דרוש מידע באיזו עבודה אפשר לעבוד רק 3 ימים בשבוע?

רוז גרין

משתמש רשום
מחפשת עבודה 3-4 ימים בשבוע, לא מאד משנה לי מה רק שלא ידרוש עבודה פיזית קשה
יש לי ידע ניסיון וכל מה שצריך
אבל אף אחד לא מוכן לקחת עובדת לפחות מ-5 ימים בשבוע
יש רעיונות?

גינצלה

משתמש פעיל
תודה אני באמת זה הכיוון ולומדת עכשיו
אסביר את עצמי, עד סיום הלימודים אני רוצה לעבוד במשהו כשכירה בלי הרבה השקעה במסביב אבל הענין שיום-יומיים בשבוע אני לומדת
עבודות סטודנט אפילו בגוף ממשלתי

אביה-

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עבודות בביטוח וכדו' בתור משרת סטודנט
יש גם המון משרות תמיכה שאין להם בעיה עם משרות סטודנט

רוז גרין

משתמש רשום
משרות סטודנט גם אופציה בשבילי אבל רק אם נגיע למקרה קצה, אני כן מקווה למשהו טוב יותר קודם
בסה"כ רוב השבוע אני כן פנויה

טאלי

משתמש פעיל
משרות ביטוח - עבודה קלילה יחסית
יש כאלו של 3 שעות ביום / משרה של 3-4 פעמים בשבוע
והשכר בד"כ טוב , גם עם אופצייה לגמישות מהבית/משרד
תיכנסי לדרושים IL , בנוסף , בגופים ממשלתיים גם יש , אבל זה בערך 8-9 שעות
והשכר לא מי יודע מה .

SRADT

משתמש פעיל
שירות לקוחות בחברות ביטוח.
אני יודעת שבעבר (כשאני הייתי צריכה( לישראכארט היתה משרה של 3 ימים בשבוע.
הבנתי שגם בהנהלת חשבונות אפשר למצוא 3 ימים בשבוע.

**Moko**

משתמש מקצוען
שירות לקוחות בחברות ביטוח.
אני יודעת שבעבר (כשאני הייתי צריכה( לישראכארט היתה משרה של 3 ימים בשבוע.
הבנתי שגם בהנהלת חשבונות אפשר למצוא 3 ימים בשבוע.
נכון
גם להראל יש שירות לקוחות דרך כוח אדם מה שמאפשר התגמשות בהיקף המשרה

ואהבת כמוך

משתמש צעיר
מחפשת עבודה 3-4 ימים בשבוע, לא מאד משנה לי מה רק שלא ידרוש עבודה פיזית קשה
יש לי ידע ניסיון וכל מה שצריך
אבל אף אחד לא מוכן לקחת עובדת לפחות מ-5 ימים בשבוע
יש רעיונות?
אני רפלקסולוגית במכבי טבעי. עובדת 3 פעמיים בשבוע את יכולה לעבוד כמתאמת תורים
רפלקסולוגיה
עבודה מהבית רלוונטי
כן מעדיפה לצאת ולפגוש עולם
אבל כנראה שהכסף יותר חשוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה