שיתוף - לביקורת אש, עשן ובלבול

RIVKA W

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ואם-
תבער האש
הרחק
קוראת
לגעת,
לקרב

ואם-
תרד היא
במזבח
ולהבות
יאכלו
הקרבן

ואם-
ילחש לך
הקול
ותמשכי
בחבלי
הקסמים

ואם-
כשעדיו
תגיעי
והנה הוא-
הבעל

האם-
תרוצי הרחק
בורחת
מאש
השקר

האם-
על מזבחו
הקר
תתרפקי
ואהבתך
תבוא אליו
לוחשת

"כי מנסה ד' אלוקיכם אתכם לדעת הישכם אוהבים את ד' אלוקיכם..."

RIVKA W

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רק שאלה, לא כדאי להאריך את השורות? קצת מרגיז שכל מילה לבדה.
יכול להיות שעדיף ככה, זה יותר ענין של סוגי שירים ונראה לי שהשורות הארוכות יותר מזמינות חרוזים
בכל מקרה אני אשמח לשמוע עוד דעות בנושא:)

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יכול להיות שעדיף ככה, זה יותר ענין של סוגי שירים ונראה לי שהשורות הארוכות יותר מזמינות חרוזים
בכל מקרה אני אשמח לשמוע עוד דעות בנושא:)
לדעתי הארכת השורות תוסיף לשיר יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה