את הקיץ הזה תעברי בלי תסכול, בלי 'אמא משעמם לי' ובלי שהילדים יטפסו על הקירות!!!

לב אם

משתמש רשום
http://www.lev-em.com/wp-content/uploads/2016/07/חופש6.jpg

כמה פעמים הספקת היום לשמוע "אמא משעמם לי"?
כמה פעמים השבוע?
וכמה פעמים בשבועות האחרונים?
מתסכל מאוד, נכון?
והם רק שבועיים בודדים בחופש!
תארי לעצמך מה קורה אחרי חודש שלם של חופש....
מצליחה לדמיין איך זה יראה אחרי חודשיים תמימים?

אז זהו. אין צורך.
אל תנסי לדמיין את זה כי הקיץ שלכם הולך להראות אחרת.
בקיץ הזה אין תסכולים! אין 'אמא משעמם לי'!! ואין ילדים שמטפסים על הקירות!!!

[url]http://www.lev-em.com/wp-content/uploads/2015/01/חופש5.jpg​
[/URL]

חברה יקרה

הכנתי עבורך ועבור ילדייך חוברת מדהימה עם המון רעיונות לתעסוקה ויצירה מהנה בחופש.
כתבתי עבורכם- כי גם את תוכלי למצוא שפע של אפשרויות בשבילך. חופש אמרנו, לא? :)
המיוחד בחוברת הזאת שהיא מתאימה למגוון רחב של גילאים והכל מחומרים זמינים ופשוטים שיש בכל בית.
כך שכל אחד מילדייך, ולא משנה מה גילו, יוכל למצוא משהו
מעניין עבורו.

http://www.lev-em.com/wp-content/uploads/2015/01/חופש4-1.jpg

לקבלת החוברת לחצי כאן

בברכת המשך חופשה נעימה
טובי

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חוברת מוצלחת!!

michal2100

משתמש מקצוען
חוברת מושלמת בשביל תעסוקה לילדים!!!
רעיונות מקוריים וזמינים, והכל ערוך בטוב טעם

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
ואלי הגיע קישור פגום.
למה?

חני

SHIM20C

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חוברת מקסימה!!!!
היום הכנו את ה'תחרות קליעה למטרה'.
הילדים נהנו מאוד. במיוחד מהמטוס שהיה חזק ועמיד ו"טס" כמו שצריך

yudb

משתמש סופר מקצוען
נט פרי - לא מצליחה כיון שכתוב לי שזה הועבר באמצעות גוגל דרייב.
משהו יכול לשלוח לי למייל או בג'מבו מייל במידה ויש צורך?
תודה רבה!

טוב לדעת

משתמש צעיר
נכתב ע"י yudb;2171870:
נט פרי - לא מצליחה כיון שכתוב לי שזה הועבר באמצעות גוגל דרייב.
משהו יכול לשלוח לי למייל או בג'מבו מייל במידה ויש צורך?
תודה רבה!

מצטרפת לבקשה איך מתגברים על סינון?
אולי אפשר להעלות בג'מבו?

ניצוצות

משתמש צעיר
ואני בכלל מקבלת הודעה ש"הדף לא נמצא"
אולי יש כאן מישהו שבכל אופן יכולה להעלות את זה לגמבו.
גיריתם אותי
ואני מחפשת בדחיפות רעיונות.

טיפ טיפה

משתמש פעיל
מהמם! כל הכבוד!!!

זה ממש לתועלת הציבור...
אני דווקא כן הצלחתי להיכנס, הקישור מצוין.

ניצוצות

משתמש צעיר
ואין דרך לחפש את זה באתר, לא דרך הקישור?
או לחילופין, אולי מישהו יעלה לכאן את הקישור מחדש?

לב אם

משתמש רשום
חברות יקרות.
קודם כל, תודה רבה על המילים החמות.
הלינק לא עבד כמה שעות כי האתר לא עמד בלחץ ובעומס התנועה וקרס. אבל כמה שעות אח"כ הכל חזר לקדמותו ב"ה.
כך שמי שניסתה להכנס ולא הצליחה יכולה עכשיו להוריד את החוברת ולהתחיל להנות ממנה.

בנתיב או בכל חברת סינון אחרת אין בעיה להוריד את החוברת.
נטפרי לא מאפשרים להוריד דרך גוגל דרייב ולכן תוכלנה להרשם כאן ואז לכתוב לי בפרטי ואשלח לכן את החוברת דרך האימל.

בהצלחה
וקיץ מהנה
טובי

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
גם אני קבלתי עכשיו את החוברת המדהימה במייל, אין לי מילים!!!! וואו!!! מדהים! איזה כשרוניות ויצירתיות! ישר כח עצום!!!

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
תודה ענקית על חוברת מדהימה ומלאה יצירתיות!
נראה לי יום שלם של תעסוקה יתמלא לנו רק על בחירה של היצירות מתוך השפע

המשיכי להפתיע ולהצליח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה