עזרה אתם ב'מכבי שלי'? תשלמו יותר!!

mina

משתמש מקצוען
בדיוק שמעתי מאחותי, שגם עשתה מכבי שלי לפני לידה והתברר לה ש:
1. מקבלת אם וילד כמגן זהב רגיל ולמכבי שלי מקבלת רק מהיום הרביעי ז"א שאם חשבה להיות 3 ימים לא זכאית לכלום ממכבי שלי.

כמו"כ החזר משאבות וכו' מקבלים במגן זהב את אותם הטבות כמו של מכבי שלי.

אז בעצם שילמה מכבי שלי במהלך כל התקופה ללא שום הטבה!

שכל אחד יבדוק טוב טוב לפני שעושה את ה"מכבי שלי" אם שווה לו בכלל...

וכל זה רק במכבי!!!
זה בילד הרביעי והלאה...
בילד הראשון/שני/שלישי - ממכבי זהב - היא לא זכאית לכלום.
מכבי שלי - מקבלת.
ז"א זה שווה אם את לקראת הלידה ראשונה עד שלישית.
אם את בלידה הרביעית אז כבר מכבי זהב נותנים לך את זה, את לא צריכה לשלם עוד למכבי בשביל לקבל את זה, אלא אם את מעוניינת להיות יותר משלושה ימים.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
בלת"ק
1. אני לא מכירה משקפיים ב700 ש"ח למספר 7
2. אם אני לא טועה ההנחה היא 80% במכבי שלי ולא 50%, תבררו שוב

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
הפלוס הגדול במכבי (לפחות בבני ברק) שיש אפשרות לבוא בימים ושעות מסוימים לדבר עם מנהל הסניף/המרחב (אלי עובדיה) באופן ישיר. שמעתי מעובדת שם שבהחלט נעשו שיפורים והכניסו הטבות נוספות בגלל פניות של אנשים פרטיים! כמובן שצריך לפנות בצורה נעימה ומכבדת, אחרת יוצרים אנטגוניזם.. אבל במקום להתמרמר בפרוג.. בואו נשפיע!!

מנסה לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני הצטרפתי בגלל טיפולי שיניים, (ואני במכבי שלי כבר הרבה שנים, כי בשעתו עשיתי טיפולי שיניים...)

אבל לאחר בדיקה:
במכבי שלי משלמים 20 ש"ח לסתימה
ובמגן זהב משלמים 40 ש"ח לסתימה,
לכן שווה לשלם כל חודש עוד 40 ש"ח?!

גלינג

משתמש סופר מקצוען
הפלוס הגדול במכבי (לפחות בבני ברק) שיש אפשרות לבוא בימים ושעות מסוימים לדבר עם מנהל הסניף/המרחב (אלי עובדיה) באופן ישיר. שמעתי מעובדת שם שבהחלט נעשו שיפורים והכניסו הטבות נוספות בגלל פניות של אנשים פרטיים! כמובן שצריך לפנות בצורה נעימה ומכבדת, אחרת יוצרים אנטגוניזם.. אבל במקום להתמרמר בפרוג.. בואו נשפיע!!
אני לא דיברתי על מכבי באופן כללי.
הם כמובן גוף מסחרי אך ע"י פניה למקומות הנכונים קיבלתי מהקופה החזרים של עשרות אלפי ₪ לטיפולים פרא רפואים.
ויש בהם עוד מעלות, דיברתי על האכזבה שלי ממכבי שלי.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק
1. אני לא מכירה משקפיים ב700 ש"ח למספר 7
בעדשות 1.6 ודאי שקיים (במסגרת מלאה למשל) גם ב700 ₪.
ובמחיר של 800 ₪ ניתן לרכוש גם ברשת 280 וגם בבן ארי.
מבוטחי מכבי זהב ישלמו 300 ₪.
מבוטחי מכבי שלי ישלמו 400 ₪ !!
2. אם אני לא טועה ההנחה היא 80% במכבי שלי ולא 50%, תבררו שוב
upload_2019-5-30_22-1-37.png

גלינג

משתמש סופר מקצוען
כמו"כ החזר משאבות וכו' מקבלים במגן זהב את אותם הטבות כמו של מכבי שלי.

שכל אחד יבדוק טוב טוב לפני שעושה את ה"מכבי שלי" אם שווה לו בכלל...

וכל זה רק במכבי!!!
upload_2019-5-30_22-5-58.png

יש פער בין הביטוחים אך הוא מזערי ושווה כמעט לעלות חודש אחד במכבי שלי.

כשביטלו את ההחזרים על אביזרי הריון הסבירו לנו שזה בגלל הבוגבו שאנשים רכשו על חשבון הקופה.
אך אין הסבר לכך שלא ניתן לרכוש משאה נורמלית בבית מרקחת ב75% החזר!!!

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הזכאות במגן זהב היא פעם בשנה ובמכבי שלי אחת ל3 שנים..
לא נכון יש לך זכאות במכבי שלי בסך כ 1000 ש"ח ב 3 שנים, אפשרות מימוש
ז"א אפשר כמה זוגות משקפים תקבלי 50%
סכום ההנחה במצטבר הוא 1000 ש"ח ל3 שנים

גלינג

משתמש סופר מקצוען
לא נכון יש לך זכאות במכבי שלי בסך כ 1000 ש"ח ב 3 שנים, אפשרות מימוש
ז"א אפשר כמה זוגות משקפים תקבלי 50%
סכום ההנחה במצטבר הוא 1000 ש"ח ל3 שנים
ובמגן זהב זה יוצא 1530 ל3 שנים.
(זה אכן רק לבעלי 7 ומעלה. באתי לומר שיש מצבים שמגן זהב משתלם יותר)

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
ההשתתפות היא 83% ועד תקרת 510 ₪
אה נכון
לא זוכרת כבר לא קניתי המון זמן, אבל אני כן זוכרת שמעל מספר 7 ההנחה גדולה יותר במכבי שלי
אולי אני טועה.
בכל מקרה החנויות שבהסדר אתם כל כך יקרות שעדיף לקנות בחנות רגילה בלי האנחות שלהם (הטעות במקור)

גלינג

משתמש סופר מקצוען
אה נכון
לא זוכרת כבר לא קניתי המון זמן, אבל אני כן זוכרת שמעל מספר 7 ההנחה גדולה יותר במכבי שלי
אולי אני טועה.
בכל מקרה החנויות שבהסדר אתם כל כך יקרות שעדיף לקנות בחנות רגילה בלי האנחות שלהם (הטעות במקור)
ביררתי גם בחנות ואישרו לי את הבאג.
280 איננה רשת יקרה.
והאחרים אכן לא מידי זולים אך הם מקצוענים יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה