דרוש מידע בד לסוכה

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
אשמח לקבל מידע אודות בד לסוכה ללא דפנות [יש מעקה 4 צדדים ועליו אני רוצה להניח את הבד] שלא ייכנס אור השמש.
תודה מראש

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
אני מחפשת בד אטום שלא ייכנס שמש לסוכה, לא מה שמפרסמים בערב החג
פעם כשעשינו סוכה ללא דפנות
לקחתי בד לבן כמו שמוכרים ותפרתי אותו על בד כפול (ז"א שני בדים צמודים)וככה זה בודד מהשמד

זהבית87

משתמש מקצוען
אנחנו תפרנו במיוחד אצל ערבי בבית שמש
הוא מתעסק עם סגירות של בתי עסק, גגונים וכו
הבד ממש עבה ועמיד לאורך שנים

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
במחשבה שנייה
ממליצה על שמשונית (שחור צד אחד ואפשר להדפיס בצד השני מה שרצים)ואפשר לבן
מזמינים בכל בית דפוס בגודל הרצוי (אופציה עם לולאות בקצוות)
אטום לגמרי

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
אשמח לקבל מידע אודות בד לסוכה ללא דפנות [יש מעקה 4 צדדים ועליו אני רוצה להניח את הבד] שלא ייכנס אור השמש.
הייתי מציע לקנות שמשונית עם טבעות, במידות הרצויות. ולמתוח חוט מתכת למעלה. ככה תלוי כמו וילון אמבטיה שניתן לאוורר מידי פעם.
[להשתמש בשמשונית ישנה לסוכה, לא מתאים, רק אפשר לכסות בבד רגיל על שמשונית ישנה מפרסומות וכדו'.
לנו יש שמשונית מודפסת מאוד יפה מסוכה של א' האדמורי"ם].
אם ממש רוצים אפשר לעשות גרפיקה יפה.
זה אטום מאוד לשמש ועמיד ורחיץ. לשמור מגולגל כך לא יפגם הדפוס.
בהצלחה.

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
בד בשם שמשונית
אטום לגמרי לאור
קונים בבתי דפוס לפי מידה ויש אופציה להדפיס ציור ,תמונה וכד’
אשמח להסבר מפורט,
מדובר בבד בשם שמשונית או שמשונית שיש ברחוב? ומה עשיתם? צד אחד שחור וצד שני לבן, מה אני אמורה לבקש?
תודה וסליחה על הטרטור

שיר דיק

משתמש רשום
מחפשת את המודעה שלמכירת בדים לסוכה שפרסמו בקטיפה בשבועות האחרונים
תודה

HMB

משתמש פעיל
@הקוטב הצפוני @בוחר בעילום שם
שימו לב שזה אטום זה לא בד נושם רק אם יש לכם מזגן בסוכה זה מעולה.
הזמנו השנה גם במחיר של 30 שח למ"ר הכי זול שמצאנו(שימו לב שזה רק בהזמנה מעל 20 מ"ר) בדכ עולה בסביבות 40 שח למ"ר
יש 610 גרם שמשונית זה תוצרת ארז הבנתי שיש לזה גם יבוא....
מחכים למשלוח שיגיע הובטח לנו אספקה לפני החג
אז המלצות יהיו אח"כ....
משם הזמנו https://str-rr.co.il/product/יריעת-שמשונית-610-לפי-מידה/
85862_8mk8-150x150.jpg

נערך לאחרונה ב:

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
@הקוטב הצפוני @בוחר בעילום שם
שימו לב שזה אטום זה לא בד נושם רק אם יש לכם מזגן בסוכה זה מעולה.
הזמנו השנה גם במחיר של 30 שח למ"ר הכי זול שמצאנו(שימו לב שזה רק בהזמנה מעל 20 מ"ר) בדכ עולה בסביבות 40 שח למ"ר
יש 610 גרם שמשונית זה תוצרת ארז הבנתי שיש לזה גם יבוא....
מחכים למשלוח שיגיע הובטח לנו אספקה לפני החג
אז המלצות יהיו אח"כ....
משם הזמנו https://str-rr.co.il/product/יריעת-שמשונית-610-לפי-מידה/
85862_8mk8-150x150.jpg
סורי
אבל זה פייריריות. אני שילמתי 12 ש"ח למטר רבוע ללא הזמנת מינימום (הזמנתי לפני 3 ימים משהו בגודל מטר וחצי על שתיים וחצי ועלה לי פחות מ50 ש"ח)

נכון זה לא בד נושם אבל יש לך שפע אויר מהסכך וכן מהכניסה וכו’...

HMB

משתמש פעיל
סורי
אבל זה פייריריות. אני שילמתי 12 ש"ח למטר רבוע ללא הזמנת מינימום (הזמנתי לפני 3 ימים משהו בגודל מטר וחצי על שתיים וחצי ועלה לי פחות מ50 ש"ח)

נכון זה לא בד נושם אבל יש לך שפע אויר מהסכך וכן מהכניסה וכו’...
מעולה אולי תשתפי לטובת הכלל היכן?
בכל אופן זה מה שמצאתי דרך האינטרנט....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה