אתגר אתגר#1 חודש חשוון - טיפוגרפיה

פנחס אברהמי

אברהמי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
D I G I T A L
מעלה את שלי שוב גם לצפייה ישירה
טיפוגרפיה טובה מרגישים.jpg

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חודשיםםםם לא ביקרתיי... והאתגר זו קבלת פנים בהחלט נחמדה.... :)

טיפוגרפיה-02.png

נ.ב האם מישהו יכול להפנות אותי לקישור על דיון בנושא החידושים באתר? לאחר חודשים רבים ש"נעלמתי כליל"... אשמח למצא את ידי ורגלי בחזרה :)

Loochi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הודעה
ההיענות פה לאתגר הייתה מדהימה! לא חשבתי שזה עד כדי יתפוס..
רק בשביל ההסבר, עלו פה 57 (!) עבודות (לא כולל שלי:)) וכל עבודה - השראה!

היום ב00:00 בלילה אני מתחילה לשבת על הבחירות והסינון ונכון שעוד לא ר"ח כסלו, אבל בר"ח אני מעלה את התוצאות, אז עד היום בלילה יש לכם עוד אופציה לנסות:)

האתגר ננעל עוד פחות מ12 שעות! יש לכם עוד הזדמנות =)
ובאמתתתת - עליתם פה על עצמכם! וואו!

ותודה ענקית ל @EPaP בזכותה יהיה לנו פה יופי של בחירת תוצאות..

בהצלחה למי שעדיין לא העלה וחייב לנצל את ההזדמנות
ותודה למי שהשתתף והפך את האתגר לרציני וכיפי:)

ayalapunch

אילה פנציארי | קופרייטרית ומעצבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
משהו מהירר,
אם זה היה באמת לתערוכה הגדולה-- הייתי מוסיפה רקע, מיישרת, מחדדת, מקשרת וכל
טיפוגרפיה טובה מרגישים-01.jpg
הגימוריישן...
תודה על האתגר- בהחלט עשה חשק:)

Loochi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ווווואו!!!
58 כרזות!
לא חלמתי שזה יגיע לכזה עוצמה ותעופה כשפתחתי את האתגר הזה..

יש לנו מנצח אחד..=)
מתוך שלושה שעלו לשלב אחרון,
מתוך 10 שעלו לשלב שני

מתוך 58 שהעלו כרזה
כל אחת אלופה בתורה!
ההתלבטות הייתה לא קשה, אלא מפרכת..
רק תדמיינו לעצמכם, כרזות טובות, מעולות, מושלמות אחת אחת!

האמת שיכולתי לבחור שלושה כרזות שנראות טוב.. כי אחרי הכל זה לפי ההרגשה, לא?.. טיפוגרפיה טובה מרגישים=)
אבל העדפתי לעבוד קודם כל לפי הכללים של הטיפוגרפיה והאתגר - ומשום מה זה גם מרגיש טוב:)

טיפוגרפיה טובה כוללת כלכך הרבה דברים,
חוץ מהדיוק, הבניה הטובה, הגיבוש, יצירתיות, עבודה עיצובית וטכנית,
הטיפוגרפיה היא כלי ענק לשימוש בעיצוב בהרבה תחומים, וכשיודעים איך להשתמש בה - זה עצום!

הרבה נפסלו בגלל כללי האתגר,
האתגר דרש כרזה לתערוכת הטיפוגרפיה המודרנית הגדולה שמורכבת ממשחק טיפוגרפי מהמילים 'טיפוגרפיה טובה מרגישים'
לצערי, היו הרבה כרזות ששכחו לציין את זה שזה לתערוכת הטיפוגרפיה המודרנית.. (כולל שלי |מבין| אבל את שלי לא שפטתי..:))
ככה שהרבה כרזות מעולות נפסלו בגלל זה, עגום:/

היו עוד כמה כרזות שנפסלו בגלל האופי של הסיפור ברקע שלא קשור,
כרזות שנפסלו בגלל ביצוע לא מספיק או בגלל דגש על מילים באנגלית או מספרים כשהדגש שהיה צריך להיות זה על המשפט שלנו.

אבל באופן כללי, רוב הכרזות היו מעולות ולכן היינו קפדניות מאד לפני שהעלנו כרזה לשלב שלישי..

ולתוצאות!!
מקום שלישי:
הגיעה הניק @ruchama135 עם כרזה שנכנסה לא ברגע האחרון אלא רגע אחרי זה.. כרזה מעולה, בנויה טוב טיפוגרפית, משחקת יפה, עיצובית, עם דיוק מרבי על הנקודות הקטנות.
לחצו כאן כדי לראות את הכרזה (הראשונה הסגולה)

מקום שני: הניק @לנדא עבודה מעולה לגמרי טיפוגרפית, אומנות של השימוש באותיות לא עבריות, עיצוב נקי, מודרני ומושך, עדיין לא עלה למקום ראשון כי הטקסט לא היה מספיק קריא לצופה מהצד של מכיר את המשפט..
לחצו כאן כדי לראות את הכרזה

ומקום ראשון!!!: הניק @save as עם עבודה מושלמת, אומנותית ויצירתית, השימוש הטיפוגרפי היפה באותיות באנגלית וסימנים ועדיין קריאוּת מרבית, עבודה טובה ונקיה ומתאימה לאופי של מטרת הפרסום והכללים של האתגר.
לחצו כאן כדי לראות את הכרזה

יש לנו גם הפתעה מעניינת, במיוחד בשבילכם:)
מעלה לכם פה בשני קבצים את כל מאחורי הקלעים של הדיון שלנו ופה המקום להודות ל @EPaP האלופה שעזרה לי בשיפוט (לבד לא הייתי מגיעה לזה..) שם תוכלו לקרוא על כל עבודה ועבודה את דעתנו מהצד הטיפוגרפי והעיצובי..

ברכות @save as על זכייתך=) יש לך עכשיו להעלות כרזה חדשה..

מקווה בשבילך שתהיה הענות גדולה כמו שהיה פה
ומקווה בשבילך שיהיה מי שיעזור לך לשפוט:)

תודה ענקית ובהצלחה לכולם.. נתראה באתגר הבא...

קבצים מצורפים

• חלק 1.pdf
    4.1 MB · צפיות: 496
  • חלק 2.pdf
    4.1 MB · צפיות: 355

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אז קודם כל תודה גדולה!!! ואיזה כיף...! (גם לזכות מתוך 58 כרזות.. זה לא פשוט.... וגם לא לשבור את הראש באתגר הבא... ;))

וכוווווווללל הכבוד לכם! @Loochi וגם- @EPaP
על היוזמה.
על הרעיון.
על הזמן שהקדשתן. (לא מובן מאליו בכלל)
על שפשוף מוחותינו...
על דיוני הבחירה...
ועל הבחירה בעמצמה... ;)

שאפו ענק!!

וברכות גם לזוכות האחרות, עבודות מרשימות, מיוחדות, מדויקות ומעוררות השראה!

----
אבל....
למה???? :( (איין אייקון בוכה????) למה פסלתם כ"כ הרבה עבודות טיפוגרפיות משו-ב-חות שזו מילה עדינה, בגלל חוסר אזכור "התערוכה"?
בכללי האתגר נכתב "כרזה עבור התערוכה" ולא "מודעת פרסום לתערוכה" (אם כך אז באמת של הדברים היה צריך לצין במודעה גם שעה ומקום....)

נכון אני יודעת שזה בהחלט הגדיל את סיכויי הזכייה שלי... :
ולמרות זאת,
אני מצטערת צער עמוק בשביל עבודות מדה-ימות, וואו! עבודות מעולות... השראה ממש...
שנגנזו בשל פרט שולי למרות שהטיפוגרפיה בהם זעקה "הרגשה"...
(לשם הדוגמא: לענ"ד @לוגיקה יכלה בקלות לכבוש את המקום הראשון ולהשאיר אבק לכולם.... ואחריה @ShirliStudio שהטיפוגרפיה שלה, כ"כ עדכנית ודינמית ועם זאת בנויה היטב ויושבת מושלם! והיו עוד כמה מעו-לים ומרשימים שבהחלט "יודעים את העבודה בצורה "מקצועית" עם שימת לב לדיוק מושלם עד הפרטים - שזה הכלל הראשון שהופך סתם טיפוגרפיה לטיפוגרפי "טובה" ...)

טוב, נו מי אני שאחלק ציונים :) תגידי תודה על הזכיה ושבי בשקט :)

אז שוב...
תודה ענקית ענקית.
על היוזמה והכל!
היתן גדולות.

נקווה בעז"ה שאתגרים מענינים ימשיכו להפריח את הפורום.
"אחרי התחדשותו היתה לו עדנה...." :)

נערך לאחרונה ב:

Loochi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הי @לנדא..
האמת, שכאב לנו הלב באמת..
זה תכל'ס עזר מאד כדי לסנן.. אבל לוגיקה, וקוסטה770 ועוד כל מיני עבודות שאני לא זוכרת מי עשה אותן שהייתי מעלה אותם בכיףףף לשורה הראשונה..!
וכן, העבודות הטובות - טובות! ומשו-ב-חות אפילו יותר מזה..! ואני חושבת שציינו במאחורי הקלעים גם את זה..
ובכל אופן אם יש ניקים שמצטערים שהם לא עלו שלב בגלל הפרט הזה, אז סליחה ממני=) שלא הדגשתי את זה מספיק (ושוב מציינת.. שגם אני בכרזה שלי לא כתבתי... צרת רבים..) ושהכרזות אלופות אפשר גם לראות לפי מספר הלייקים שכל כרזה טובה פה קיבלה..

למסקנה - מגיע לזוכים ולאלופים משקל אחד מחברת הפונטים הגדולה שלא מעוניינת בפרסום ועדיין לא הצלחנו למצוא אותה כדי שתתרום לנו..:/

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הי @לנדא..
האמת, שכאב לנו הלב באמת..
ובכל אופן אם יש ניקים שמצטערים שהם לא עלו שלב בגלל הפרט הזה, אז סליחה ממני=) שלא הדגשתי את זה מספיק (ושוב מציינת.. שגם אני בכרזה שלי לא כתבתי... צרת רבים..) ושהכרזות אלופות אפשר גם לראות לפי מספר הלייקים שכל כרזה טובה פה קיבלה..

למסקנה - מגיע לזוכים ולאלופים משקל אחד מחברת הפונטים הגדולה שלא מעוניינת בפרסום ועדיין לא הצלחנו למצוא אותה כדי שתתרום לנו..:/

סליחה שגרמתי לך קצת צער... זה לא מגיע לך אחרי הרעיון המאמץ והטירחה... :)

והמתנה שלך - פצצה.
אני חושבת שגם לך מגיע בהחלט, ממש חבילת משקלים מכובדת מחברת הפונטים ה"חפצה בעילום שמה" ....:)

save as

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
וואו וואו, איזו הפתעה!
אני עדיין מעכלת את הזכיה הראשונה שלי בחיים...
@Loochi ו- @EPaP - תודה על הבחירה!

הצלחתם לייצר אתגר כיפי ומרתק!
מקווה לשחזר את ההצלחה באתגר הבא ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה