שיר בהונות

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
בֶּטַח שַׂמְתְּ לֵב
שֶׁהִתְחַלְּפוּ הָעוֹנוֹת
וּמִבַּעַד לַשְּׂמִיכָה
בָּרְחוּ הַבְּהוֹנוֹת
שֶׁטָּרַחְתִּי לְהַסְתִּיר
כְּשֶׁעוֹד הָיָה אֶפְשָׁר
כְּשֶׁהַלֵּב עוֹד לֹא קָפָא
וְלֹא הָיָה עוֹד קַר.

בֶּטַח כְּבָר הֵבַנְתְּ
וְצָפִית אֶת הַבָּאוֹת
כְּשֶׁרָאִית אֵיךְ שֶׁהָלַכְתִּי
עַל קְצוֹת הָאֶצְבָּעוֹת
כְּשֶׁכִּסִּיתִי אֶת הָרֹאשׁ
וְכַפּוֹת רַגְלַי חָשַׂפְתִּי
בֶּטַח כְּבָר הֵבַנְתְּ אָז
שֶׁקְּצָת גָּדַלְתִּי.

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית

סיפור8

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בס"ד

לא כתבת מה התכוונת (או שכתבת ומחקת), אבל אני שמחה- כי יש לי פרשנות אישית בשבילו והיא מדהימה. וגיליתי אותה רק אחרי כמה קריאות.
אני חושבת שזה הדבר הכי מופלא שיש בשיר טוב (וגם בציור טוב)- שיש מקום אישי למתבונן, שנובע מתוך האי ידיעה והלא ברור.

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
בס"ד

לא כתבת מה התכוונת (או שכתבת ומחקת), אבל אני שמחה- כי יש לי פרשנות אישית בשבילו והיא מדהימה. וגיליתי אותה רק אחרי כמה קריאות.
אני חושבת שזה הדבר הכי מופלא שיש בשיר טוב (וגם בציור טוב)- שיש מקום אישי למתבונן, שנובע מתוך האי ידיעה והלא ברור.
וואו. מסקרן אותי מאוד לשמוע.
לא הסברתי כלום, היתה שם איזו הלצה עבישה שמחקתי מחשש שזה עלול להיראות כזלזול בשואל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה