התייעצות בהלם מפיקוד העורף

נעמי 16

משתמש צעיר
חבר שלי קיבל את ההודעה הזאת בלי שהיה לו בכלל סים! קצת מוזר:unsure:
כן.
כי זה לא קשור לרשת התקשורתית שאין אליה גישה בכלל לפיקוד העורף
אלא לחלק מסוים בתוך הטלפון עצמו.
כך אומרים יודעי דבר

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יכול להיות שזה קשור לאזור מגורים?
עשו את זה באזורים חרדים ספציפית?
ועוד משהו- אם חלילה יקרה שוב- לא להיבהל, זה כבר מוכר. ללכת מעדנות לממ"ד/חדר מדרגות.

נעמי 16

משתמש צעיר
זהו, ידעתי. לכן רק אני קבלתי מתוך 3 הפלאפונים שיש לנו.
ומה הקטע
ששמעתי טרטור מהטלפון
והלב שלי רחב
סו"ס הרי מסר קלישאתי נוסח 'זה היום שהוחלט שהעולם לא יכול בלעדיך' שנוכח בדרך כלל בברכות יום הולדת מעותקות לא יוצא בכל יום ממשרדי פיקוד העורף
ואז קולטת שזה הטלפון של אחי
#רגע_כואב_בחיים

חי טוב

משתמש פעיל
כמו כולם גם אני קיבלתי בפלפון הכשר הודעת טקסט להיכנס למרחבים מוגנים.
ןזה בסדר.
אבל למה עם צילצול כזה מפחיד?
הייתי באמצע להתפלל ואז טרררררררררררררררר משהו מפחיד .
הדבר הראשון שעשיתי זרקתי את הטלפון מרוב הלם.
וזה פשוט נשבר.
כל מי שצחק כשהתפוצץ ללבנונים, ולא הבין את הקונספט.
חברים אנחנו חשופים סופית.
ע"ע ועדת פגסוס.

alilu

משתמש מקצוען
Screenshot_20241001_212117.jpgScreenshot_20241001_212123.jpgScreenshot_20241001_212146.jpg

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני זוכרת שדיברו על הפיתוח הזה בזמנו, וחברי הכנסת החרדים ביקשו לדאוג שזה יגיע גם לכשרים. אז הנה זכינו ישתבח שמו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה