אתם מעבירים קובץ מנגה ל CMYK כשאתם סוגרים לדפוס?

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כמה פעמים העברתי קובץ מנגה לפוטושפ כדי לסגור ל PDF אז המרתי ל CMYK והכל היה אותו דבר.
היום עשיתי את אותו הדבר אבל הרקע של התמונה השתנה לי.
יש למישהו עצה?

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מישהו? אני צריכה את זה דחוף ללקוח!

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כמה פעמים העברתי קובץ מנגה לפוטושפ כדי לסגור ל PDF אז המרתי ל CMYK והכל היה אותו דבר.
היום עשיתי את אותו הדבר אבל הרקע של התמונה השתנה לי.
יש למישהו עצה?
איזה צבע הרקע?
יש צבעים ספציפיים בעייתיים יותר בדפוס יש מצב שהרקע שלך בסקאלה הזו.
וצילומי מסך תמיד עוזרים לעזור במקרים כאלו.

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוווו, תודה!
דוקא לא צבע בעייתי בכלל. ‏‏לכידה.JPG

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יכול להיות שבגלל שעשיתי שינוי עם האג'סמנט?

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה.
אבל מה אני עושה עכשיו?

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה.
אבל מה אני עושה עכשיו?
יש לך את הקובץ המקורי שמור גם במנגה? שמרי אותו מחדש לpsd תעבירי לפוטושופ ותעשי מה שאת צריכה והיית רגילה לעשות, בלי שינויים. (או שאת עדיין על הקובץ פתוח אז קונטרול זד עד שתגיע לקובץ המקורי לפני העריכה)
ואם את רוצה לשנות משהו באזור מסויים תבחרי אותו קודם ורק לאחר מכן תבצעי את הפעולה.

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כמה פשוט! למחוק את השכבה, ואחר כך לעשות שוב!!!
איך לא חשבתי על זה????
תודה ליבליב!!!

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אפשר לשגע אותך עוד רגע?
המתחיל במצווה....
את יודעת את האפשרויות לסגירה PDF להדפסה? לא זוכרת איך עושים את זה.
אני שומרת save as אחר כך photoshop PDF ואז : בלאק אאוט!!
חוץ מ high quality אני לא יודעת מה עושים!
טוב, לא עשיתי את זה הרבה זמן....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה