באיזה בנק הכי קל לקבל משכנתא ובאיזה הכי משתלם מבחינת הריביות

מבשר טוב

משתמש צעיר
באיזה בנק הכי קל לקבל משכנתא מבחינת הבירוקטריה.......................
ובאיזה בנק אפשר לקבל את הריביות הכי טובים למשכנתא ולמיחזור משכנתא.
מי שיכול לעדכן מידע יבורך מן השמים
תודה רבה.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה שלא יהיה, דרך יועץ תקבלו הצעה טובה יותר ממה שתשיגו בעצמיכם..
כך שאת כאב הראש הזה - של איזה בנק הכי טוב - תשאירו לו...

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
באיזה בנק הכי קל לקבל משכנתא מבחינת הבירוקטריה.......................
ובאיזה בנק אפשר לקבל את הריביות הכי טובים למשכנתא ולמיחזור משכנתא.
מי שיכול לעדכן מידע יבורך מן השמים
תודה רבה.
אני גם מחפש.
כל יום אני מוצא משהו אחר.
וגם לכל תיק מתאים בנק אחר.

פי האתון

משתמש פעיל
מה שלא יהיה, דרך יועץ תקבלו הצעה טובה יותר ממה שתשיגו בעצמיכם..
לא מדוייק. ודאי שלא במקרה של רוב היועצים. זה מיתוס. יש לי 50 דוגמאות ביד (כבר דנתי על זה פה הרבה וגם גדולי היועצים לא משוכנעים שרף ההצעה הוא המדד העיקרי לייעוץ)
יש כן תותחים כמו שלמה לב ואחרים שכבר ציינתי בפורום
הבעיה העיקרית שרוב נוטלי המשכנתאות משתכנעים די מהר שזה כאב ראש גדול (כשבמקרים רבים זה גורנישט) והולכים ליועץ ואז קמים וממליצים ללכת רק ליועץ כשבקושי יודעים לקרוא את המשכנתא שלהם וההבנה היחידה שלהם בתחום זה כמה אתה משלם על 100 אלף ואז מרוצים אם משלמים 10 ש"ח פחות (שאלה מטומטמת להחריד. ברבים מהמקרים אם אתה משלם פחות על אותו כסף זה סימן שאתה צריך מיחזור ויפה שעה אחת קודם)
זה עניין של הבנה לא של ייעוץ ואם המבין היחיד בסביבה הוא יועץ אז כנראה שכן (אם כי גם יועצים מסויימים לא תמיד מבינים לעומק ואצרף פה רק דוגמא אחת מיני רבות שעלו בפורום אשכול -
למה יש לי ריבית גבוהה?)
כמובן ואני טורח להדגיש א. שיש תיקים שלא מומלץ לנסות לבד ב. לא ללכת לבד לפני שמוודאים הבנת הנקרא לעומק (לא קשה מידי. אבל לברר את זה עם מבין בתחום גם אם אינו בכובע יועץ)
ג. אני חס ושלום לא מתכוון לפגוע בעבודה של אף יועץ וודאי לא אלו של פרוג שאני משתדל לעקוב והם מעמידים עצמם נון סטופ לרשות הציבור ללא תשלום (וגם נבחנים אגב זה במקצועיותם ועצם העובדה שלא פועלים רק במסתרים ובשקיפות מלאה גם בפורומים ציבוריים מראה הרבה על הרמה שלהם - מיליון דולר)
אלא רק חושב שמי שכן בוחר ורוצה לנסות לבד יכול בהחלט להגיע לתוצאות מטורפות ומינימליות, ולא בסדר הלחץ המניפולטיבי והמאד לא מדוייק המופעל בנושא. וכמובן כמובן לא כל יועץ. וגם - לא מי שטייס במילואים (וזה כל יומו) ממליץ עליו (כוונתי גם הממליץ צריך לידע על מה הוא ממליץ)
כך שאת כאב הראש הזה - של איזה בנק הכי טוב - תשאירו לו...
זה עניין אחר

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא מדוייק. ודאי שלא במקרה של רוב היועצים. זה מיתוס. יש לי 50 דוגמאות ביד (כבר דנתי על זה פה הרבה וגם גדולי היועצים לא משוכנעים שרף ההצעה הוא המדד העיקרי לייעוץ)
הרבה לקוחות שבאים אלי למחזור זה הרבה פעמים אחרי שהם ניסו את כוחם לבד - והתוצאות ממש "מלהיבות".
מקרה ממש טרי מהיום של לקוח שמחזר לאחרונה (בכוחות עצמו) מפריים ל...... קלצ 5%. (מבחינותו הריבית יותר נמוכה יכלו לדחוף לו גם ק"צ 4.9 והוא היה מתרגש)
וכן יש פעמים שאני לא מבינה את היועץ כולל את היועץ שלי שאני לא מצליחה לדון אותו לכף זכות איך הוא שתל אצלי משתנה צמודה ל30 שנה בריבית של 3.6 . ולא היו לנו בעיות ביחס החזר , יש שם מסלולים ל20 שנים יכלו מקסימום להאריך אותם.
1722606086966.png

נערך לאחרונה ב:

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הרבה לקוחות שבאים אלי למחזור זה הרבה פעמים אחרי שהם ניסו את כוחכם לבד.
מקרה ממש טרי מהיום של לקוח שמחזר לאחרונה מפריים ל...... קלצ 5%.
וכן יש פעמים שאני לא מבינה את היועץ כולל את היועץ שלי שאני לא מצליחה לדון אותו לכף זכות איך הוא שתל אצלי משתנה צמודה ל30 שנה בריבית של 3.6 . ולא היו לנו בעיות ביחס החזר , יש שם מסלולים ל20 שנים יכלו מקסימום להאריך אותם.
צפה בקובץ המצורף 1727926
סליחה .. במקרה הזה אני ממש חולק.
קלצ 5 זה מתכון לאסון בסכום כזה הוא יספוג עמלות היוון. ה ישמור. עדיף מלצ ב 5.2 מאשר קלצ ב5.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קלצ 5 זה מתכון לאסון בסכום כזה הוא יספוג עמלות היוון. ה ישמור. עדיף מלצ ב 5.2 מאשר קלצ ב5.
בדיוק.
הוא הגיע אלי אחרי שעשה את זה לבד.
ממש גערתי בו בהתחלה - "למה עשית את זה?"

פי האתון

משתמש פעיל
הרבה לקוחות שבאים אלי למחזור זה הרבה פעמים אחרי שהם ניסו את כוחם לבד - והתוצאות ממש "מלהיבות".
מקרה ממש טרי מהיום של לקוח שמחזר לאחרונה (בכוחות עצמו) מפריים ל...... קלצ 5%. (מבחינותו הריבית יותר נמוכה יכלו לדחוף לו גם ק"צ 4.9 והוא היה מתרגש)
על זה נאמר יש ויש
העולם אף פעם לא שחור לבן
אני מצרף מידי פעם גם משכנתאות עצמאיות
אני מדגיש בכל הודעה 7 פעמים על העניין הזה משהו סותר - ?
זה עניין של הבנה לא של ייעוץ ואם המבין היחיד בסביבה הוא יועץ אז כנראה שכן (אם כי גם יועצים מסויימים לא תמיד מבינים לעומק ואצרף פה רק דוגמא אחת מיני רבות שעלו בפורום אשכול -
למה יש לי ריבית גבוהה?)
כמובן ואני טורח להדגיש א. שיש תיקים שלא מומלץ לנסות לבד ב. לא ללכת לבד לפני שמוודאים הבנת הנקרא לעומק (לא קשה מידי. אבל לברר את זה עם מבין בתחום גם אם אינו בכובע יועץ)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה