בדיקת מהירות אתר

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני רוצה לבדוק אם האתר שלי מהיר או לא. אני משקיע באחסון טיפה יקר (הכל יחסי) ומוגדר כ'אחסון יעודי לוורדפרס'. מעניין אותי האם זה באמת עוזר משהו או לא.

בדקתי את המהירות בכמה כלים, וכל כלי נותן תוצאה אחרת. אם יש מישהו שמבין טוב בנושא, אשמח אם תוכל לעזור לי ולהגיד לי האם האתר מהיר או לא.

כתובת האתר:
www.ashurit.co.il

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אבדוק לך בל"נ

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לך שם כמה קבצים שלא נטענים, ונראה שחסר קובץ עיצוב
(בלי קשר)

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
האתר שלך משו משו, עבודה מוקפדת.
רואים שמעמד עימד אותו ;)

ולגבי המהירות, אצלי האתר עולה מהר מאד.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מכיר את הכלים האלה, והשתמשתי בהם.
הציונים שאני מקבל הם טובים, אבל כל כלי נותן תוצאה אחרת. כלי אחד נותן לי תוצאה של 2 שניות, בגלישה מישראל (השרת שלי בישראל) וכלי אחר, בבדיקה מאירופה, נותן לי תוצאה של 1.5 שניות.

אני מניח שבעלי נסיון בתחום יוכלו להחכימני.

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
בדקת גם באנליטיקס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה