בומים בבני ברק?

רחלי- עיצוב פנים

דלת לחלום שלכם.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
רק אני ושכנה שלי שמענו בחצי שעה אחרונה 4 בומים כאלו, כמו מלפני חודש...?:confused:

חותם1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גם אני שמעתי עכשיו
אבל גם ביום שני אחה"צ, נשמעו בומים כאלו ולא היה כלום..

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
בונים סוכות :)

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
גם אני שמעתי

והתקשרתי לברר האם עוד שמעו....
זה היה נשמע ממש כמו לפני כחודשיים
ולא כמו בנית סוכה

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
גם באשדוד היה לפני שעה בום שהרעיד את הכל..

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מענין, גם אני קפצתי...
זה ממש הזכיר את היירוטים. (בב"ב)

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
גם אני שמעתי. קולות מפחידים..

הפקות ברמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
וואי. כבר חשבתי שאני מדמיינת.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י פוזי;1388675:
גם אני שמעתי

והתקשרתי לברר האם עוד שמעו....
זה היה נשמע ממש כמו לפני כחודשיים
ולא כמו בנית סוכה
אני מאותם אנשים נדירים שלא שמעו בומים גם במלחמה. (מודיעין עילית)

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
החמאס בא לביקור בבית שלך תקני לו עוגיות:)

בתנופה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אירוע נבואי?

לאחרונה ברחבי העולם מדווחים אזרחים רבים על קולות מפחידים הנשמעים בכל מיני מקומות בעולם. כאשר רבים חוקרים את התופעה המוזרה,וידיועת על כך התפרסמו בכל כלי התקשורת.
(חיפוש קצר בגוגל יוביל אתכם לזה, אנחנו ב"ה חסומים)
כמובן חובבי הקונפירציות התורניות, מקשרים את הקולות לקץ הקרוב בב"א. ואילו העה הרווחת כי מדובר בעליה של חיידקי הסכיזופרניה בקרב האוכלוסיה.. ;)

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאחרונה ברחבי העולם מדווחים אזרחים רבים על קולות מפחידים הנשמעים בכל מיני מקומות בעולם. כאשר רבים חוקרים את התופעה המוזרה,וידיועת על כך התפרסמו בכל כלי התקשורת.
(חיפוש קצר בגוגל יוביל אתכם לזה, אנחנו ב"ה חסומים)
כמובן חובבי הקונפירציות התורניות, מקשרים את הקולות לקץ הקרוב בב"א. ואילו העה הרווחת כי מדובר בעליה של חיידקי הסכיזופרניה בקרב האוכלוסיה.. ;)

זה לא חדש.
נפתחו על כך אשכולות, ואין צורך לעשות לעג וקלס מכל דבר.

בתנופה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Art Studio;1388861:
זה לא חדש.
נפתחו על כך אשכולות, ואין צורך לעשות לעג וקלס מכל דבר.

אכן,
ולמרות הכל האמונה שלנו לא צריכה להיות מגובה או מבוססת על תאוריות או חצאי דמיונות על סימני ביאת משיח רעועים. אלו לא מוסיפים מאומה, וגם בלעדיהם יבוא משיח.
אמונתינו היא אמונת אומן, ירושת אבות, ובליבנו: "אחכה לו בכל יום שיבוא"

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י צצפ;1388890:
אכן,
ולמרות הכל האמונה שלנו לא צריכה להיות מגובה או מבוססת על תאוריות או חצאי דמיונות על סימני ביאת משיח רעועים. אלו לא מוסיפים מאומה, וגם בלעדיהם יבוא משיח.
אמונתינו היא אמונת אומן, ירושת אבות, ובליבנו: "אחכה לו בכל יום שיבוא"

אילו אמונתו של מישהו היתה מבוססת על "תאוריות או חצאי דמיונות על סימני ביאת משיח רעועים" - אז אתם צודקים. אולם היכן ראיתם כדבר הזה? את האשכולות לעיל קראתם? מישהו בטוח בקולות הללו במאה אחוז? מישהו האמין לזה (במאה אחוז)?
ולמרות הכל אין צורך להתלוצץ על כל דבר.

תם הדיון בנושא מבחינתי.

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
חבר'ה, בא נהיה על הקרקע
היה בומים, מי שלא יודע מה הפירוש, שיטרוק את הדלת בבית הכי חזק שהוא יכול...
חבל לקשר כל דבר נורמלי, ללא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה