CSS בוטים ואוטומציות. מה אומרים???

עורכת וידיאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לא יודעת כלום. מקווה שזה במקדם הנכון.
אני רוצה ללמוד בוטים ואוטמציות בפרוג.
מה אומרים? יש ביקוש לזה? מקצוע מעניין? מה עושים עם זה בכלל?
מה זה??????
קדימה תשפכו ותעזרו לי נוראאא
אני בהתלבטות איומה.....
תודה מראש!

David Hadas

מערכות ואוטומציות לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מתאים למי שיש לו גישה טכנולוגית, התמצאות בסביבות מחשוב ומערכות SaaS.
מקצוע מעניין מאוד למי שיש לו את הכישורים הללו.
מה עושים? לומדים איך לחבר בין מערכות מבוססות ענן מכל הסוגים, לרבות: תקשורת (סמס, מייל וואצפ וכו'), טפסים (אתרים, דפי נחיתה, מערכות טפסים), תשלומים וחשבוניות (כולל הכל), CRM (כולל הכל), ניהול משימות (קליקאפ, מאנדיי וכו').
הרעיון העיקרי הוא שכל פעולה בכל מערכת כזו יכולה להוות טריגר לשליחת מידע/ביצוע פעולות בכל מערכת אחרת. כמובן בכפוף לרמה של כל מערכת.
בנוסף, לומדים על הקמת בוט וואצפ, כמובן שזה גם משתלב בכל המערכות הללו - כטריגר וכביצוע פעולה.

עורכת וידיאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מתאים למי שיש לו גישה טכנולוגית, התמצאות בסביבות מחשוב ומערכות SaaS.
מקצוע מעניין מאוד למי שיש לו את הכישורים הללו.
מה עושים? לומדים איך לחבר בין מערכות מבוססות ענן מכל הסוגים, לרבות: תקשורת (סמס, מייל וואצפ וכו'), טפסים (אתרים, דפי נחיתה, מערכות טפסים), תשלומים וחשבוניות (כולל הכל), CRM (כולל הכל), ניהול משימות (קליקאפ, מאנדיי וכו').
הרעיון העיקרי הוא שכל פעולה בכל מערכת כזו יכולה להוות טריגר לשליחת מידע/ביצוע פעולות בכל מערכת אחרת. כמובן בכפוף לרמה של כל מערכת.
בנוסף, לומדים על הקמת בוט וואצפ, כמובן שזה גם משתלב בכל המערכות הללו - כטריגר וכביצוע פעולה.
ויש עבודה בתחום??

David Hadas

מערכות ואוטומציות לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש עצמאיים, יש חברות אוטומציה

במחזור שלי, עובדים ממש בתחום לפחות כ50% ממסיימי הקורס (היו כמה שהפסיקו באמצע) ויש עוד שמנשנשים מהצד / נעזרים בזה לתחומים קרובים.
סיימנו לפני כמה חודשים

אולי מעניין אותך גם...