אתגר לאדריכל/ית

cofix

משתמש פעיל
האמת שאין לי הבנה בהנ"ל כלל. אבל זה חיסכון במזוזות. (באם הדירה חייבת במזוזה בכלל)
רק לתכנן את הכניסה עם העובי של המזוזה על מנת שבאמת יצליחו להיכנס לדירה

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
"זכות" גדולה להשכיר חורים כאלו לזו"צים רק בגלל שאין לשלם ויש מחסור.
אפשר גם למכור כיכר לחם ב 100 ש"ח במקום שיש ביקוש.
גם בניצול שוק הצע/ ביקוש, מותר להכניס קצת מצפון.
גם ככה זו"צים מתמודדים היום עם אתגרים שלא היו בדורנו.

אוריאל83

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י גולדא;2308942:
נשמח לעוד דוגמאות ורעיונות.
תודה לכולם
האתגר ממשיך!
יש פרסים?:D
נכתב ע"י AutoCAD;2309318:
במחילה מגולדא הנכבדה.
האתגר הזה מתאים לפורים
קראתי את האשכול וחשבתי שאני הוזה

נכתב ע"י GRN;2309329:
ובכלל, לעשות אתגר פומבי, על עבודה שמשלמים עליה כסף זה, במחילה מכבוד פותחת האשכול, מעשה לא הוגן בעליל.
אם היו מציעים לי כזה דבר בתשלום, לא הייתי לוקח.
נכתב ע"י ELFISH;2309332:
גם הצורה הזו של " תעבדו נו, נראה אתכם" לא מכבדת את נשות ואנשי המקצוע שפה. אין מקצוען שיכול להוסיף שטח יש מאין.
בזבזתי על זה האתגר הזה כמה דקות מחיי, בשביל הכיף, לא נראה לי שזה נורמלי למגורים.

צפור שיר

משתמש רשום
נכתב ע"י גולדא;2308801:
לא מדובר ביחידה דיור של 3000/4000 שקל אלא ביחידה של 1500 לאנשים שאין להם...
ואני רוצה להוציא את המקסימום!
באמת---
אני לא הייתי שוכרת כזה דבר:( ביותר מ - 800 ש"ח וגם זה רק בתנאי שאני חייבת למצוא דירה היום! הרגע! ואפילו אז הייתם צריכים למצוא אותי במצב רוח נדיב במיוחד...

יהודית מן

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יחידה

את יכולה לבדוק מה המידות של הקירות האחרים?

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י wald;2309285:
ואחר כך לא מבינים למה יש כל כך הרבה מקרים של גירושין היום

בדיוק רציתי לכתוב שיחסכו כסף לטוען רבני...

יהודית מן

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
סכימתי- חסרים נתונים

קבצים מצורפים

• Drawing1 Model (1).pdf
    KB 7.2 · צפיות: 23

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ודרך אגב.
העליתי רעיון רק לשם ה"ספורט" שבדבר.
אני מסכימה עם מה שנאמר לעיל לגבי העניין שלא הוגן להעלות עבודה כזאת לפורום, וכן שבשום אופן אי אפשר להשכיר מקום קטן כזה לזוג. רק למשרד או לבודד ( גם זה בדוחק)

בלומה

משתמש רשום
לגולדא היקרה
בתור אמא לנשואים בהגיון ושכל בריא לא הייתי מכניסה זו"צ אפילו לא לליל כלולות ל"חור" שכזה, אני מכירה הרבה חורים כאלו אבל לא הגון לנצל מצוקת הורים ולהשכיר שטח שכמעט ובלתי ניתן שלא להכשל, איך אפשר להתנהל חודשית בכזה כוך? נראה לך זה מחבב את השהייה? חוץ מזוז/זוזי/תזהר/תזהרי/ ישמעו שם עוד משו? לא הוגן, לעשות כזה דבר מבחינה מצפונית,גם אם יש ביקוש לא הכל זה כסף,
מילא לשבתות/ימים מעולה או למשרד ,מה איכפת לך לבקש מבעל משרד 1500 שח הוא יודה לך יותר מזוג צעיר
זו דירת סטודיו מצוקמקת לרווק בודד שלומד כל היום ומגיע לישון, אין תנאים לאכול לזוג, פוגע בשלמות המשפחה ובשמחת החיים, הזוג יברח להורים מחוסר אויר בינהם.. אין מקוםפ לתנור, כיריים נורמליות ואנחנו יהודים במחילה צריך 2 כיורים, זה עינוי לדעתי במקום כזהף,
אפילו אם תתארחי במלון לשבת תחפצי בחדר ישי שם לפסוע מספר פסיעות,
שלא לדבר על החלק של להציע אתגר למי שמשלמים לו כסף ואתה עם הרעיונות תבצע לבד כי ביננו כמה קירות פנים יש כאן ותוכלו לבנות לבד, שוב מעט לא הגון,, לחשוב שוב היטב לפני שמשכירים נעבעך לזוג כזה דבר ואפילו בחינם!
מתנצלת על התקיפות אבל בתור הורים זה מקומם! ולא, אין לי שקל מיותר!

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אם רוצים יחידה למגורים בגודל הזה. היא צריכה להיות לימים בודדים. או לזוגות מתארחים.

אלו הבאים מחו"ל לשמחות או לביזנעס. שנמצאים רוב היום בחוץ. היו נהנים מכזה מקום. השאלה היא אם את רוצה כאבי ראש לדאוג לשוכרים ותשלומים כל החודש כל חודש.

הכי ישתלם לך זה להשכיר לאדם בודד או לשתיים ללא חדר שינה ומקלחת. זו תהיה יחידה יפה מאד.

בהצלחה

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קצת לא מובן על מה התרעומת של חלק מהמגיבים?
מילא הייתם משכנעים אותה שזה לא כדאי כלכלית. מסכימה. גם אני חושבת כך.
אבל את מי היא מכריחה לשכור את היחידונת הזו שאתם הופכים את המהלך למשהו לא הוגן?

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
גולדא יקרה,
דבר ראשון אני מרחמת על מי שהולך להשקיע בשטח כזה.
מכירה מקרוב יחידה קצת יותר גדולה שהושקע בה תכנון וכסף רב עד לפרטים הקטנים בחשיבה, שלפעמים היא נכונה שהם יחפו על הגודל הקטן.
במציאות:
א. תקופות ארוכות היא עומדת ריקה!
ב. זוגות שכן נכנסו בגלל המחיר הזול, היו זוגות במצוקה כלכלית. ולכן גם את הסכום הנמוך לא תמיד יכלו לשלם ואז בכלל היחידה הפכה למטרד למשכיר. (תשלומי חשמל ומים ודיונים בבתי דין)
ג. זוגות בודדים ששכרו, הודו לאחר זמן שהיו במצוקה של הרגע האחרון, אחרת לא היו נכנסים. והשתדלו כמה שפחות לשהות במקום.
ד. ההצלחה היחידה היתה בהשכרה לבודדים. שההשקעה צריכה להיות מינימלית, כי בדרך כלל בודד שמשכיר יחידה רוב הזמן הוא בלימודים או בעבודה.
הרבה הצלחה.

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שמשונית;2309905:
קצת לא מובן על מה התרעומת של חלק מהמגיבים?
מילא הייתם משכנעים אותה שזה לא כדאי כלכלית. מסכימה. גם אני חושבת כך.
אבל את מי היא מכריחה לשכור את היחידונת הזו שאתם הופכים את המהלך למשהו לא הוגן?

התרעומת היא על המצב הקיים, לא אישית על גולדא,
היא לא המציאה את הגלגל הנוראי הזה.
את שואלת את מי היא מכריחה, אז כאן בדיוק הנקודה. את היחידה הזו ישכרו אנשים במצוקה, של זמן, כסף או מקום, לגמרי לא מלכתחילה, ולבנות משהו שהוא הרבה יותר גרוע מבדיעבד
כדי לנצל מצוקה - זו לא הוגנות.

אני בטוחה שגולדא לא חשבה על כך, והתגובות החד משמעיות כאן הבהירו בצורה ברורה,
שלא רק מצפונית זה לא משתלם אלא גם כלכלית.

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מכירה מקרוב חדר באיזור הכי מבוקש במרכז ירושלים. 16 מ"ר. עם 2 כיווני אוויר החוצה. מסודר לבודד. מושכר ב1200 לחודש.

תעשי חשבון מה את יכולה להוציא מ14 מ"ר ובאיזה איזור את, אם מבוקש לבודדים וכמה שווה לך להשקיע על התמורה

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
טוב.אמנם אני לא קשורה לפורום.אבל גרתי ביחידת 17 מטר (במינוס 2 שהחלון פונה לפיר שבתחילתו למעלה זה בעצם החניה ואם היתה חונה מכונית היינו מרימים את הראש מהחלון ורואים את הקרביים של הרכב על שלל ריחותיו...)שהיתה מעוצבת מדהים!!ספוטים כחולים לאוירה קרניזים ועוד.נתנו למשכיר צקים לשנה...
אחרי חצי שנה ברחנו משם כל עוד נפשנו בנו .ועוד לקח לנו חודשיים קדימה שכירות ולמרות הנזק הכספי (5000 שח.ברחנו משם ליחידה גדולה-28 מטר...
היום אחרי כמה עדיין אני נזכרת בסלידה ביחידה הפצפונה שאגב לא נראה לי שמישו אחרינו רצה לגור שם.
מסקנתי היא:אם לא יהיה היצע לא יהיה ביקוש
תפסיקו להתעלל בזוגות.תציעו ליחידים או למשרד או לסופר
רק לא לזוצ...

אדריכל

משתמש צעיר
נכתב ע"י גולדא;2309135:
קיבלתי בפרטי רעיונות יפים!
נשמח לקבל עוד הצעות ונפרסם את הצעה שניקח.
שוב תודה

אני לפעמים בשוק ממה שהולך כאן....
אנשים מחפשים פה רעיונות בחינם...
"נפרסם את מה שניקח"...
כאיו מה?? העבודה והרעיון לא עולה כסף????
לפחות תגידי הרעיון המוצלח יזכה את האדריכל/אדריכלית בכך שיעשה לנו תוכניות לביצוע..
משהו....
וזה על בסיס קבוע פה..כולם מעלים חדר/דירה...יעלה תכננו...
ואפחד לא פוצה פה...
זה אמור להיות פורום מקצועי.. שאדריכלית מעלה אופציות..התלבטות אנחנו פה כדי ליעץ/לעזור ..
לא כדי לעבוד בחינם!!

הכלנית

משתמש רשום
נכתב ע"י אדריכל;2310331:
אני לפעמים בשוק ממה שהולך כאן....
אנשים מחפשים פה רעיונות בחינם...
"נפרסם את מה שניקח"...
כאיו מה?? העבודה והרעיון לא עולה כסף????
לפחות תגידי הרעיון המוצלח יזכה את האדריכל/אדריכלית בכך שיעשה לנו תוכניות לביצוע..
משהו....
וזה על בסיס קבוע פה..כולם מעלים חדר/דירה...יעלה תכננו...
ואפחד לא פוצה פה...
זה אמור להיות פורום מקצועי.. שאדריכלית מעלה אופציות..התלבטות אנחנו פה כדי ליעץ/לעזור ..
לא כדי לעבוד בחינם!!

מה עם חסד ???
הכל כסף בחיים ??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה