דרוש מידע בדיקת מיקוד ראיה לבת 8

תמר ה.

משתמש מקצוען
התורה חסה וגו'
במשכן הראיה בירושלים - משקפיים בתשלום סמלי לזכאים, יש בדיקה חינם של מיקוד ראיה.
במקרים מסובכים כדאי לפנות לוותיקים יותר, אבל אולי לפעמים מספיק שם.

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קיבלתי תקופה למייל כתבות מעניינות על הנושא של מיקוד מהרב בייפוס מק. ספר (שבנה את התוכנה)
לא מוצאת את הקישור לזה.
אבל מצאתי סיפור שהיה מצורף אז.
יש למטה כתובת מייל שאפשר לפנות למשפ' בייפוס.

קבצים מצורפים

• סיפור מס' 17 - אליהו של הכיפה(1).pdf
    KB 176.7 · צפיות: 52

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בכללית יש אורטופיסטית מומחית שמקבלת בקונקורד, ברח' בן גוריון. (ד''ר לוי)
או דרך מרפאות חוץ בשניידר.

LEVAVOT

משתמש פעיל
לשואלים בעניין הזכאות- בחנויות שבהנחה מקופ"ח לא יודעים להכין טוב את העדשות לבעיית מיקוד, מאד קריטי בזה למקד את הפוקוד כמו שצריך ובזה הם לא מומחים.. מנסיון!
מה שאנחנו עושים- לפי מרשם רופא מוציאים משקפיים בזכאות ואח"כ הולכים לפרטי להחליף עדשות. (מאבדים אחריות על העדשות)
לעניין המיקוד- ממליצה מאד על אבי עבודי מאופטיקה ברמת גן (מרום נווה)
מומחה בסדר גודל לכל בעיות ראיה, מתאים משקפיים שמצילות לאנשים את העיניים!!
מכירה אישית עשרות שנעזרו ולא עוזבים אותו
ממליצה תמיד ללכת לבדוק אצלו, גם אם קובעים תור לרופאים אחרים, בד"כ לוקח המון זמן לתורים וחבל, אצלו הזמינות מאד גבוהה, וזה בדיקה במיכשור מהיחידים בארץ, בלי צורך בטיפות.
אישית נעזרנו בו בהתאמת משקפיים לבני שיש לו בעיית מיקוד, אחרי שהיינו אצל שפירר והתלבט מאד איך להתאים משקפיים ואמר לנו לחזור לאבי כיוון שהוא זיהה הכי טוב את בעיית המיקוד. (שפירר ראה את הבעיה רק אחרי ששם טיפות, לפני כן לא זיהה שום בעיה ואמר שהילד רואה מצוין... ואני כאמא שמתי לב שמפספס ניקוד וכד' . בכל מקרה שפירר אמר לנו שלרופא מאד קשה לדייק בהגדרת מספר למשקפי מיקוד ועדיף מי שמכין את המשקפיים שיודע לדייק בהרכבת עדשה , וזה בדיוק מה שאבי עושה)

LEVAVOT

משתמש פעיל
אני רואה שהתפספס שהוא מנהל של אופטיקה טל ברמת גן
אבי עבודי מאופטיקה טל

ציפורה זילברצן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה יש בלונדון?
אלכסנדר קוברין המפורסמים. מגיעים אליהם מכל העולם. הם אופטומטריסטים שפותרים מגוון של בעיות ראיה וביניהן מיקוד ראיה. הטיפול שלהם במיקוד ראיה הוא על ידי משקפיים שמתקנות, ולא על ידי תרגילים מפרכים. אפשר לנסות כאן בארץ, יש שמנסים לטפל בשיטות האלו. אבל מי שלא מסתדר כאן עם מה שיש להציע צריך ליסוע לשם. אני החלטתי ליסוע מיד ולא לבזבז זמן בגלל שהבן שלי היה ממש גדול ולא היה לי זמן לנסיונות. ברוך ה' עזר מאוד. אבל צריך להיות עקביים. המשקפים הראשונים לא עשו כלום. החליפו לנו מספר (על חשבונינו) שוב לא עזר כלום. החליפו בשלישית (על חשבונם) ואז התרחש הנס! שחי וקיים עד היום הזה. זה המון סירבול. כל פעם לשלוח מסגרת לאנגליה ולקבל חזרה, וכל שנה צריך להחליף מסגרת עד גמר הטיפול שלוקח מספר שנים. אבל זה נותן תוצאות וזה מה שחשוב. יש על זה המון סיפורים של אנשים שהתנסו אישית, תתחילי לשאול ותתפלאי לשמוע כמה נעזרו שם. אצלינו טיפל ד"ר אלכסנדר. לורה המזכירה הראשית טענה שהוא המתאים לבעיות המיקוד של הבן שלי. תקבעי תור מהר, כי ההמתנה שם היא 8 חדשים.

כיף של חויה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הוא הסביר לי שהתרגילים לא צריכים להבין
לעשות כל יום ורואים שיפור.
לגבי האגוז.. הכוונה לדמיין שיש אגוז..
שווה ניסיון.
לא כל דבר צריך להבין..
יש דברים נסתרים.. כמו בשיר.. :)

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
נ
הוא הסביר לי שהתרגילים לא צריכים להבין
לעשות כל יום ורואים שיפור.
לגבי האגוז.. הכוונה לדמיין שיש אגוז..
שווה ניסיון.
לא כל דבר צריך להבין..
יש דברים נסתרים.. כמו בשיר.. :)
נשמע מעניין
ראית שיפור?
איך יודעים שיש שיפור אם לא מתאבחנים בצורה מקצועית?

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התבלבלתי לגמרי.
לבת שלי יש בעיית מיקוד, הלכנו לאורטופיסטית בביה''ח שניידר.
יש לה משקפיים עם צילינדר 2.5. עשינו עדשות באופטיקה 280.
יש הטבה, אבל לא יכולה לומר שלא מסתדרת בלי המשקפיים... יכולה להיות ימים שלמים בלעדיהם.
יכול להיות שזה אומר שפשוט לא מתאים לה? איך אפשר לדעת אם מדובר בילדה קטנה?

LEVAVOT

משתמש פעיל
@במבונה
גם לבן שלי יש צילינדר 2.5 (אולי 2.75, לא זוכרת מדוייק...)
זה לא משקפיים לראיה, אלא לחיזוק של המיקוד ולכן היא יכולה מצויין להסתדר בלעדיהם, גם אצלינו היה כך.
מה שכן- בהמשך התרגל לתחושה של המשקפיים ואם שוכח זה מציק לו... לא בגלל הראיה
רק שימי לב ש-280 לא תמיד מדייקים את הפוקוס (=המיקוד) של העדשה למקום שצריך ואז בעצם העדשה לא מתקנת את המיקוד.... מנסיון.
כשהחלפנו עדשות אצל אבי עבודי הוא פשוט הראה לנו לאיפה הפוקוס מכוון וגם אנשים פשוטים שכמונו הבינו שזה לא מה שרצינו מהמשקפיים...
לדעתי במיוחד במקרים של מיקוד שלא מדובר בעדשה עם מספר אלא עדשה עם צילינדר שבעצם מושכת את העין להתמקד- חשוב להשקיע בעדשה טובה. (את המסגרת אני עושה דרך הקופ"ח ורק מחליפה עדשות)
בהצלחה.

מאמין בניסים

משתמש פעיל
@במבונה
גם לבן שלי יש צילינדר 2.5 (אולי 2.75, לא זוכרת מדוייק...)
זה לא משקפיים לראיה, אלא לחיזוק של המיקוד ולכן היא יכולה מצויין להסתדר בלעדיהם, גם אצלינו היה כך.
מה שכן- בהמשך התרגל לתחושה של המשקפיים ואם שוכח זה מציק לו... לא בגלל הראיה
רק שימי לב ש-280 לא תמיד מדייקים את הפוקוס (=המיקוד) של העדשה למקום שצריך ואז בעצם העדשה לא מתקנת את המיקוד.... מנסיון.
כשהחלפנו עדשות אצל אבי עבודי הוא פשוט הראה לנו לאיפה הפוקוס מכוון וגם אנשים פשוטים שכמונו הבינו שזה לא מה שרצינו מהמשקפיים...
לדעתי במיוחד במקרים של מיקוד שלא מדובר בעדשה עם מספר אלא עדשה עם צילינדר שבעצם מושכת את העין להתמקד- חשוב להשקיע בעדשה טובה. (את המסגרת אני עושה דרך הקופ"ח ורק מחליפה עדשות)
בהצלחה.
עשינו תור למחר .
ילד בן 5 כבר חצי שנה עם תרגילים ולא מתקדם.
לדרוש מילד לתרגל זה טימטום.
שמעתי המלצות טובות על אבי עבודי. מקווה שהוא אכן יכין לו משקפיים ולא ידחוף גם תרגילים

LEVAVOT

משתמש פעיל
שמעתי המלצות טובות על אבי עבודי. מקווה שהוא אכן יכין לו משקפיים ולא ידחוף גם תרגילים
בהצלחה!
הוא עובד עם משקפיים ולא עם תרגילים.
רק מקווה שאבי בעצמו ישב אתכם, אני חושבת שיש עוד מישהו שבודק בימים שאבי לא נמצא,
אבל כמדומני שרביעי זה כן היום של אבי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה