אתגר האינקטובר - אדיו

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
זה דבר ממש נחמד.
תקשיבו, נעשה את זה ככה - אני אכתוב כאן את הכללים, ובתגובה הבאה את הייתרונות והמטרות והכל.
קיי? נתחיל.

1: כל יום, במשך 31 יום, מקבל האתגר צריך לצייר ציור אחד, (לפחות). כל יום. חוץ משבת וחג, כמובן.

2: הכלי היחיד שמציירים בו הוא עט, עדיף עט שיש בו דיו. רק עט, ללא רישומי הכנה, עדיף בכלל. לא במחשב, כמובן.

לא משנה מה מציירים בכלל, העיקר שיהיה ציור אחד ובדיו.
מעלים כל יום את האיור, לשרשור שנקרא - אתגר האינקטובר יום 1,2,12.... וכו.
במקור, האתגר נוצר דווקא לחודש אוקטובר למניינם, אבל אנחנו מה אכפת לנו הגויים השמנים והנוראים.
אנחנו נעשה את זה בחודש אדר - אדר +דיו = אדיו.

אם יהיו עשרה שמצטרפים, אשמח לנהל את העניין.
מי בא?

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
האתגר הזה הוא יוזמה מגניבה של אחד בשם ג'ייק פרקר (קישור בלחיצה על המילה)
שטען שאמנים דיגיטליים לא מתפתחים ברישום ידני.
ועל כן, באמצעות אימון חוזר ונשנה של ציור ללא הכנה וללא כפתור הundo אפשר לראות שיפור אמיתי אחרי חודש.
והעניין סחף אחריו מאות אלפי מאיירים ברחבי העולם.
זהו.

אה, זה לא אמור להתנגש עם האתגר היצירתי הדו שבועי, כי העניין פחות "אתגרי" יותר התמדתי והתפתחותי.

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני בפנים

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אוי כמה שאתה צודק...
אני בפנים

IAvigail

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
אני בפנים!!!

נערך לאחרונה ב:

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
I'm in

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני מזדקרת מאחורי יפית

דבורי נדב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני בפנים.
כל הכבוד על היוזמה!
אבל אני כן חושבת שכל יום נחליט על נושא אחר שנצייר.
אפשר נושא בכללי ואפשר יותר ספציפי.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוכנה לנסות.
יוזמה מבורכת, חיכיתי להסבר והוא לא אחר לבוא.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני בפנים.
כל הכבוד על היוזמה!
אבל אני כן חושבת שכל יום נחליט על נושא אחר שנצייר.
אפשר נושא בכללי ואפשר יותר ספציפי.
מצטער, אבל לא.
אלה כללי האתגר, שלא אני קבעתי.
את יכולה בשמחה לעשות את זה לעצמך, אבל כל אחד קובע לעצמו את התוכן, ככה נשמרת היצירתיות חופשית.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
יופי.
יש עשרה.
כל אחד אחד מוזמן להצטרף בכל שלב,

אך מי שיצטרף מההתחלה יקבל מבט מלא ופנורמי על היכולות שלו.

בעזרת השם מתחילים ביום חמישי ל' שבט.
מסיימים ביום רביעי ה' ניסן (31 יום ויש שבתות באמצע.)
בהצלחה לכולנו.

ולא לדאוג בכלל לצורך בסריקה איכותית, מספיק להעלות תמונה. ההעלאה היא לצורך ה"מחייב" לא לצורך השואו.

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
בפנים!
מצטער, אבל לא.
אלה כללי האתגר
דווקא בסרטון שבקישור הוא אומר שכל שנה התפרסמה רשימה של נושא יומי לכל יום, נראה לי כדי לחסוך את ההתלבטות מה לצייר כל פעם. נראה לי שזה דווקא רעיון
Untitled-1.jpg

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
בפנים!

דווקא בסרטון שבקישור הוא אומר שכל שנה התפרסמה רשימה של נושא יומי לכל יום, נראה לי כדי לחסוך את ההתלבטות מה לצייר כל פעם. נראה לי שזה דווקא רעיון
צפה בקובץ המצורף 329435

אוכל את הכובע.
אתה צודק, וכן הגב' @דבורי אהרון
אני מתנצל בפנייך, הרעיון שלך נהדר.
מי מתנדב לתרגם לכולם?

נערך לאחרונה ב:

libby03

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מצטער, אבל לא.
אלה כללי האתגר, שלא אני קבעתי.
את יכולה בשמחה לעשות את זה לעצמך, אבל כל אחד קובע לעצמו את התוכן, ככה נשמרת היצירתיות חופשית.
דווקה בקישור שהעלת הוא מסביר שהוא מעלה רשימת מילים לכל יום לעזרה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה