עזרה אתר להשבת אבידה

duvdevanit

משתמש רשום
כבר הרבה זמן שחשבתי על זה וכל פעם שאני רואה מודעה חדשה על אבידה זה עולה לי מחדש

להקים אתר להשבת אבידה

כבר פתחו על זה שרשור באחד הפורומים אבל לא יצא בסוף משהו ברור

יש מימון לדומיין ושטח אחסון, צריך כמה שמוכנים לעזור (אפיון נראה לי פחות או יותר כבר סיימו)

מה אתם אומרים? אשמח לתגובות

נראה לי שברגע שתהיה מודעות שיש אפשרות לפרסם את האבידה/מציאה, זה יגרום ליותר אנשים לעשות משהו עם המציאות/אבידות שלהם

מהזמן האחרון..

ניק 8129

משתמש מקצוען
כבר הרבה זמן שחשבתי על זה וכל פעם שאני רואה מודעה חדשה על אבידה זה עולה לי מחדש

להקים אתר להשבת אבידה

כבר פתחו על זה שרשור באחד הפורומים אבל לא יצא בסוף משהו ברור

יש מימון לדומיין ושטח אחסון, צריך כמה שמוכנים לעזור (אפיון נראה לי פחות או יותר כבר סיימו)

מה אתם אומרים? אשמח לתגובות

נראה לי שברגע שתהיה מודעות שיש אפשרות לפרסם את האבידה/מציאה, זה יגרום ליותר אנשים לעשות משהו עם המציאות/אבידות שלהם

מהזמן האחרון..

יש את הגמח הארצי ..

as is

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש הרבבה בנות סמינר שלצורך פרויקט גמר בנו אתר כזה
צריך רק לקנות דומיין ושרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה