דרוש מידע אתגר 3 ימים עם שתיה בלבד

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
קרובת משפחה שלי עשתה את זה לא מזמן. (להרזיה.) מבוגרת. לא היה לה מה להפסיד:rolleyes:
במשך קרוב לחודש. (20+ יום) תכלס היא שרדה.
לקראת הסוף הייתה חלשה מאוד.
אבל-
כל התקופה הייתה במנוחה (יחסית),
ותחת מעקב רפואי.
אם את צעירה-הייתי ממליצה לך להיוועץ ברופא, ע"מ שלא לגרום נזק לצמיתות.

צ

משתמש פעיל
זהירות זהירות זהירות

היום יש כל מיני טרנדים של 8-16
16 שעות צום, השבוע חברה ספרה לי ששעות הצום גרמו לה לסוכרת

תבדקו מול רופא אם זה לא מסוכן!!!
מעניין.
כשאני שאלתי את הרופאה שלי על שיטת הדיאטה הזו היא סיפרה שהיא עשתה אותו גם.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מנסיון אצלי,
ברגע שחזרתי לתזונה רגילה הערכים חזרו להיות נורמלים.
יכול להיות שיש אנשים שזה טוב להם, אבל לא בתור טרנד חולף אלא עם התייעצות רפואית מבוקרת ובדיקות תקופתיות
ככלל בכל דיאטה חובה קודם להתייעץ רפואית.
אני עשיתי פעם דיאטה טבעונית אצל מישהי מירושלים.
לא ממש התייעצתי קודם. לא מספיק
הגעתי לרמת אשלגן גבוהה ברמה מסוכנת ממש בדם, מצב שהיה ממש לא פשוט. בגדול מצב שיכול להביא למוות כתוצאה מהתכווצות לא תקינה של הלב.

פ.נ

משתמש מקצוען
כל דיאטה חייבת להיות מפוקחת!!!!!
לגבי ה 16-8
עם אתם אוכלים ארוחת בוקר ב 10 וגומרים לאכול ב6 בערב או אוכלים ב12 וגומרים לאכול ב 8
זה פצצה
אבל צריך לאכול בטווח השעות האילה ארוחות בריאות וכו(ולא לנשנש רק ממתקים העיקר אני עושה את הדיאטה הזאת)

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
זה דוקא דבר בריא
שכמובן עושים תחת השגחה
אפ' שזה "רק " שלושה ימים
(בהכרות אישית עם מישהו שעשה 30 יום , נראה לי שבהתחלה היה מיצים ובסוף רק מים זה גרם לו להנצל מניתוח כריתת מעיים)

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
זה יכול באמת לעזור
אבל -חייבים השגחה רפואית
צריך לדעת איך להתכונן לזה ואיך לחזור אח''כ לשגרת אוכל
זה מאוד מסוכן לעשות לבד ללא היועצות בגורם מוסמך שמכיר את השיטות טוב
ולא מתלמד שאתמול גמר לקרוא ספר ובטוח שהולך לשנות את העולם
מכירה כמה אנשים שעשו זאת
לא מתים מזה -אם עושים זאת בליווי רפואי ומעקב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה