אתר חדש – מערכים ועזרים בהוראה

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
רוצה לשלוח לך חומר, יש לי דברים ממש יפים.
לאן לשלוח?
אני יכולה לשלוח רק דפים ללא מערכים?
בגלל שזה לגיל הצעיר הכל מאוד ברור...
את יכולה לשלוח לי למייל: chani.grinshtein בג'ימייל.
אפשר גם דפים ללא מערכים

רק תצייני לאיזה גיל ולאיזה מקצוע שייך כל דבר.

תזכי למצוות

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
שלחתי לך מזמן, טונות חומר.
קיבלת?
כן.. גם כתבתי לך תגובה, רק שמשום מה היא לא נשלחה.

אלו ימים מאד עמוסים ואנחנו משתדלים להעלות את החומרים
אבל זה עלול לקחת כמה ימים.

בכל אופן - יישר כח יש שם הרבה חומר שנראה מצוין.

סימי ב.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וואו איזה אשכול מדהים!
מי כעמך ישראל...
אני מחפשת בדחיפות מערך על אמונת חכמים לכיתות ב' עד ד'
ומערך בנושא לב טוב לכיתות ה' ו'
אם יש למישהו זה ממש יציל אותי!
תודה רבה!!

נאני

משתמש מקצוען
מחפשת בדחיפות שיעורי יהדות טובים לכיתות גבוהות.
תודה!

נאני

משתמש מקצוען
בדיוק מנסה לחפש כאן באשכול את שם האתר...
אפשר בבקשה קישור?

חיהחנה

משתמש פעיל
מחפשת שיעור פתיחה- הכרות ליום הראשון. כיתה ב-ג. בנות.
וכן חומר לימודי לכיתה ג.

גיטלי

משתמש חדש
לאור בקשות חוזרות ונשנות כאן בפורום ובאישי ואפילו במייל
החלטתי להרים אתר שירכז את החומר הרב שברשותי – חומר ייחודי ואיכותי (שעבדתי ושאספתי בדי עמל...)
אמנם האתר עדין לא ממש מושלם (כלומר ממש לא....) ועוד יש לי הרבה חומר להעלות,
אבל מכיון שיש כבר די הרבה חומר ובעיקר חומר הקשור לימים אלו החלטתי לתת לכם להנות ממנו כבר עכשיו

קישור לאתר: http://bishvil.co.il/

חני
וואי.
כל הכבוד!
ממש מדהים!
אשמח שתצרפי גם מערכי שיעור של התעמלות.
יש סיכוי?

חנה אדלר

משתמש חדש
אני מחפשת את הקישור לאתר 'למורה' שמישהיא פרסמה כאן בעבר, זה דחוף לי מאוד
ואני לא מצליחה למצוא אותו.

חיהחנה

משתמש פעיל
אם יש לך, גם אני אשמח.
הי, לקחתי תמונה של תלמידות הכיתה (השגתי מפעילות שהייתה שנה קודם) כתבתי עליה כל אחת היא חלק מתמונה מושלמת והדפסתי על נייר כרומו בגודל A3 וחתכתי לפאזל. כל בת בתורה לוקחת חתיכת פאזל וכרטיס שאלה וצריכה לענות תשובות . בסוף כל הכיתה מחברת את הפאזל ותולים בכיתה. (שאלות הכרות שונות)

חיהחנה

משתמש פעיל
לאור בקשות חוזרות ונשנות כאן בפורום ובאישי ואפילו במייל
החלטתי להרים אתר שירכז את החומר הרב שברשותי – חומר ייחודי ואיכותי (שעבדתי ושאספתי בדי עמל...)
אמנם האתר עדין לא ממש מושלם (כלומר ממש לא....) ועוד יש לי הרבה חומר להעלות,
אבל מכיון שיש כבר די הרבה חומר ובעיקר חומר הקשור לימים אלו החלטתי לתת לכם להנות ממנו כבר עכשיו

קישור לאתר: http://bishvil.co.il/

חני
החומר מתאים יותר ליסודי נכון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה