אתר חדש - בקשת עזרה

מיכאל.

משתמש רשום
שלום וברכה
חבר טוב הפנה אותי להתייעץ עם המומחים כאן, אשמח מאוד לעזרה.

אני מעוניין לפתוח אתר ברמה גבוהה בנושא דירות יד 2 / יד 1 למגזר הדתי/חרדי.

היות ובתפקידי כיום איני מבין כלל בנושאי מחשבים/אתרי אינטרנט, ואפילו לעסק שאני מנהל כיום אין אתר, אשמח מאוד לסיוע ועזרה:

1. מאיפה אני מתחיל?
2. למי אני פונה בעניין?
3. ממה עלי להיזהר?
4. כמה אנשי צוות עלי להעסיק?
5. אולי לא כדאי להיכנס לתחום לפני שאני לומד באופן אישי איך זה עובד?

אודה מראש על כל בדל מידע.

חנה 1

משתמש פעיל
D I G I T A L
למה לא לפנות לחברת פיתוח אתרים שתפתח את האתר בשלב הראשוני, וכן תתן תמיכה ותחזוקה (שינויים, שיפורים, תיקוני באגים וכו') גם בהמשך, ותתן לכם אפשרות לנהל אותו מבחינת התכנים?
חברה שזה העבודה שלה - תעשה את זה הרבה יותר נכון וטוב. החל משלב האפיון והעיצוב, עבור לבנייה והפיתוח וכלה בבדיקות נראות, שמישות ולוגיקה.

לדוגמה בחברה שבה אני עובדת, אנחנו מפתחים אתרים, כולל אתרים מורכבים מאד, ואז מדריכים את הלקוח או מי מטעמו על המערכת, איך להוסיף/לעדכן/למחוק/לתת הרשאות וכו', ומכאן הוא לוקח את זה. באתר שמאופיין ובנוי נכון, לרוב השינויים בתוכן לא תצטרך מפתח (שינוי על התפריט, לוגו, צבעים, טקסטים ועוד).

בהצלחה!

מיכאל.

משתמש רשום
תודה רבה על המידע!
אשמח לקבל פרטי יצירת קשר עם החברה הנ"ל, וכן המלצות על חברות אמינות בתחום.

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
קח ממני עצה, תודה לי אחר כך:
אל תתחיל מהפיתוח. תלך קודם כל לחברות שמתעסקות בכל הנושא של שיווק, פרסום, מדידות אנליטיקס, קידום אתרים וכו' בגדול זה גם יכול להיות חברה אחת שמתעסקת עם זה.
שב איתם, נסה להבין מהם מה העלויות, במה זה כרוך, איך כדאי להתחיל ובמה להתמקד.
כשהיה לך תוכנית שיווק ביד, חפש חברת פיתוח טובה.

למה?

בדרך כלל מה שקורה זה שלקוח הולך לחברת פיתוח ו"נשאב" לתהליך הפיתוח בעצמו. הוא שוכח שבסוף המטרה שלו היא להביא גולשים/לקוחות והוא מתחיל להתעסק בדברים קטנים שלא תורמים כלום לתהליך המכירה בפועל.
מה שנגרם זה שבסופו של דבר המוצר יוצא לאוויר הרבה יותר מאוחר מהתכנון המקורי, ולפעמים גם לא נשאר תקציב לפרסום כי הכל הלך על הפיתוח.

כשאתה מגיע כבר ממוקד מבחינת השיווק, אתה יודע קודם כל מה תקציב הפיתוח שלך, אתה כבר עם קמפיינים באוויר, כך שאין לך יותר מדי זמן "להימרח" עם הפיתוח ואתה רץ כמה שיותר מהר למטרה.

עוד משהו: כשאתה כבר מוכן מבחינת השיווק, הרבה יותר קל ומפתה לעבוד בצורה אג'ילית - הכוונה לפיתוח מתמשך כשאתה קודם כל יוצא לאוויר עם גרסה פשוטה של המוצר, וממשיך לפתח אותו לפי הפידבקים שאתה מקבל באמצעות האנליטיקס ותוצאות הקמפיינים. זה הרבה יותר עדיף מלפתח הכל בתהחלה ואז לגלות שבמבחן המציאות זה לא עובד וצריך לזרוק חלקים גדולים מהפיתוח לפח.

מיכאל.

משתמש רשום
תודה רבה!!

האם אתה יכול להפנות אותי לחברה מקצועית שמרכזת קידום אתרים/שיווק?

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לפי דעתי,
אם מתחילים מפיתוח "בטא" (כמו ש @Nahum כתב)
כדי לעשות את זה בליווי של מאפיין/ת.

מיכאל, בקשר לשאלות בתחילת האשכול:
1. בירור שוק: דומין, שרת, אפיון, עיצוב, בניה, קידום, פרסום.
2. קודם למאפיין/ת. אח"כ השאר.
ישנן חברות שמתעסקות בכל השלבים -
יכול להיות הרבה יותר נוח מאשר כמה בעלי מקצוע.
אבל צריך לבדוק את רמת המקצועיות בכל המחלקות.
3. - לא לדלג על שלבים. התהליך הזה חשוב
התיכנון הראשוני, גם הוא מתארך מעט יותר, עושה סדר בשלבים הבאים.
- לבדוק שזו מערכת פתוחה שאתה לא כבול לחברה שבנתה את האתר.
- לבחור שרת איכותי ומהיר.
- לא להתפתות לחברות שנחשבות גדולות שקיימות שנים ולא מעודכנות במה שהולך בשוק.
4. בסביבות 4-5. יש בעלי מקצוע עם מספר כובעים שיחסכו ריצות.
5. חובה לברר לפחות מלמעלה מושגים שונים
להכיר מעט.
גם כדי שבזמן ההסברים וההחלטות תדע במה מדובר
וגם כדי שתוכל לערוך תוכן.

הצלחות!

מיכאל.

משתמש רשום
וואו
תודה רבה על הפירוט!

אשמח אם תוכל לשלוח לי בפרטי המלצות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה