שאופפת את הפורום שצילום גרוע פותרים בקרופ ושלל פוטושופ, זה זילות למקצוע וחוסר מקצועיות.

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י יעקב1;471070:
בס"ד

אני כבר כחודש לא יכול להעלות תמונת לפורום כי יש בעיות טכניות שהמתכנתים לא פותרים.

אבל חבל שאתה מתרכז בנושא הכי מישני. אל תיסחף לתחושה שאופפת את הפורום שצילום גרוע פותרים בקרופ ושלל פוטושופ, זה זילות למקצוע וחוסר מקצועיות.

כשראתי את התמונה (והכותרת) הייתי בטוח שזו תמונה של יעקב.
תשאלו למה?
זה בדיוק הסגנון וזו בדיוק האיכות, אדרבה נהנתי שהנה הנה רואים שיפור....
חבל מאד על ההתנשאות המיותרת לחלוטין

ck770

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י נקי_כפים;471079:
כשראתי את התמונה (והכותרת) הייתי בטוח שזו תמונה של יעקב.
תשאלו למה?
זה בדיוק הסגנון וזו בדיוק האיכות, אדרבה נהנתי שהנה הנה רואים שיפור....
חבל מאד על ההתנשאות המיותרת לחלוטין

זו לא התנשאות- הכוונה היא להביע דעה- שקרופינג אולי יכול להציל את התמונה לפעמים- אבל לא כדרך עבודה... ושזה מוריד מאיכות העבודה
ואכן כך- ניתן לראות את הפנים המפוקסלים של האומן, ואת הכינור מבהיק מאוד....
סה"כ נראה לי -ניסו כאן לכוון אותו לעלות מדרגה, להשתפר, להאיר את עיניו על נקודות למחשבה.

איאן

משתמש רשום
נכתב ע"י יעקב1;471070:
בס"ד

יעקב לא להתעצבן.
חלילה לי מלזלזל במקצועיות של כל החברה הרציניים כאן ובכלל בצילום.
אנו מעריכים צילום ואמנות. הקרופ שנתתי היה מתוך רצון לשפר את התמונה- ותו לא. אם הצלחתי לפי דעת משהו , יופי. אם לדעתך לא השגתי את המטרה- גם יופי. הכל בסדר.

הצילום לדעתך גרוע- לא לדעתי ולא לדעתם של כל החברה המצודדים- יש כאן בהחלט ענין של טעם אישי גם . הנתונים הטכניים מצוינים ונא לא לזלזל !( וענין ההשתלחות שלך לא מתאימה לתרבות ממנה אנו מגיעים. אתה תוקף וזה בהחלט לא מכובד!)

Y

yossmor2

אורח
אני מבקש להפסיק את נסיון יצירת ה"מלחמה" הזה,
בכל פעם שמישהו מעיצוב גרפי חושב שמשהו בניסוח לא היה לטעמו, מתפתח כאן כיוון של התנצחות,
עד שהוא כתב מה שכתב, אף אחד לא חשב ואפילו לרגע שליעקב היתה כוונה רעה,
הכל בעין מקצועית וכביקורת בונה.

בפעם הבאה שאחד השכנים כאן ידחוף את אפו ויסיט את הנושא לדיון "ניסוחי" אמנע ממנו להגיב שוב בפורום צילום.
החלטנו להעלות את הרמה כאן ולא אתן לאף אחד לגרור אותנו בחזרה למטה.
יחד עם זאת אני מבקש מכל מי שכותב הערה לקרוא את שכתב ולחשוב היטב האם זה הצורה הטובה ביותר להעביר ביקורת שתוכל להישמע ולהתקבל.

ע"כ בנושא הזה, המשיכו בדיון המקצועי בלבד,

תודה

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

נשמה יקרה, לא התעצבנתי. וגם לא חשבתי לרגע שאתה מזלזל. אני בסך הכל רוצה ליצור דה-לגיטמציה לדבר הזה שיאללה נעשה קרופ נעשה זה ונשנה פה אח"כ. דרך שדי רווחת פה בפורום.

בסך ניסיתי להראות לך ולכוון אותך לדרך מקצועית לפי דעתי.
שהדרך הזו גורסת, אני לא מצלם לפי מה שיוצא ואח"כ נראה מה נתקן במחשב. אלא שואף למצויינות בזמן העבודה.

והסיבה היא לא בגלל שקרופ זה רע, גם אני לצערי במקרים קיצוניים משתמש בו. אך המטרה היא מצויינות וזה מושג במחשבה שאני ניגש לצילום כאילו אין לי שום עזרים אח"כ לתיקון.

נסה ותהנה. אל תשכח לחזור ולספר ;)

משה אסולין

משתמש רשום
תמונה מעניינת, החיסרון העיקרי שהיא לא מספרת את הסיפור היפה של הסיטואציה,
היה עדיף שהמצלמה תהיה בגובה של היד, השרפה של חלק מהכינור מעולה, היה מושלם אם חצי מהפנים של הפועל היו בתוך הפריים וברקע הנסורת וכלי העבודה/צבע, ואולי כדאי שהתמונה תהיה בזווית ישרה

איאן

משתמש רשום
נכתב ע"י משה אסולין;471641:
תמונה מעניינת, החיסרון העיקרי שהיא לא מספרת את הסיפור היפה של הסיטואציה,
היה עדיף שהמצלמה תהיה בגובה של היד, השרפה של חלק מהכינור מעולה, היה מושלם אם חצי מהפנים של הפועל היו בתוך הפריים וברקע הנסורת וכלי העבודה/צבע, ואולי כדאי שהתמונה תהיה בזווית ישרה
למדתי משהו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה