אתם רציניים?!! תענו בכנות...

שב נא הסופר

משתמש מקצוען

איזה סיפור מתח הייתם מעדיפים לקרוא:

הכולל בתוכנו מסרים חינוכיים/רוחניים וכדומה, ואינו איזה סיפור בדיוני חלול.
או דוקא סיפור בדיוני משובח, אפילו אם אין בתוכנו מסרים חינוכיים/רוחניים.

קדימה, אקשן...;)

נ.ב. אין כוונתי כאן דוקא לסיפורים שנכתבו לאחרונה כאן בפורום. אלא בכלל, למגוון הספרים הנמכרים כיום בשוק.

נערך לאחרונה ב:

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אתה זוכר סופר בשם נחמן גרשונוביץ?
בסוף איזה ספר שלו היה כתוב כך:
נהנית? בזבזת שעתיים?
עכשיו רוץ ללמוד דף גמרא.

אתה יכול לאמץ את הרעיון. תן סיפור מרתק ובסוף תכתוב: תוותרו, תחייכו, תלמדו, תתפללו, תנקו לפסח, אל תפריעו לנקות לפסח וכו'.

כמובן שהתשובה היא סיפור טוב.
מסרים טובים כבר נקרא בעיתון המפלגתי

נערך לאחרונה ב:

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לא אכפת לי אם יש מסר :) אבל שהכתיבה והעלילה יהיו טובות... ולא העתק הדבק של כל מיני, בקישוט של דמויות חרדיות/חוזרות בתשובה, ומסר שמודבק בפה שלהם בכל סיום משפט.
בכללי אני לא אוהבת שמאכילים בכפית.
מבחינתי אם הדמות בוחרת נכון, זה כבר מסר טוב. וגם היא היא לא בוחרת נכון זה יכול להיות מסר (יקוואל...)

מרחבית

משתמש מקצוען
איזה סיפור מתח הייתם מעדיפים לקרוא:
הכולל בתוכנו מסרים חינוכיים/רוחניים וכדומה, ואינו איזה סיפור בדיוני חלול.
או דוקא סיפור בדיוני משובח, אפילו אם אין בתוכנו מסרים חינוכיים/רוחניים.

הייתי מעדיפה מסרים כלשהם או תובנות יפות או לימוד חדש בתחומים שמעניינים אותי, או משהו בדומה.

מסרים חינוכיים/רוחניים - זה נשמע כבד. מסרים בספר מאוורר לא אמורים להיות כבדים או ישירים, והם אמורים להתקשר באופן טבעי לסיפור, ובכמות הגיונית.

אבל ספר, שאחרי כמה שעות קריאה אני מרגישה שלא נתן לי כלום בשום תחום - לא תובנות חדשות, לא ידע, לא חיבור רגשי מרומם - מרגיש לי שממה, ובשביל מה קראתי בכלל.
ואולי זה ההבדל בין 'ספר בדיוני חלול' לבין 'ספר בדיוני משובח'.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כעת ברצינות:
ראשית, דומני שעל כגון דא נאמר "דבר בעיתו מה טוב".
שנית, גם מאד תלוי מיהו הכותב, כנראה שיש הבדל מיהו ומה סגנונו של כל אחד מן הכותבים, ובהא תליא מילתא.

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
מבחינתי אם הדמות בוחרת נכון, זה כבר מסר טוב. וגם היא היא לא בוחרת נכון זה יכול להיות מסר (יקוואל...)
ואם הסופרת הורגת אותו, גם זה מסר.

(נוראי בעיניי, אבל לא נהרוג ת'אשכול;))
בקיצור, סיפור הוא סיפור הוא סיפור, וכל מה שרוצים להעביר דרכו- אסור שירגישו בו.
כמו באוכל, אם מרגישים טוב ת'מלח, משהו השתבש...

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
משום מה אני מרגישה פה קיצוניות מסוימת-
למה זה חייב להיות או בדיוני וחלול
או בעל מסר, שמעלה הקשר של מכתב מאליהו?
יכול להיות גם מסר, גם בדיוני (לא חלול) גם מותח גם יפה. והמשובח בעיני- משהו שמתאים גם לחובבי הקלילות, המכיל מסרים חבויים שיתאימו למעמיקים שוט.
אישית יותר אוהבת את...

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
משום מה אני מרגישה פה קיצוניות מסוימת-
למה זה חייב להיות או בדיוני וחלול
או בעל מסר, שמעלה הקשר של מכתב מאליהו?
יכול להיות גם מסר, גם בדיוני (לא חלול) גם מותח גם יפה. והמשובח בעיני- משהו שמתאים גם לחובבי הקלילות, המכיל מסרים חבויים שיתאימו למעמיקים שוט.
אישית יותר אוהבת את...

טוב שהגעת..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה