דרוש מידע בוגבו דרגנופליי יד שניה חדשה במחיר בדיחה

~yg~

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ראיתי באתר AD כמה מדועות של עגלות בוגבו, כתוב שהן חדשות לגמרי עם אחריות וכו'
במחירים שאפילו משומשות ביד2 אין כאלו
שלחתי מייל ועדיין אין תגובה, וכמובן שהטלפונים לא זמינים, זה ממש נראה פייק
מישהו נתקל בזה?

זמר

משתמש מקצוען
ראיתי באתר AD כמה מדועות של עגלות בוגבו, כתוב שהן חדשות לגמרי עם אחריות וכו'
במחירים שאפילו משומשות ביד2 אין כאלו
שלחתי מייל ועדיין אין תגובה, זה ממש נראה פייק
מישהו נתקל בזה?
למיטב זכרוני העלו את זה כאן מספר פעמים ומדובר בעוקץ...

ר ל

משתמש פעיל
צילום מקצועי
רק אל תעבירי תשלום לפני שאת רואה בעינים
קרובת משפחה שילמה למשהו מיד 2
ואח"כ לא הכירו אותה....

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איך אפשר לדעת על מודעה ביד 2 אם היא אמינה?
בעיקר במוצרים יקרים.

~yg~

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איך אפשר לדעת על מודעה ביד 2 אם היא אמינה?
בעיקר במוצרים יקרים.
בעיקרון זה רק לבוא לראות בעיניים ולא לשלם לפני שיש לך את המוצר ביד.
ובאמת זה סיכון..

סטנדר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תחפרי כאן על הפרטים ותראי אם מתאים למודעה שראית--

~yg~

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תחפרי כאן על הפרטים ותראי אם מתאים למודעה שראית--

ענו לי במייל,
שהמחיר זול בגלל קידום מכירות שהם עושים כרגע
וישלחו את זה מבריטניה בDHL אחרי שאשלם להם בפייפאל וישלחו לי מספר מעקב
קיצור עובדים עלינו...

מלכה hi

משתמש חדש
לי פעם היה משהו דומה עם עגלת יויו
ראיתי פרסום של יויו חדשה ב1000 שקל
פניתי למוכר וקודם כל הוא שאל שאלות ממש מוזרות כמו מס' ת.ז. וכו
בסופו של דבר שלמתי וחיכיתי שיבוא
כל הזמן אמר שזה בדרך בדרך...
עד היום לא בא, זה סיפור של לפני שנתיים וחצי... וכומבן שלא קבלתי את הכסף שלי חזרה
אני אומרת ממש להזהר!

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מושב יחיד אתה לא צריך לדאוג לגבי זה כי אנחנו מציעים 100% אחריות לכל הלקוחות שלנו ואני לא רואה שום סיבה שתפחד מהתנהלות איתנו או מחוסר אמונה, לכן אנו מספקים מספיק מסמכים והבטחה מטעמי אבטחה . אז כשהמשלוח מתחיל מהחנות שלנו, אנחנו נותנים לך את המסמכים האלה ליתר ביטחון. סיבות. דוא"ל ליצירת קשר:

ציטוט מתוך המודה השניה.
מה אני אגיד לכם? מרגיש לי "על ראש הגנב ביער הכובע"...

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מושב יחיד אתה לא צריך לדאוג לגבי זה כי אנחנו מציעים 100% אחריות לכל הלקוחות שלנו ואני לא רואה שום סיבה שתפחד מהתנהלות איתנו או מחוסר אמונה, לכן אנו מספקים מספיק מסמכים והבטחה מטעמי אבטחה . אז כשהמשלוח מתחיל מהחנות שלנו, אנחנו נותנים לך את המסמכים האלה ליתר ביטחון. סיבות. דוא"ל ליצירת קשר:

ציטוט מתוך המודה השניה.
מה אני אגיד לכם? מרגיש לי "על ראש הגנב ביער הכובע"...
בדר''כ הם לא מסכימים בפיפאל אלא רק העברה בנקאית

שפרה ר.

משתמש רשום
ענו לי במייל,
קיצור עובדים עלינו...

אגב שימו לב שגם לו נניח שמישהו רוצה לקחת את הסיכון הקלוש שזה משהו אמין והעגלה באמת תגיע (מה שלא נשמע סביר במיוחד) - אחריות יבואן חלה רק במדינת הקניה כך שאם זה מגיע מבריטניה זה ללא אחריות.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ענו לי במייל,
קיצור עובדים עלינו...
שקר אחד גדול מנסיון

english

משתמש מקצוען
לא יודעת מה לגבי העגלה
אבל אני נכוותי פעמיים ביד 2 על רהיטים
(ברמה שהבאתי הובלה סתם ובזבוז זמן מיותר)
ומאז לא חוזרת על הטעות הזו..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה