שיתוף באנר יפה, ליועצת מיוחדת >>>

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
חני היא יועצת שכדאי להכיר,
היא כותבת תמיד דברים מעניינים ונוגעים
אני עוקבת בעניין כבר זמן מה, אחרי התוכן שלה.
ועכשיו היה לי הזכות לעצב לה את הבאנר הזה:

באנר-מופחת-משקל.gif

ותודה ל @עיצוב גרפי מקצועי המקסימה שהסכימה ללמד אותי את רזי רב מסר.
עיצבתי גם את הדף נחיתה, אבל ממש, ממש בסיסי. (ולמי ששואל - את העוגן עשיתי לבד מבסיס תמונה של עוגן, וגם את ההנפשה)
אשמח מאוד להערות והארות.

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ביקשתי דעת קהל, פה אני רוצה דעת המקצוענים.
תודה לכם על כל תגובה.

הורדתי צל, ניסיתי להוריד גם עומס.
יותר טוב? כמה?
משהו במילים בצד שמאל, לא נראה לי מספיק, איך אני יכולה לשדרג אותו?
גם אמרו לי שהעוגן מדי מונפש,
חשבתי שהוא הנענוע העדין שלו נותן תחושה אמיתית, האם ככה כשזה יותר קטן זה עדיף, או להוריד לגמרי הנפשה?
באנר-שונה.gif

O-n-l-y

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חני היא יועצת שכדאי להכיר,
היא כותבת תמיד דברים מעניינים ונוגעים
אני עוקבת בעניין כבר זמן מה, אחרי התוכן שלה.
ועכשיו היה לי הזכות לעצב לה את הבאנר הזה:

צפה בקובץ המצורף 1201385

ותודה ל @עיצוב גרפי מקצועי המקסימה שהסכימה ללמד אותי את רזי רב מסר.
עיצבתי גם את הדף נחיתה, אבל ממש, ממש בסיסי. (ולמי ששואל - את העוגן עשיתי לבד מבסיס תמונה של עוגן, וגם את ההנפשה)
אשמח מאוד להערות והארות.
יפה מאוד. אבל תזהרי שלא יזכיר מדי את חני מזרחי, כי יש פה גם עוגן גם לב, וגם צבעים דומים ושם דומה...

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יפה מאוד. אבל תזהרי שלא יזכיר מדי את חני מזרחי, כי יש פה גם עוגן גם לב, וגם צבעים דומים ושם דומה...
תודה.
אוממממ... לא חשבתי על זה.
אבל נראה לי שהלוגו מספיק שונה, לא?
הרבה מאוד בתחום הזה, משתמשות בעוגן, סערה, ים וגלים.... (ומי מדבר על לב)
בהתחלה לא רצינו לשים עוגן בגלל מישהי אחרת, אבל בסוף זה הכי התאים לדף שלה ולתוכן, כך שהיא רצתה דווקא עוגן... (עוגן זה משהו מ - NLP וכלי נהדר בפני עצמו גם)

כשהעליתי חשבתי שעברנו כבר את הדד ליין ואין מצב לשינויים. (לכן התווית 'שיתוף')
אחרי זה כן עשינו כמה שינויים.....
לא יודעת האם זה כבר התפרסם או לא.
אז עדיין שואלת:
באא"ר היה איזה תגובה שהלוגו והתוכן נראים כשני חלקים נפרדים, האם מבחינה עיצובית זה נכון, או שזה כמו מודעה שהפרטים למטה נראים הרבה פעמים ככה?
(כלומר זה צבע אחר אבל עדיין יש שם את אותו השפה.)
גם הצבעים והניגודיות נלקחו מהלוגו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה