דרוש מידע בדיקת מיקוד ראיה למבוגרים-מי הכי מומחה?

מחשושה

משתמש רשום
מי הכי מומחה לבדיקת מיקוד ראיה,
ושמתאים גם משקפיים ללא צורך בתרגילים (כי בזה לא אצליח להתמיד)
מי הכי מומחה? לאן לפנות?

ששונית

משתמש מקצוען
לדרמן

מחשושה

משתמש רשום
אח שלי היה אצל נורמן אהרונוביץ' (מאה שערים בירושלים) ומאוד נהנה.
אפשר לקבל מידע נוסף באשכול הזה.
בהצלחה
נורמן אהרונביץ הוא מקבל במכון מעלה
025478999
שמעתי על מישהו שמאד הצליח אצלו
אבל אני מכירה כמה מהשנים האחרונות שלא מספיק ראו שיפור
אכן יש שינוי אצלו? או שזה נורמלי כך

תכלת מרדכי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אחי הנ"ל עדיין ממשיך אצלו, כך שאיני יודע אם בסופו של דבר הטיפול עוזר,
אבל הוא ראה שיפור משמעותי. כמו"כ מי שהמליץ לו הוא בן דוד שלי שממש חזר לקרוא
אחרי שנים של סבל (וחוסר הבנה מצד הצוות בישיבה).

טעמו וראו

משתמש פעיל
חנות "חדות ראיה", רחוב שטראוס ירושלים
02,5371291
יש שם רופא מומחה מאד, מנהל מחלקות בשערי צדק, שיכול בע"ה להיות שליח טוב - ועבורי היה שליח הצלה של ממש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה