התייעצות באיזו קופ"ח בביתר יש זמינות של רופאי קש"ר?

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני כבר מחכה כמה חודשים רק כדי להחליף סוג של ריטלין ושוקלת לעבור קופה

חרד ה'

משתמש רשום
אין לי מושג לגבי מה ששאלת אבל בדיקה שעשיתי לפני תקופה קצרה לגבי זמינות תורים במרפאות בביתר היא
מכבי במקום הראשון
כללית מקום שני
לאומית ומאוחדת מתחרים על המקום הרביעי (ובינתיים נראה לי שמאוחדת ניצחה במקום הרביעי)
על אף שיש הרבה פרמטרים לקופ"ח ולא רק זמינות התורים.
גילוי נאות אני במאוחדת ודי מרוצה על אף מה שנכתב לעיל.

גימפעל

משתמש מקצוען
בכללית יש רופאה רק בימי רביעי,
קשה לתפוס תור,
אבל היא חוזרת בימי רביעי על כל תכתובות אימייל ששולחים לה,
כך שאחרי פעם אחת שהיו אצלה היא תשנה מינון דרך איימיל.

קולמוס בודד

משתמש רשום
בכללית סניף לב ביתר מקבל נוירולוג ומהניסיון האישי שלי הוא די זמין גם באופן טלפוני
צריך פשוט לפנות למזכירות הסניף ולהדגיש את הדחיפות זמן ההמתנה בדרך כלל לא יותר משבוע
נ.ב אצל נוירולוג פשוט מאוד להחליף את סוג התרופה

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני בכללית ומחכה כבר כמה חודשים. איזה סוג פרוטקציה צריך להפעיל כדי לזכות בזמינות שאתם מדברים עליה?

nechami21

משתמש מקצוען
@תפנית בעלילה אחרי שעברתם אבחון, אמור להיות דרך לפנות אל הרופא במייל או טלפונית לשינויי תרופות.
לא אמורים להמתין לתקופה כל כך ארוכה.

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@תפנית בעלילה אחרי שעברתם אבחון, אמור להיות דרך לפנות אל הרופא במייל או טלפונית לשינויי תרופות.
לא אמורים להמתין לתקופה כל כך ארוכה.
אם מגיעים לביקורת על בסיס קבוע. אבל אם לאחר נכנסים להמתנה אינסופית. וכנ"ל אם האיבחון נעשה ע"י נוירולוג פרטי

nechami21

משתמש מקצוען
אם מגיעים לביקורת על בסיס קבוע. אבל אם לאחר נכנסים להמתנה אינסופית. וכנ"ל אם האיבחון נעשה ע"י נוירולוג פרטי
זו באמת הסיבה שאני פחות ממליצה על נוירולוגים פרטיים. (כשהרופאי קשב בקופה זמינים למעקבים) ההמתנות האילו יוצרות הרבה סבל לילד ולמשפחה.
אולי בעתיד כדאי לקבוע תור מיד בסיום הביקור. בהצלחה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה