דרוש מידע אשראי במהירות האפשרית!

נפש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אני זקוק להזמנת כרטיס אשראי בהקדם האפשרי ממש!! בדחיפות!
מישהו יודע איך ואיפה ניתן לקבל הכי מהר כרטיס להפעלה?

כסא נח

משתמש מקצוען
אם טוב לך כרטיס נטען של בנק הדואר,
אתה מוזמן לסניף דואר פתוח
ולרכוש כרטיס אשראי נטען
שלמיטב זכרוני פתוח
לשימוש מיידי ביציאתך משם.

ניק 6545

משתמש מקצוען
לפעמים לבקש לקבל לבנק יותר מהר מלדואר צריך לברר מול הבנק.

rikigra

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
ערב טוב,

מהכירות שלי עם מקס הכי מהירים וחושבת שיש אפשרות לשליח בשתי ימי עסקים .

פרידא

משתמש מקצוען

ערב טוב,

מהכירות שלי עם מקס הכי מהירים וחושבת שיש אפשרות לשליח בשתי ימי עסקים .
אין אפשרות עכשיו לקבל בכלל כרטיס אשראי מהר!! הזמנתי אצל מקס לפני שבועיים!! וזה עדיין לא הונפק. זה ממש דחוף לי. גם כרטיס שהזמנתי דרך הבנק תקוע. פשוט כל הכרטיסי אשראי מודפסים בדפוס בארי שהיה סגור לתקופה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה