בוורד, למספר קווי מילוי בשכפול

r36330

משתמש מקצוען
הי,
אני מכינה שכפול והייתי שמחה אם מישהו היה מגלה לי האם יש דרך פשוטה לעשות את הדבר הבא אוטומטי ולא ידני כמו שאני עשיתי?
בעיקר מטריד אותי אם יהיה לי שינוי באחד הקווים וכאילו אצטרך למספר הכל מחדש או למצוא פתרון אחר.
שואלת בשביל לדעת לשכפולים הבאים

1728290693946.png

• עשי"ת, שמם מורה עליהם שהם מיוחדים לתשובה1
  • כל אדם מחוייב2 לשוב בתשובה שלמה לפני השם יתברך. וכתב הרמ"ק שהיו ימים אלו כמו חול המועד3. שלא יעשה בהם אלא מלאכה הכרחית4.
  • וביותר צריך האדם לתקן דברים של בן אדם לחברו5, אשר עליהם אין כפרה6 עד שיחזיר את הגזל7 ואת העושק8 ויפייסו שימחל לו9.
למעשה צבעתי את האותיות במוסתר בלבן, והוספתי קו תחתון (בחרתי לו צבע, אחרת הוא גם לבן)
כתבתי את המספרים ידנית ועיצבתי אותם ככתב תחתי

תודה רבה!

את הקווים - SHIFT + מקו ( -) רציף יוצר קו אחד ארוך.
מספר קטן - אפשר לשנות לכתב עילי / תחתי

מצרפת צילום מוורד

קבצים מצורפים

• 1728292233678.png
    1728292233678.png
    KB 57.1 · צפיות: 2

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא הבנתי, האם הטסט הלבן מחוייב מבחינתך?
אם הבנתי נכון את השאלה,
קו למילוי עושים ע"י המעבר לקו תחתון (ctrl+u) ולחיצה על טאב
מיספור כמו הערות שוליים, יש בהפניות הוסף הערת שוליים, וזה ממספר לפי הסדר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה