דרוש מידע אתם סיידתם צבעתם את הבית בעצמכם?

112123

משתמש מקצוען
אני עשיתי שפכטל אמריקאי בכל הבית ואח"כ צבעתי עם סופר קריל 2000 שגם הוא יחסית במראה חלק
אח"כ הגיעו אלי זוג צבעים מהבני דודים וצבעו לי את הבית ועכשיו הקיר הרבה יותר מחוספס
למה זה קרה?
ומה אפשר לעשות?

• תודה
Reactions: A F

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הזווית לא מאד טובה וגם הצבע לא חד אבל זה הרעיון
ברעיון ההמשך של זה - זה מעל המלבן שלרוחב בגובה המלבן שלאורך
יהיה פס בולט - חלק עם תאורה לדים... בהמשך
מדהים!!!
מה זה המסגרת הבולטת?
והורוד בפנים זה צבע או טפט?

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מדהים!!!
מה זה המסגרת הבולטת?
והורוד בפנים זה צבע או טפט?
המסגרת זה פרופילים
והבפנים זה צבע ווד באפקט קטיפה
קודם מסמנים את הצורה הרצויה אח"כ עם מסקינג טייפ
צובעים
ואז מדביקים את הפרופילים

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איפה קנית את הפרופילים?
אפשר לשאול גם כמה עולה למטר?

תודה
קנינו הכל
גם הצבע והסבירו לנו בדיוק איך לצבוע
גם הפרופילים וכל האביזרים הנצרכים
בד"ר צבע בתלפיות
נראה לי המחיר היה 35 ש"ח לפס שזה היה 2.4 מטר

tsivyaf

משתמש פעיל
מניסיון רב.
להכין טוב טוב את השטח.
שזה אומר, לכסות שקעים ופאנלים ומשקופים במסקנטייפ, לכסות טוב רהיטים בניילון, להדביק בתקרה צמוד לקיר מסקנטייפ. לדעתי יותר מ50 אחוז מהעבודה זה ההכנה לפני !
בהצלחה.
אני שתי מסקנטייפ על התקרה וכשהורדתי התקלף הצבע מהתקרה
מה לא עשיתי טוב?

פפרר

משתמש מקצוען
גם לטמבור וגם לנירלט יש שירות לקוחות הכי אדיב שיש
תתיעצו איתם על הכל

• תודה

מישמשית

משתמש מקצוען
לא.
צבע רגיל
אבל אין מכות אז זה יראה בסדר
צריך להשים איזה חומר לפני הצבע?
וההכי חשוב איזה צבע הכי מתאים לדירה מקבלן?
חשוב לנו צבע רחיץ - גווני השמנת עמוק ועדין למראה יוקרתי
והאם עושים את זה גם בחדרי ילדים?

A F

משתמש מקצוען
אני עשיתי שפכטל אמריקאי בכל הבית ואח"כ צבעתי עם סופר קריל 2000 שגם הוא יחסית במראה חלק
אח"כ הגיעו אלי זוג צבעים מהבני דודים וצבעו לי את הבית ועכשיו הקיר הרבה יותר מחוספס
למה זה קרה?
ומה אפשר לעשות?
מאוד יכול להיות שהם הוסיפו מעט סיד או בונדרול לתוך הצבע (כי הם לא אוהבים לצבוע על שפכטל) או שאתם לא שמתם על הקיר בונדרול אחרי השפכטל ואז השכבה הראשונה של הצבע נספגת.
ודבר אחרון שיכול להיות שהם לא דיללו מספיק את הצבע ולכן הנקודות של הגלגלת בולטים.

112123

משתמש מקצוען
מאוד יכול להיות שהם הוסיפו מעט סיד או בונדרול לתוך הצבע (כי הם לא אוהבים לצבוע על שפכטל) או שאתם לא שמתם על הקיר בונדרול אחרי השפכטל ואז השכבה הראשונה של הצבע נספגת.
ודבר אחרון שיכול להיות שהם לא דיללו מספיק את הצבע ולכן הנקודות של הגלגלת בולטים.
באמת ראיתי שהם שופכים מתוך פחית של בונדרול לתוך הדלי של הצבע
חשבתי שזה רעיון טוב
במקום לעשות שכבה של בונדרול לערבב אותו עם הצבע

• תודה

A F

משתמש מקצוען
באמת ראיתי שהם שופכים מתוך פחית של בונדרול לתוך הדלי של הצבע
חשבתי שזה רעיון טוב
במקום לעשות שכבה של בונדרול לערבב אותו עם הצבע
לפעמים זה עובד. אבל אני חושב שאם זה היה ממש ממש טוב, טמבור היו מכינים צבע כזה כמו שיש להם צבע שמן ישר על חלודה (שהיסוד כבר בפנים) ולא כמו בעבר שהיו צריכים לצבוע פעמים.
נ.ב. בצביעה דירה של שכירות אפשר ולפעמים מומלץ "לקצר הליכים" אבל בדירה שלכם לא כדאי....

פפרר

משתמש מקצוען
למה זה קרה?
ומה אפשר לעשות?
מרחתם ושייפתם לבד שפכטל אמריקאי ?

• תודה

112123

משתמש מקצוען
לפעמים זה עובד. אבל אני חושב שאם זה היה ממש ממש טוב, טמבור היו מכינים צבע כזה כמו שיש להם צבע שמן ישר על חלודה (שהיסוד כבר בפנים) ולא כמו בעבר שהיו צריכים לצבוע פעמים.
נ.ב. בצביעה דירה של שכירות אפשר ולפעמים מומלץ "לקצר הליכים" אבל בדירה שלכם לא כדאי....
כמו שכתבתי למעלה זה ממש הרגיז אותי
שילמתי קרוב ל 10K ש"ח כדי להחליק את הקירות ועכשיו הכל מחוספס
אני אשמח לרעיון איך להחזיר את המצב לקדמותו (אולי שיוף עדין)
מרחתם ושייפתם לבד שפכטל אמריקאי ?
הרוב המוחלט לא
הם הלכו לאיזה חג שלהם ולא החזרתי אותם
למזלי עקבתי איך הם עושים וביקשתי להתנסות (מכל מלמדי השכלתי...) כך שיכלתי להשלים לבד

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קופצת על האשכול- נכנסנו לדירה חדשה שצבעו בה לפני יומיים את הקירות.
הדירה מלאה בריח חריף ולא שגרתי מהצבע.
האם זה מסוכן?
איך אפשר להוציא את הריח מהדירה?

נערך לאחרונה ב:

112123

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול- נכנסנו לדירה חדשה שצבעו בה לפני יומיים את הקירות.
הדירה מלאה בריח חריף ולא שגרתי מהצבע.
האם זה מסוכן?
איך אפשר להוציא את הריח מהדירה?
אולי זה מהטינר שהורידו איתו את הכתמים מהריצפה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה