אתגר אתגר דו שבועי - סופר אנושי

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ובמקום השני -
@Sara led עם סיפור סופר אנושי לטעמי שמדבר על תופעה אנושית של בריחה שהפכה לרדיפה אחר 'אנושיות'...
כשהדובדבן שבקצפת מבחינתי היה התוצאה הסופית שגרמה לתחושות מעורבות בין הקוראים כאשר חלקם אפילו הביעו כעס, מה יותר אנושי מלעצבן אנשים???
תודה על השיפוט האנושי. כבוד גדול.

מותר כבר לגלות שרובי לא כתב לי את הקטע?

נערך לאחרונה ב:

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ובמקום הראשון קטע חזק שגרם לי לחוות מחדש את היותי בן אנוש ו...יהודי שומר תורה ומצוות
@ביזנסטורי - אילה עם קטע מקורי וענק של גילוי עצמי תוך כדי עוד כניסה לאתר ממוגן במערכת נגד בוטים.
תודה על השיפוט ועל הזכיה...
אני שמחה שהקטע שלי עורר אי-מי לרגש כלשהו או למחשבה מחדש.

אתגר חדש יעלה בעז"ה מחר.

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
במקום השלישי -
@ליאורהA עם הגרסה האנושית לסיפור 'לא אנושי' כשבין השורות קיבלנו גם קורס מקוצר בעריכה אנושית לטקסטים מלאכותיים.
תודה רבה על האתגר המעניין והאקטואלי, שמחתי להשתתף!
ציון על השיפוט הרובוטי: לא רע בכלל (לפחות על הקטע שלי, נראה שהוא הבין מה הולך שם). אבל האנושי עולה עליו ללא ספק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה