בדרך המאסטר נלך...(תגיבו---!)

vision

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כתבו פה כ"כ הרבה דברים נכונים,
מזדהה עם בלון שהחלק העיצובי מאד חשוב לפני כל הטכניקות והביצועים המושקעים באפטר, זה ייתן לסרט את המראה המקצועי. אני זוכרת שלא הבנתי למה לי ללמוד גם עיצוב אם אני נמשכת בעיקר למולטימדיה, היום אני כמובן מבינה כמה זה היה הכרחי!!
ועוד טיפ קטן מניסיון, לא לפחד לקפוץ למים, אם מזדמן פרויקט (שאת מסוגלת לעשות) והוא נראה בהתחלה קצת מורכב וגדול עליך (כל אחד ביחס לשלב שבו הוא נמצא), כדאי לקחת אותו דווקא בגלל שהוא מאתגר וזה השפשוף הטוב ביותר שיקדם אותך בעוד כמה צעדים, ובסוף גם תופתעי מעצמך ותראי למה את מסוגלת..
ועוד דבר חשוב שכבר הזכירו בצורות שונות, לזכור שאנחנו כל הזמן תלמידות ואף פעם לא מיצינו... המאסטרית הגדולה ככל שתהיה, לעולם לא ייגמר לה מה ללמוד ולהתקדם.
הרבה הצלחות!

MAGNET

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ואם זה לא ריאלי??אבדו סיכויי להגיע לטופ?
זה לא הענין של להגיע לטופ, עריכה וצילום זה שני דברים שונים את יכולה להיות עורכת מעולה, אבל בשביל להתקדם ולהשתפשף צריך עבודות.. וכמו שכתבתי יש יותר עבודות לעורכת שהיא גם מצלמת
אלא אם כן את בוחרת להיות עורכת חתונות ואז אין צורך בצילום. למרות שלדעתי זה עבודה פחות מענינת ואין כ"כ לאן להתקדם ממנה..

אני לא יודעת למה זה לא ריאלי מבחינתך, אבל אם זה בגלל עצם הלימוד שאת לא מעונינת להשקיע בו, את יכולה ללכת למישהי באופן פרטי וללמוד כמה שיעורים זה לא כ"כ מסובך, והרבה יותר קל מצילום סטילס ..

סטודיו פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הגבתי בלי לקרוא כל מה שכתבו. תגובה לגברי בלון על העעצוב:
אני חייבת לציין שלמדתי במקום מאוד טוב ואכן העיצוב היה מזערי...שיעורי בית שבנות עשו היו ממש לא בכיוון המחשבה העיצובי, אפילו כתלמידה יכולתי לראות זאת...
אני רוצה לשאול בחוצפה אם יש כאן כאלה שיוכלו להעלות דברים קצרצרים אפ' שהן הכינו שנשמע ביקורת בונה ונלמד...אני מרגישה שאין לי כל כך איך להגיע למה שציינה בלון לולא ההתלמדות כאן.
שייך מבחינתכן?

סטודיו פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה לא הענין של להגיע לטופ, עריכה וצילום זה שני דברים שונים את יכולה להיות עורכת מעולה, אבל בשביל להתקדם ולהשתפשף צריך עבודות.. וכמו שכתבתי יש יותר עבודות לעורכת שהיא גם מצלמת
אלא אם כן את בוחרת להיות עורכת חתונות ואז אין צורך בצילום. למרות שלדעתי זה עבודה פחות מענינת ואין כ"כ לאן להתקדם ממנה..

אני לא יודעת למה זה לא ריאלי מבחינתך, אבל אם זה בגלל עצם הלימוד שאת לא מעונינת להשקיע בו, את יכולה ללכת למישהי באופן פרטי וללמוד כמה שיעורים זה לא כ"כ מסובך, והרבה יותר קל מצילום סטילס ..
אני כרגע לומדת גרפיקה ויש לי תינוקת קטנה...לכן זה קצת פחות שייך להוסיף עוד משהו. אולי בהמשך. ולכן רציתי לדעת מה באשר לרמתי הנוכחית, איך אני עולה ממנה...

MAGNET

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני כרגע לומדת גרפיקה ויש לי תינוקת קטנה...לכן זה קצת פחות שייך להוסיף עוד משהו. אולי בהמשך. ולכן רציתי לדעת מה באשר לרמתי הנוכחית, איך אני עולה ממנה...
טוב באמת אין הרבה מה לעשות... מה שכן אם מציעים לך עבודה עם צילום את יכולה לקחת את העבודה ולדאוג לצלמת שתהיה מתחתיך ואת תשלמי לה על הצילום בצורה כזו לא תפספסי לקוחות
ככה אני עושה בזמנים שאין לי אפשרות לצלם

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
צילום וידאו מתאים למי שרוצה ואוהבת את זה.
אפשר גם להצליח בס"ד בלי זה. את יכולה באופן עצמאי לעבוד עם צלמת וידאו שאת מכירה
וכשמשהו רוצה עבודה את אומרת שאתן עובדות יחד זה גם נשמע יותר טוב:)

yeoditb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בס"ד
אני לא מצלמת, אף פעם לא צילמתי, אך בכדי לדעת להפיק היטב את תסריט הסרט וביומו חובה לדעת את כללי המשחק, גם אם לא מצלמים: גדלים, גימיקים בצילום, מושגים בסיסיים ומתקדמים, תנועות מצלמה, סוגי עדשות, סוגי מצלמות, תאורות וכו' וכו'.
אם לא תדעי לחשוב את כל זה איך תדעי להפיק היטב סרט? לחשוב נכון את הבניה?
כן גם בשביל עריכה צריך להכיר את המושגים האלו, ולא, לא מספיק לדעת פרמייר, אפטר ועיצוב על בוריים, חשוב גם לדעת מושגים בעריכה, סוגי קאטים, דיוקים, והמון המון ניסוי ותהיה, האם הקאט הזה עובד, או לא, האם המעבר לסצנה הבאה עוברת או לא, האם הקטע שרציתי שירגש אכן מרגש, התאמת מנגינות נכונה, קצב שוטים טוב וכו' וכו'.

בהצלחה!

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
בס"ד
אני לא מצלמת, אף פעם לא צילמתי, אך בכדי לדעת להפיק היטב את תסריט הסרט וביומו חובה לדעת את כללי המשחק, גם אם לא מצלמים: גדלים, גימיקים בצילום, מושגים בסיסיים ומתקדמים, תנועות מצלמה, סוגי עדשות, סוגי מצלמות, תאורות וכו' וכו'.
אם לא תדעי לחשוב את כל זה איך תדעי להפיק היטב סרט? לחשוב נכון את הבניה?
כן גם בשביל עריכה צריך להכיר את המושגים האלו, ולא, לא מספיק לדעת פרמייר, אפטר ועיצוב על בוריים, חשוב גם לדעת מושגים בעריכה, סוגי קאטים, דיוקים, והמון המון ניסוי ותהיה, האם הקאט הזה עובד, או לא, האם המעבר לסצנה הבאה עוברת או לא, האם הקטע שרציתי שירגש אכן מרגש, התאמת מנגינות נכונה, קצב שוטים טוב וכו' וכו'.

בהצלחה!

מסכימה עם כל מילה אני באופן אישי למדתי צילום אבל בפועל באמת לא מצלמת גם.
צודקת-חייבים לדעת מושגים בצילום וכמובן אני תמיד אוהבת לנתח סרטים ולראות סוגי צילום וזויות וכו'..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה