אתגר אתגר דו שבועי: תכתבו על זה, אחת ולתמיד.

אחת כזאתי;)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
העלתי את האתגר.. ומה לעשות? בלי שתכננתי, הייתי צריכה להתנתק מכאן למשך זמןן... זרמתי. אם כבר מתנתקת- אז עד הסוף.
עניין אותי לראות עד כמה תעופו רחוק. עד כמה תפתיעו אותי.

ועשיתם את זה בענק!

מצאתי את עצמי, דבוקה למסך, משך זמן ארוווך. לא זזה מילימטר, קוראת שורה אחרי שורה, עוצרת רק כדי לנשום, וצוללת שוב, אל תוך כל המילים החזקות והמביעות שחיברתם לקטעים מדהימים שכבר היכן שהוא באמצע קריאתם הבנתי ששיפוט קל לא יהיה פה, ולא חיים קלים.
ואז נזכרתי, שהשיפוט עלי. רוב השמות היו ברשימת הזוכים. בחשיבה ושיקול חוזר ונישנה, מבוסס על שיקולים כאלה ואחרים, וכן, גם עזרה חיצונית, השארתי רק שלושה זוכים. והנה הם לפניכם:

מקום שלישי- @ifatrosh

מקום שני- @RU1

מקום ראשון- @מיהי

תודה לכל שאר הניקים שהשתתפו. אולי לא ניבחרתם, אבל הייתם מעולים! כל קטע קראתי בעיון והתחברתי אליו מאד מאד! תודה על הזכות לעלות אתגר!
הלוואי אם הייתי יכולה לבחור את הכל.. הלוואי.

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
העלתי את האתגר.. ומה לעשות? בלי שתכננתי, הייתי צריכה להתנתק מכאן למשך זמןן... זרמתי. אם כבר מתנתקת- אז עד הסוף.
עניין אותי לראות עד כמה תעופו רחוק. עד כמה תפתיעו אותי.

ועשיתם את זה בענק!

מצאתי את עצמי, דבוקה למסך, משך זמן ארוווך. לא זזה מילימטר, קוראת שורה אחרי שורה, עוצרת רק כדי לנשום, וצוללת שוב, אל תוך כל המילים החזקות והמביעות שחיברתם לקטעים מדהימים שכבר היכן שהוא באמצע קריאתם הבנתי ששיפוט קל לא יהיה פה, ולא חיים קלים.
ואז נזכרתי, שהשיפוט עלי. רוב השמות היו ברשימת הזוכים. בחשיבה ושיקול חוזר ונישנה, מבוסס על שיקולים כאלה ואחרים, וכן, גם עזרה חיצונית, השארתי רק שלושה זוכים. והנה הם לפניכם:

מקום שלישי- @ifatrosh

מקום שני- @RU1

מקום ראשון- @מיהי

תודה לכל שאר הניקים שהשתתפו. אולי לא ניבחרתם, אבל הייתם מעולים! כל קטע קראתי בעיון והתחברתי אליו מאד מאד! תודה על הזכות לעלות אתגר!
הלוואי אם הייתי יכולה לבחור את הכל.. הלוואי.
ברכות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה